взаимнна френска и секс - 0877474036

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
kiko77
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 30, 2023 11:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от kiko77 »

Здравейте, колеги. Искам да попитам дали някой е ходил при тази- https://adamieva.info/obiava-4726375/vz ... seks-120lv

Интересува ме, снимките дали са реални/актуални. И как е аналният, защото явно с него се рекламира.

Иавинявам се, ако вече е писано, ползвах търсчката но не успях да намеря информация.
M4ogot
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от M4ogot »

Пълна и кофти терен но за тези пари толкова. Добри свирки прави.
Tralala
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Ное 29, 2022 3:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от Tralala »

Мангуста ли е?
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от Nikolaj »

kiko77 написа: Чет Мар 30, 2023 11:58 pm Здравейте, колеги. Искам да попитам дали някой е ходил при тази- https://adamieva.info/obiava-4726375/vz ... seks-120lv

Интересува ме, снимките дали са реални/актуални. И как е аналният, защото явно с него се рекламира.

Иавинявам се, ако вече е писано, ползвах търсчката но не успях да намеря информация.
В тоя смешен сайт Адам и Ева какви други снимки очакваш да има освен фалшиви или най-малкото стари. За нея конкретно снимките са доста стари,може би от преди 15г от когато аз я знам. А колко преди това е работила нямам идея. Жената сега е на около 55-60г.реално не знам как изглежда сега но преди 5,6г когато бях последно беше с поотпуснато тяло, стрий по бедрата. Но иначе хигиената и бе добра.В обявата си е с "партизанското " си име. :P Анала е разработен,защото от доста време си го предлага.И е широк вече ако можеш да си го представиш.Не съм съгласен с един пич тук че терена е зле,ако е в същия си ап. от преди години обзавеждането не е лукс,но е на съвсем поносимо ниво и най-вече е чисто.Блока е от старите соц.кооперации но апартамента както казах е на поносимо ниво.Жената е от старата гвардия с изградени навици за добра услуга към клиента.Сега вече ако някой си пада по такъв тип закръглени жени тип GILF, поне за 1 път може да се пусне там.
kiko77
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 30, 2023 11:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от kiko77 »

Благодаря за информацията, колеги! Мисля да я посетя, щом има добра хигиена и прави добри свирки, ще рискувам. Ако не ми хареса, в краен случай ще е само за свирка. Но ми се иска да я пробвам за анален. Ще споделя впечатления после.
kiko77
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Мар 30, 2023 11:50 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 1 път

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от kiko77 »

Здравейте, колеги! Посетих жената от обявата. Както е посочил и колегата по-горе, около 55 годишна. Според мен гърдите и дупето й са добре за възрастта. След една греда сутринта с "масажистка", която ми нарави нескопосана свирка, тук попаднах на професионалистка. Жената наистина е от старата гвардия и много се старае. Анален, вагинален, свирка, във всичко влага старание и се опитва да остане доволен клиента. Свирката й е много добра, но само с презерватив. Квартирата е доста сносна, на фона на повечето коптори. Освен това е усмихната и позитивна, нещо което ме шокира, защото почти не се среща сред тази професия. За мен изглежда добре за възрастта и като прибавя старанието, което влага и нормалното човешко отношение, си струва. Естествено, стига човек да си пада по 50-60 годишни дами с по-пищни форми.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от Nikolaj »

kiko77 написа: Пон Апр 03, 2023 7:59 pm Здравейте, колеги! Посетих жената от обявата. Както е посочил и колегата по-горе, около 55 годишна. Според мен гърдите и дупето й са добре за възрастта. След една греда сутринта с "масажистка", която ми нарави нескопосана свирка, тук попаднах на професионалистка. Жената наистина е от старата гвардия и много се старае. Анален, вагинален, свирка, във всичко влага старание и се опитва да остане доволен клиента. Свирката й е много добра, но само с презерватив. Квартирата е доста сносна, на фона на повечето коптори. Освен това е усмихната и позитивна, нещо което ме шокира, защото почти не се среща сред тази професия. За мен изглежда добре за възрастта и като прибавя старанието, което влага и нормалното човешко отношение, си струва. Естествено, стига човек да си пада по 50-60 годишни дами с по-пищни форми.
Потвърждението ти на моя коментар ме радва и мен. Защото от както я знам тя е жена с която ако се отнасяш добре и човешки ще получиш и добра услуга.И в продължение на толкова години е запазила услугата си непроменена. Сега е малко по-натежала с кг. май откакто я знаех аз но пак влага старание. Нещо което малките пикли не познават почти. И колеги...чета всякакви коментари за разни компаньонки с някой от които съм бил. И честно казано се учудвам защо толкова много се лъже. :roll: Не съм тръгнал да споря с всеки такъв щото не искам да споря с идиоти,но има хора тук които си правят ташак с останалите като пишат откровенни лъжи и фантазии.При масажите го знаете оня jo9,001,-май е 1 човек с още няколко ника, а тук скоро спорих с един фантазьор с ник Anonimen... 8-) Така че не вярвайте на такива хора на 100% каквото напишат.
nqkoi
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от nqkoi »

