Вагинален фистинг

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Lunohod_87
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Авг 13, 2022 11:37 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: Вагинален фистинг

Мнение от Lunohod_87 »

Тази bdsmstereolife е пълен миндил
МИХАИЛ
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2022 12:28 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: Вагинален фистинг

Мнение от МИХАИЛ »

Lunohod_87 написа: Съб Апр 29, 2023 8:16 am Тази bdsmstereolife е пълен миндил
Ходи ли при нея
mony01
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Окт 19, 2021 11:46 am

Re: Вагинален фистинг

Мнение от mony01 »

Lunohod_87 написа: Съб Апр 29, 2023 8:16 am Тази bdsmstereolife е пълен миндил
Здравей колега.

Би ли споделил малко повече информация защо си останал с лоши впечатления от нея? Аз мисля да я посетя за бъркане с пръсти в ануса, анален фистинг и пъхане на предмети. Тя каза, че предлага това като услуги. Но за да не се гърмя напразно, моля сподели какво се случи при теб. Не спазва уговорка? Казва,че предлага нещо а после излиза, че не го предлага?

Поздрави!
mony01
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Окт 19, 2021 11:46 am

Re: Вагинален фистинг

Мнение от mony01 »

Здравейте колеги,

Отидох при bdsmstereolife. Мога да Ви кажа изобщо да не си губите времето с нея. Напълно несериозна. В чата на гепиме се разбираме за анален фистинг, каза, че го предлага а на място се оказва, че предлага само свирка и леко опипване. Жената изглежда много зле, като клошарка. Входа на блока не го отваря, чака се 20 минути да мине някой от жителите на блока и да влезнеш с него, като се качиш на етажа чакаш още 20 минути да се сети да ти отвори вратата. Аз си остахах с разкарването до там, съветвам Ви да не се занимавате.
dodozavur
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Яну 13, 2023 2:45 pm

Re: Вагинален фистинг

Мнение от dodozavur »

mony01 написа: Нед Апр 30, 2023 7:37 pm Здравейте колеги,

Отидох при bdsmstereolife. Мога да Ви кажа изобщо да не си губите времето с нея. Напълно несериозна. В чата на гепиме се разбираме за анален фистинг, каза, че го предлага а на място се оказва, че предлага само свирка и леко опипване. Жената изглежда много зле, като клошарка. Входа на блока не го отваря, чака се 20 минути да мине някой от жителите на блока и да влезнеш с него, като се качиш на етажа чакаш още 20 минути да се сети да ти отвори вратата. Аз си остахах с разкарването до там, съветвам Ви да не се занимавате.

Били споделил въпреки това някакъв контакт, освен линка към Гепиме. Там няма вреждане!
mony01
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Окт 19, 2021 11:46 am

Re: Вагинален фистинг

Мнение от mony01 »

dodozavur написа: Чет Май 04, 2023 5:02 pm
mony01 написа: Нед Апр 30, 2023 7:37 pm Здравейте колеги,

Отидох при bdsmstereolife. Мога да Ви кажа изобщо да не си губите времето с нея. Напълно несериозна. В чата на гепиме се разбираме за анален фистинг, каза, че го предлага а на място се оказва, че предлага само свирка и леко опипване. Жената изглежда много зле, като клошарка. Входа на блока не го отваря, чака се 20 минути да мине някой от жителите на блока и да влезнеш с него, като се качиш на етажа чакаш още 20 минути да се сети да ти отвори вратата. Аз си остахах с разкарването до там, съветвам Ви да не се занимавате.

