Готини и точни курви в София

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от zhekov »

Nikolaj написа: Сря Май 29, 2024 5:00 pm
zhekov написа: Сря Май 29, 2024 4:50 pm
Nikolaj написа: Сря Май 29, 2024 4:36 pm

Точно за тая Изабела и други хора са се оплаквали че много се опитва да командири и редовния номер и е като я чукаш все да застава в някаква неудобна поза така че да не можеш да и го набиеш целия както си трябва. Предполагам с цел по-бързо да откаже човек и да съкрати времето му през което е с нея.
Чел съм всякакви неща(не само за нея), сега не знам на кой колко му е голям и как го набивате както си трябва, моя сигурно е 14-15 см, за мен си е малък и сигурно не им ръчкам органите :D но се нагласяме, по-нагоре, по-надолу, ляво, дясно...някакви такива. Аз лично не съм усетил някога да ме цака с времето, мисля, че алармата я пуска когато влезнеш и си в банята или докато стигнеш до вратата й. Засичал съм я на няколко пъти
Въпроса не е в размера. И 19-20см да е за професионална курва това не е проблем. Просто за Изабела това е начин,може би един от многото с които по-бързо да се "раздели" с неприятен за нея човек. Така си мисля аз. Ето например Мария след като почна да работи с Изабела и тя се промени като отношение към някой хора. А преди не беше така. Знаеш предполагам че дълго време работеше в С.Загора,после във Варна и никъде нямаше оплаквания . Напротив само суперлативи особенно за анал и. То и там и излезе и прякора "Аналната кралица" :D Но като станаха партия с Изабелчето и нещата се промениха.
Абе, чел съм, че като си с по-малък(тук съм аз) е по-вероятно да те искат за редовен клиент, както и ако свършваш бързо(тук вече не съм аз :D) не си спомням дали не се отнасяше за Вики/Деси - тя ги обичала такива(а може да се бъркам с друга).
А при тази Мария, както и другите около Изабела(за които само съм чел) не съм бил - както се казва по един от къща :D Иначе за да й е неприятен човека сигурно човека е направил нещо, не вярвам да си ги избира по външност. В коврите има/ше един дето обясняваше как курвите трябва да го носят на ръце и да му се кланят и той да разпуска, не е длъжен да им слуша глупостите и т.н. :D
БатеБончо
Мнения: 138
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 44 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от БатеБончо »

zhekov написа: Сря Май 29, 2024 5:16 pm В коврите има/ше един дето обясняваше как курвите трябва да го носят на ръце и да му се кланят и той да разпуска, не е длъжен да им слуша глупостите и т.н. :D
Това е patilan.1 Той твърди, че ходи с малко камшиче при компаньонките и го пошибва с него.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от zhekov »

БатеБончо написа: Сря Май 29, 2024 8:57 pm
zhekov написа: Сря Май 29, 2024 5:16 pm В коврите има/ше един дето обясняваше как курвите трябва да го носят на ръце и да му се кланят и той да разпуска, не е длъжен да им слуша глупостите и т.н. :D
Това е patilan.1 Той твърди, че ходи с малко камшиче при компаньонките и го пошибва с него.
Не, не беше патилан, и пак обсъждахме Изабела, май. Тя му беше писала, че не ставало със засилка да й го нацепи, той й вика, че трябвало на ръце да го носи едва ли не, някакъв филмар. 😀 а тва за патилан и камшика вярно ли е или си имате някаква кавга, че съм го пропуснал 😀 С Димана, Изабела и Биляна Дол ако човек се държи добре и те се държат добре. Биляна не ми се е карала, ама Димана и Изабела не си поплюват.
БатеБончо
Мнения: 138
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 44 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от БатеБончо »

Не, нямам никаква кавга с него.

Ето произволно избрани негово изказване:

https://kovri.info/viewtopic.php?f=15&t ... %B0#p25655
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от zhekov »

БатеБончо написа: Сря Май 29, 2024 10:19 pm Не, нямам никаква кавга с него.

