Виолетка

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Lunohod_87
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Авг 13, 2022 11:37 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: Виолетка

Мнение от Lunohod_87 »

Здравейте колеги. Какви пари иска за гореспоменатите гаври
dodozavur
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Яну 13, 2023 2:45 pm

Re: Виолетка

Мнение от dodozavur »

Колеги има ли някаква тайна за свързване с Виолета? Когато и да звънна, постоянно ми дава че телефона е изключен, въпреки че обявата се актуализира
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Виолетка

Мнение от Tralala »

Бачка си, когато и кефне. Ако си толкова мераклия да забиеш копието в змея, упорствай!
PublicEnemy
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Виолетка

Мнение от PublicEnemy »

Аз скоро успях да я хвана след 2 седмици търсене. Не съм искал някакви нестандартни работи, без гума не и дадох и да го лапа дори (лични преференции) та тя даже ми се зарадва. Вика ми ,,браво един да не иска без, че колко ми е писнало'' :D . Както и да е, свърших аз първият път, предложи ми масаж, не беше лош (или поне за мен 'щото кръста майката ми ебава). Свирката, честно казано не знам какво правеше, ама ме заболя оная работа. Пробвах я отзад, ама както беше казал един колега по-нагоре - гъза по широк от шундата, та се върнах. Никога не съм имал проблеми с второто свършване, обаче тоя път се наложи да си представям някви пичета и да гледам в телевизора музикални клипове, току видя някоя готина слива поне там. Та така, който иска да звъни настоятелно, ще вземе да я хване все някога. Аз не съжалявам, че пробвах, но едва ли бих повторил.
Pika4u619
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 09, 2022 4:06 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: Виолетка

Мнение от Pika4u619 »

И аз наскоро я хванах.Всичко с презерватив съм правил,нищо не ми отказа от това което поисках.Федероси,от гъза в устата,празнене в устата(от разстояние),глътна си всичко без да се мръщи.За тежки фетишисти като мен си е екстра😄😄
Ander
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Фев 23, 2023 10:25 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Виолетка

Мнение от Ander »

Колега Pika4u619 може ли да споделиш какви фетиши си осъществил с нея .
Напоследък има отзиви, че вече отказва писинг, фистинг и тн .
Pika4u619
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 09, 2022 4:06 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: Виолетка

Мнение от Pika4u619 »

Отказва такива неща,на играчки също се мръщи абе остаря си и все повече неща ще отказва.
toninyo
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Май 08, 2022 3:25 am

Re: Виолетка

Мнение от toninyo »

Здравейте,някой да каже адреса на Вили.аз съм я посещавал още коато започна,първият и дрес беше срещу централна гара,ама сега не вдига нещо телефона
toninyo
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Май 08, 2022 3:25 am

Re: Виолетка

Мнение от toninyo »

може ли по точен адрес на Виолетка
PublicEnemy
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Виолетка

Мнение от PublicEnemy »

Ще ходиш да я чакаш отпред ли какво? Звъниш докато се свържеш, после тя ти дава адреса. Аз й звънях 2-3 седмици докато се свържа. Да не говорим, че на предната страница един от колегите го е написал. :D
yanko
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Фев 15, 2024 3:24 pm

Re: Виолетка

Мнение от yanko »

Здравейте !
Някой скоро да е посещавал Виолетка да сподели мнение
Последно промяна от yanko на Чет Фев 15, 2024 5:12 pm, променено общо 1 път.
Bgdndbg
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Фев 25, 2022 11:01 am
Благодарен: 1 път

Re: Виолетка

Мнение от Bgdndbg »

Няколко пъти съм звънял ама или изключен телефона или не вдига
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Виолетка

Мнение от nqkoi »

https://www.alo.bg/9381048

Някакъв нов милф , прилича в тяло на виолетка не знам да не е тя 😀
user_85
Мнения: 83
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 4:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Виолетка

Мнение от user_85 »

Личи си, че никога не си ходил при Виолетка. Няма нищо общо с тази от обявата ти.
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Виолетка

Мнение от nqkoi »

user_85 написа: Чет Мар 14, 2024 9:19 am Личи си, че никога не си ходил при Виолетка. Няма нищо общо с тази от обявата ти.


Извинявай каква разлика намираш ?😀
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Виолетка

Мнение от razputin »

Абе как ви се ебат такива дърти увиснали крави па ги и издирвате специално - независимо как се казват точно кат ги вида ми пада пишката. Явно имате красиви жени и гаджета евала и тва ви е фетиш некъв.
ImWithMolly
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Окт 01, 2021 1:14 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Виолетка

Мнение от ImWithMolly »

razputin написа: Чет Мар 14, 2024 5:09 pm Абе как ви се ебат такива дърти увиснали крави па ги и издирвате специално - независимо как се казват точно кат ги вида ми пада пишката. Явно имате красиви жени и гаджета евала и тва ви е фетиш некъв.
Доста отвратително, ще вземат да ебат и добитъка по полетата.
user_85
Мнения: 83
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 4:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Виолетка

Мнение от user_85 »

nqkoi написа: Чет Мар 14, 2024 12:50 pm
user_85 написа: Чет Мар 14, 2024 9:19 am Личи си, че никога не си ходил при Виолетка. Няма нищо общо с тази от обявата ти.


Извинявай каква разлика намираш ?😀

Разликите са адски много. Най-малкото сигурно имат 10 20 години разлика :D

Виолетка си е много по-дебела и увиснала.

А на колегата, дето пита как го вдигаме с такива глигани .... какво да ти кажа, с хубави жени като Наоми Кембъл например, всеки може :D

Шегата на страна. Виолета може да ти изпълни почти всички най-извратени желания. Например много малко жени може да ти оближат задника. Или да си ги тъпчеш в устата и гърлото, колкото искаш. За аналния и други фетиши ... няма смисъл да споменавам. Стандартния секс е малко скучен, дори с адски красива и подържана жена. Поне за мен. Може би като бях на 20 мислех, по скоро за красиви жени, но сега ме привличат различни неща. Всеки си има вкус. Както казват, за всеки влак си има пътници и както виждаш за нея има много. Хората казват, че трудно се свързва, трудно се дореждат и тн.
Cyborg
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Виолетка

Мнение от Cyborg »

Този форум стана по-зле и от раздумка в ловна дружинка, на тема сравняване на глигани :D
byteman
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 16 пъти

Re: Виолетка

Мнение от byteman »

Не се ебавайте с баба ви Вили. Два пъти е по-дребна , два пъти по-слаба , два пъти по-увиснала и два пъти по -стара от тази от последната обява . Виолетка не е за бързоебци а за хора с фетиши , вече е писано тук.
п.п. последният път когато ходих при нея ми каза че е ходила до НОИ за да подава документи за пенсия !!! минимум 62 годишна.
Публикувай отговор