Впечатления без ползване на услуга

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Stoian2020
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Дек 21, 2022 8:20 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 1 път

Впечатления без ползване на услуга

Мнение от Stoian2020 »

https://www.alo.bg/8024193#highlight=%D ... 1%8A%D1%80

На скоро се свързвах с горепосоченото момиче. По телефона звучеше адекватна, правилно говореща български език. Изрично я попитах дали работи сама, на което отговори положително. Уговорихме час за среща. Срещнахме се пред сградата, в която тя живее, понеже беше излязла по някаква причина навън. Насочвайки се двамата към апартамента й, видях, че е с добре поддържани зъби, поведението и е адекватно, видимо не бе употребила опиати, но е с много слабо, бих го описал, като болнаво, тяло. Стигайки до входната врата на апартамента й ми каза да не се притеснявам, че вътре имало възрастен човек, който щял да излезе, след като ние влезем и нямало да ни притеснява. Естествено отказах да вляза и си тръгнах.
Последно промяна от Stoian2020 на Пон Яну 02, 2023 5:53 pm, променено общо 1 път.
Stoian2020
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Дек 21, 2022 8:20 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Впечатление без ползване на услуга

Мнение от Stoian2020 »

https://www.alo.bg/8427043#highlight=%D ... 1%8A%D1%80

Тук също се отказах от услуги, защото при срещата ми се стори много по-пълна от на снимките. Освен това на двете си ръце от вътрешна страна, в областта над китките имаше лентовидни белези, вероятно от опити да си реже вените, което пък вероятно е следствие от упражнена над нея принуда против волята й да работи това. Мисълта за последното ,,убива" желанието ми да ползвам такива услуги.
Stoian2020
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Дек 21, 2022 8:20 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Впечатление без ползване на услуга

Мнение от Stoian2020 »

https://m.adamieva.info/obiava-4748269/ ... izkushenie

След уговаряне на среща посетих казания от момичето адрес. При срещата същата си изглеждаше типична циганка ( не съм расист, нямам нищо против тях, стига да са коректни, с добро отношение, чистоплътни и да предлагат качество ), с тъмна кожа, на лицето имаше няколко подути гнойни пъпки, нищо фрапантно, с български език с акцент, характерен за етноса, с нормално телосложение, нито пълна, нито слаба. Отваряйки вратата на апартамента, който беше тип боксониера, вътре беше много задимено от цигарен дим, по пода на апартамента имаше много непочистена кал, а във вътрешността на апартамента имаше втора циганка. На въпроса ми дали приятелката й ще излезе, посрещналата ме каза, че тя там ще си стои. Казах й, че се отказвам, а тя разбираща, че й се разминало току-що плащането се ядоса, но всеки има право на избор.
Аватар
DarkDestroyer
Moderator
Мнения: 114
Регистриран на: Пет Юни 11, 2021 9:57 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: Впечатления без ползване на услуга

Мнение от DarkDestroyer »

Пусни отделни теми за обявите за да стане нормална дискусия и да се намира информацията по-лесно.
Публикувай отговор