Ето произволно избрани негово изказване:

https://kovri.info/viewtopic.php?f=15&t ... %B0#p25655
Ясно, а коментара над патилан, това при Изабела не може да се случи, поне не с мен(да чукна на дърво, така мисля де 🤣🤣🤣). Информативно го казвам, някой ден може да я подпитам как гледа на клиентите 🤣🤣🤣
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Баах го, кво сртана бре че са нафръляте като прасища на пъпеши ?! Аааа коврите са се сринале, разбирам!
Банда тава е тема за точни курви - не конкретно за путката Изабела с нейните изцепки независимо къ съ ебе. Или еле па съвсем не е за тоа смрадлив плазмодий патилан дето даже курвите плюат в селския нужник от него.
За тех може да си оформите специални темички, ако ви е кеф.
Още по-малко тва е тема да са забавлявате докато коврите не работи.
Тука смисъла е да се види кво става за ебане по софията накратко а то нищо не ставя, дано сфанете, че мам си жейс от философия. И не й качвайте толкова акциите на тая пръдафела, че става -става, ама чак 3 страници текстове за нея ми са види множко.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Nikolaj »

Не са 3 страници пич,а 1,5 :) ако трябва да сме точни. Но теб това не трябва да те дразни щото си активен в почти всички теми гледам и никой не ти е казал "копче" нали.? И сам виждаш че човек тук може да научи нещо само ако хора които по принцип пишат в kovri решат да пишат тук по изключение. Сега може отново свободно да продължите със СПАМА тук. :)
marto1
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Юли 11, 2021 10:49 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от marto1 »

Nikolaj написа: Сря Май 29, 2024 4:36 pm
paco04 написа: Пон Май 27, 2024 7:48 am
razputin написа: Нед Мар 03, 2024 12:11 pm Бех тука тия дни
https://www.alo.bg/6145472
В другия форум е коментирана много нема да повтарям па и некои ревнуват.
Само ше кажа че е много точна курва - малко има тенденс да плямпа ама иначе другото е 6.
да, сравнително добра визия ( което е относително), точна, хубаво теренче, добро отношение но според има нещо много сбъркано в тази. Освен че много плямпа и се прави на много остроумна и поучителна! ...също така много знае и да дава команди, правиш и забележка казваш и какво и как го искаш искаш... но не! прави се на интересна искала и на нея да и е интересно и иска всичко да се случва по нейния начин. Явно това и е интетесното да командори но в крайна сметка ако го правихме по номалния начин (за без пари) ок, но щом е срещу заплащане трябва да се съобразява както клиента иска ...а тук това липва ! Сигурно си има клиентела но пък аз заради това което написах не бих я посетил пак.
Точно за тая Изабела и други хора са се оплаквали че много се опитва да командири и редовния номер и е като я чукаш все да застава в някаква неудобна поза така че да не можеш да и го набиеш целия както си трябва. Предполагам с цел по-бързо да откаже човек и да съкрати времето му през което е с нея.
То май само Zhekov а харесва тая. Най вероятно е влюбен в нея.
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Nikolaj написа: Съб Юни 01, 2024 12:10 pm Не са 3 страници пич,а 1,5 :) ако трябва да сме точни. Но теб това не трябва да те дразни щото си активен в почти всички теми гледам и никой не ти е казал "копче" нали.? И сам виждаш че човек тук може да научи нещо само ако хора които по принцип пишат в kovri решат да пишат тук по изключение. Сега може отново свободно да продължите със СПАМА тук. :)
Баце дали са 1.5 или 35 страници се таа въпроса е, че некой като търси информация за точна курва има а чете тонове с ла-на за неква. А и темата ич не е за нея кокошка. Което е и точно проблема с оня форум щото там сичко е се така гмеш като гледам - секви чекиджии се цепат един през друг за кво им дойде на акъл в една и съща тема щото там теми не моа да са прават от простолюдието. Ебем ти организацията -маймунарник.
Ма се тая дрееми на мене.
Последно промяна от razputin на Нед Юни 02, 2024 8:03 am, променено общо 1 път.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от zhekov »

marto1 написа: Съб Юни 01, 2024 4:33 pm
Nikolaj написа: Сря Май 29, 2024 4:36 pm
paco04 написа: Пон Май 27, 2024 7:48 am