Били споделил въпреки това някакъв контакт, освен линка към Гепиме. Там няма вреждане!
Колега, контакт направих в чата в гепиме, друг нямам. Много трудно стана. Заради това ме е яд за изгубеното време.
bdsm
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юли 26, 2023 11:13 pm

Re: Вагинален фистинг

Мнение от bdsm »

тая я ебах като добитък и я изведох насаме в кухнята циври дърпа се на никой не е влизал да спира сеанса
часовник не гледа
в лице е зле тяло има ама ако има и лице няма да е тея пари
кво дава и кво не щом е взела парите няма значение не съм я питал ти като си я слушал като ученик сам си си виновен
така и пръкнах анала че не можа да дойде да ми отвори да си трагна и излязах сам
кат пещерата на али баба зееше гъза и цивреше на колене
пиках в тъза и устата без доплащанки и празних вътре за сега ми няя нищо уж
сега е в варна някъде я гледам по профила
krokusa39
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 14, 2022 3:59 pm
Благодарен: 1 път

Re: Вагинален фистинг

Мнение от krokusa39 »

колега виждам чехаресваш похард навит ли си да идем заедно
единия да я държи че като усети почва да квичи и да се дърпа
Traper4o
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Дек 03, 2022 12:54 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 7 пъти

Re: Вагинален фистинг

Мнение от Traper4o »

bdsm написа: Сря Юли 26, 2023 11:38 pm тая я ебах като добитък и я изведох насаме в кухнята циври дърпа се на никой не е влизал да спира сеанса
часовник не гледа
в лице е зле тяло има ама ако има и лице няма да е тея пари
кво дава и кво не щом е взела парите няма значение не съм я питал ти като си я слушал като ученик сам си си виновен
така и пръкнах анала че не можа да дойде да ми отвори да си трагна и излязах сам
кат пещерата на али баба зееше гъза и цивреше на колене
пиках в тъза и устата без доплащанки и празних вътре за сега ми няя нищо уж
сега е в варна някъде я гледам по профила

Колега не знам какво си й правил, но щом си успял с тоя правопис да се регистрираш.......ти за мен си успял човек! Хвала на такива.
maven
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Фев 22, 2022 2:50 pm
Благодарил: 3 пъти

Re: Вагинален фистинг

Мнение от maven »

Как се свързвате с bdsmstereolife? Има ли трик в това?

Писах й от чата в gepime, но тя не чете и не ми отговаря.
mony01
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Окт 19, 2021 11:46 am

Re: Вагинален фистинг

Мнение от mony01 »

Привет! Аз се свързах с нея в чата в gepime. Доста трудно беше, отнема много време. Прочети какво съм описал в темата и прецени за себе си дали да се занимаваш.
fen2807
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: Вагинален фистинг

Мнение от fen2807 »

https://www.gepime.com/profile/7823054

Toва е профила на тази жена от Гепиме, тя работи за пари/спонсорство/, казвала ми е, май имаше и обява, че прави и фистинг. Жената очевидно е пълна, но и по клиповете си личи, че е игрива, ако искате опитайте, или поне питайте. Аз не съм ходил, но веднъж й се обадих към 12 вечерта, каза че е в центъра, но й е късно. Аз просто май нямам сили за фистинг с нея, ама някой с желание може би може да удовлетвори и двамата - себе си и нея....
Barista
Мнения: 216
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2021 11:15 pm
Благодарил: 89 пъти
Благодарен: 12 пъти

Re: Вагинален фистинг

Мнение от Barista »

fen2807 написа: Пет Мар 22, 2024 12:19 pm https://www.gepime.com/profile/7823054

Toва е профила на тази жена от Гепиме, тя работи за пари/спонсорство/, казвала ми е, май имаше и обява, че прави и фистинг. Жената очевидно е пълна, но и по клиповете си личи, че е игрива, ако искате опитайте, или поне питайте. Аз не съм ходил, но веднъж й се обадих към 12 вечерта, каза че е в центъра, но й е късно. Аз просто май нямам сили за фистинг с нея, ама някой с желание може би може да удовлетвори и двамата - себе си и нея....
Запали ме да я пробвам. Би ли споделил на лично телефона и? Не ми се дават кинти на тези от гепи.
Публикувай отговор