да, сравнително добра визия ( което е относително), точна, хубаво теренче, добро отношение но според има нещо много сбъркано в тази. Освен че много плямпа и се прави на много остроумна и поучителна! ...също така много знае и да дава команди, правиш и забележка казваш и какво и как го искаш искаш... но не! прави се на интересна искала и на нея да и е интересно и иска всичко да се случва по нейния начин. Явно това и е интетесното да командори но в крайна сметка ако го правихме по номалния начин (за без пари) ок, но щом е срещу заплащане трябва да се съобразява както клиента иска ...а тук това липва ! Сигурно си има клиентела но пък аз заради това което написах не бих я посетил пак.
Точно за тая Изабела и други хора са се оплаквали че много се опитва да командири и редовния номер и е като я чукаш все да застава в някаква неудобна поза така че да не можеш да и го набиеш целия както си трябва. Предполагам с цел по-бързо да откаже човек и да съкрати времето му през което е с нея.
То май само Zhekov а харесва тая. Най вероятно е влюбен в нея.
Разни хора, разни идеали, писал съм доста за нея, в повечето случаи я защитавам защото пишат глупости, някои лъжат и не казват те какво са направили за да им сговни срещата. Бих казал, че при нея съм редовен, на мен ми харесва, на някои прилича на травестит и скумрия, на някои много мърда, на други е възрастна. Далеч съм от влюбване в компаньонка, събличам се, свършвам, ставам и заминавам. Ако тя не говори, значи сме обречени на мълчание, аз няма за какво да си говоря с тях и за това нейното говорене не ми пречи
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Ей, добре, че проработи оня форум
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от paco04 »

zhekov написа: Съб Юни 01, 2024 11:37 pm
marto1 написа: Съб Юни 01, 2024 4:33 pm
Nikolaj написа: Сря Май 29, 2024 4:36 pm

Точно за тая Изабела и други хора са се оплаквали че много се опитва да командири и редовния номер и е като я чукаш все да застава в някаква неудобна поза така че да не можеш да и го набиеш целия както си трябва. Предполагам с цел по-бързо да откаже човек и да съкрати времето му през което е с нея.
То май само Zhekov а харесва тая. Най вероятно е влюбен в нея.
Разни хора, разни идеали, писал съм доста за нея, в повечето случаи я защитавам защото пишат глупости, някои лъжат и не казват те какво са направили за да им сговни срещата. Бих казал, че при нея съм редовен, на мен ми харесва, на някои прилича на травестит и скумрия, на някои много мърда, на други е възрастна. Далеч съм от влюбване в компаньонка, събличам се, свършвам, ставам и заминавам. Ако тя не говори, значи сме обречени на мълчание, аз няма за какво да си говоря с тях и за това нейното говорене не ми пречи
ами малко е лично... но ще ти какво точно съм направил. Примерно казвам и да застане по бикини и да застане малко права до мен да я галя по дупето и крачетата и че не харесвам да бързам тя не слуша съблякла се гола скача ми отгоре и почва да духа. Викам и че искам да и лижа пусито лижа я няколко пъти тя пак иска отгоре да е и да духа, викам и: "чакай малко де" и отговаря и мрънка: "ама искам и на мен да ми е интересно" и си прави каквото тя си знае и иска. А за плямпането пък почваме разговор някакъв и често ме засича, прави се на остроумна дава съвети и укори почти все едно че за това съм отишъл при нея да ми дава съвети за живота! И така 2 пъти, дразнещо е и повече не съм ходил.
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Дърти пергиши коскоджамити мъжища а го обърнахте на клюкарник ептен вместо да одите да ебете некъде.
Аре като ви е толко на сърце да клюкарите за таа джофра те ви тема за нея
https://ebalnik.net/viewtopic.php?t=2084
Кой лизал недолизал, кой ебал недоебал, на кой духала - недодухала, кой влюбен в нея недолюбен - пишете там и сигурно като я види тя ше земе да си търка телефона в катерицата и ше се изпразва така по шес пъти дневно поне.
Толко ли е трудно да постнете тема за нея па да си я обсъждате там, бахго у форум за курви пишете а се едно курва не сте виждале никогиж.
zhekov
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Юли 06, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от zhekov »

razputin написа: Пон Юни 03, 2024 12:14 am Дърти пергиши коскоджамити мъжища а го обърнахте на клюкарник ептен вместо да одите да ебете некъде.
Аре като ви е толко на сърце да клюкарите за таа джофра те ви тема за нея
https://ebalnik.net/viewtopic.php?t=2084
Кой лизал недолизал, кой ебал недоебал, на кой духала - недодухала, кой влюбен в нея недолюбен - пишете там и сигурно като я види тя ше земе да си търка телефона в катерицата и ше се изпразва така по шес пъти дневно поне.
Толко ли е трудно да постнете тема за нея па да си я обсъждате там, бахго у форум за курви пишете а се едно курва не сте виждале никогиж.
Брей, ного си нервен, шси докараш некой тромб, темата за нея я зимаш по-насериозно и от мен деба :D и в другия форум бях казал, че плюем по нея и после ходим пак при нея :D
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Темата не е за нея - e тва зимам насериозно глей кво пише в заглавието.
Къде па си немах работа да пиша за таа.

Те ви те тема за Нея, аре https://ebalnik.net/viewtopic.php?t=2084
paco04
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от paco04 »

zhekov написа: Пон Юни 03, 2024 9:26 am
razputin написа: Пон Юни 03, 2024 12:14 am Дърти пергиши коскоджамити мъжища а го обърнахте на клюкарник ептен вместо да одите да ебете некъде.
Аре като ви е толко на сърце да клюкарите за таа джофра те ви тема за нея
https://ebalnik.net/viewtopic.php?t=2084
Кой лизал недолизал, кой ебал недоебал, на кой духала - недодухала, кой влюбен в нея недолюбен - пишете там и сигурно като я види тя ше земе да си търка телефона в катерицата и ше се изпразва така по шес пъти дневно поне.
Толко ли е трудно да постнете тема за нея па да си я обсъждате там, бахго у форум за курви пишете а се едно курва не сте виждале никогиж.
.... и в другия форум бях казал, че плюем по нея и после ходим пак при нея :D
Ами хубаво щом ти харесва аз си го написах че има сравнително добра визия, точна, хубаво теренче, добро отношение и че сигурно си има клиентела. Но не мисля че е и топ мега компаньонката поради това което написах не бих ходил при нея - неизпълнителна, гледа да се налага и командва дава поучения и критики и при все това че и казал какво искаш тя прави каквото си иска, не ми се струва нормално това за платена любов. Всеки сам си преценява.

До razputin някой да премести мненията за тая в тематата ти. Ти често оспамваш темите :D ето сега и на теб да се случи да видиш че е дразнещо :D
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Рипа ми на мене.
Така просто нема да можете да се ориентирате па нали баш ти искаше да има таква тема.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Nikolaj »

razputin написа: Пон Юни 03, 2024 8:42 pm Рипа ми на мене.
Така просто нема да можете да се ориентирате па нали баш ти искаше да има таква тема.
Не че се заяждам с теб пич, но твоята работа е малко като поговорката ..-"Крадеца вика дръжте крадеца"..! Пишеш да се намали СПАМА УЖ, и да не се пише толкова за оная кифла Изабела. А ти самия СПАМИШ във почти всяка тема. Ако имаше още 2-ма 3-ма като теб тук напяраво да ви оставим да си драскате взаимно така щото гледам ви е хоби,а.? Аз поне като нямам какво да кажа за някоя си мълча и не "размишлявам" пишейки...ако ме разбираш какво искам да ти кажа.Всеки си има мнение и обикновенно различно от останалите. Но май не всеки умее да не пише глупости когато не се налага.
razputin
Мнения: 401
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 73 пъти
Благодарен: 115 пъти
Обратна връзка:

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Никола-джмъц, гледам ся тука твоите писмени "размишления" у форума ич не са по-малко от моите ми мяза.
И ако ти не искаш спам точно в тая тема ич немаше да се фашташ да ме коментираш точно тука, най малкото щото не съм готина и точна курва както е заглавието или там топика. Па И канарче не съм :mrgreen:
Ако мъ разбираш де- ма то интересното тукя е че ни дразнят едни и същи неща ма тизе от време на време нещо повечко та прифаща да са напрегаш. Не го приемам като заяждане - а както много правилно си ме цитирал ако мъ разбра да не пояснявам
Та Ти еба ли некоя тия дни, не че да ти се бръкам в личния живот, ако мъ разбираш
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Nikolaj »

Както ти бях написал не ми е цел да се заяждам нито с теб нито с някой друг. Изключение може би е само оня непълнолетния с многото никове който не знае ебе ли ми се или му се пикае. Но както и да е. Разликата между моите и твоите коментари е че аз поне се опитвам да споделям нещо полезно като информация. С изключение единствено на отговори като този който се налага да пиша на теб,и други като теб.Ако си направиш труда не само да погледнеш бройката на коментарите ми ще видиш че тук не бях писал от месеци.Но да не издребняваме.А кои съм чукал и какво съм писал всеки може да прочете. Ако ме питаш от тази седмица...ами сори брат,ама контакти на не профи мацки не споделям тук.
Публикувай отговор