kiko77 написа: Пон Апр 03, 2023 7:59 pm Здравейте, колеги! Посетих жената от обявата. Както е посочил и колегата по-горе, около 55 годишна. Според мен гърдите и дупето й са добре за възрастта. След една греда сутринта с "масажистка", която ми нарави нескопосана свирка, тук попаднах на професионалистка. Жената наистина е от старата гвардия и много се старае. Анален, вагинален, свирка, във всичко влага старание и се опитва да остане доволен клиента. Свирката й е много добра, но само с презерватив. Квартирата е доста сносна, на фона на повечето коптори. Освен това е усмихната и позитивна, нещо което ме шокира, защото почти не се среща сред тази професия. За мен изглежда добре за възрастта и като прибавя старанието, което влага и нормалното човешко отношение, си струва. Естествено, стига човек да си пада по 50-60 годишни дами с по-пищни форми.

Издържа ли на здраво клатене ? Ако си платил за 1 час , карали да приключваш бързо на 15 Мин или
byteman
Мнения: 49
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 12 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от byteman »

Това е най-яката кака дето съм ебал през годините . Проблема е , че ми е много далече ( аз съм от Надежда, а тя в Младост ) и че всичко е с два презерватива един върху друг :)
bonovox
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 9:17 am
Благодарен: 1 път

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от bonovox »

Здравейте, вчера посетих каката. Около 55 г., но мога да кажа, че изглежда доста добре за годините си. Пълна е, има коремче и яка дупара, но в никакъв случай не е някой разплут хипопотам. Терена е лесен за намиране, има място за паркиране, уговорката стана лесно и бързо. Големият плюс при нея е отношението, страхотно е, старае се, гледа ти угоди, сама предлага различни пози, язди. Свирката е хубава. Заслужава си да се посети. Единственото, което не ми хареса и може би ще ме откаже да повторя е цената. Поиска ми 60 лв. за половинка (едно свършване) стандарт и 120 лв. за час. Анала се заплаща допълнително.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от Nikolaj »

bonovox написа: Чет Юни 01, 2023 8:45 am Здравейте, вчера посетих каката. Около 55 г., но мога да кажа, че изглежда доста добре за годините си. Пълна е, има коремче и яка дупара, но в никакъв случай не е някой разплут хипопотам. Терена е лесен за намиране, има място за паркиране, уговорката стана лесно и бързо. Големият плюс при нея е отношението, страхотно е, старае се, гледа ти угоди, сама предлага различни пози, язди. Свирката е хубава. Заслужава си да се посети. Единственото, което не ми хареса и може би ще ме откаже да повторя е цената. Поиска ми 60 лв. за половинка (едно свършване) стандарт и 120 лв. за час. Анала се заплаща допълнително.
Преди години точно за това ходех при нея заради отношението. Пак си беше така закръглена но бе по-млада и стегната. Освен това 60лв бе час при нея тогава с анала 70лв. Сега явно се коментира тук-там и може да и звънят повече и е вдигнала цените. Винаги така става :roll: Чакащите за "свежо" инфо са много повече от споделящите,и като се пише нещо положително и и скачат изведнъж маса хора и естествено че всяка ще гледа да изкара някой лев повече. Остаря каката за това спрях да я посещавам
byteman
Мнения: 49
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 12 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от byteman »

Nikolaj написа: Пет Юни 02, 2023 11:57 am
bonovox написа: Чет Юни 01, 2023 8:45 am Здравейте, вчера посетих каката. Около 55 г., но мога да кажа, че изглежда доста добре за годините си. Пълна е, има коремче и яка дупара, но в никакъв случай не е някой разплут хипопотам. Терена е лесен за намиране, има място за паркиране, уговорката стана лесно и бързо. Големият плюс при нея е отношението, страхотно е, старае се, гледа ти угоди, сама предлага различни пози, язди. Свирката е хубава. Заслужава си да се посети. Единственото, което не ми хареса и може би ще ме откаже да повторя е цената. Поиска ми 60 лв. за половинка (едно свършване) стандарт и 120 лв. за час. Анала се заплаща допълнително.
Преди години точно за това ходех при нея заради отношението. Пак си беше така закръглена но бе по-млада и стегната. Освен това 60лв бе час при нея тогава с анала 70лв. Сега явно се коментира тук-там и може да и звънят повече и е вдигнала цените. Винаги така става :roll: Чакащите за "свежо" инфо са много повече от споделящите,и като се пише нещо положително и и скачат изведнъж маса хора и естествено че всяка ще гледа да изкара някой лев повече. Остаря каката за това спрях да я посещавам
Аз ходех при нея преди около 7-9 години ( цените бяха 40 стандарт 60 анал . за половин час ). Беше пълничка , но стегната ( минало - " бешело " ) . Най-силният ми спомен от нея е : един път ми омекна докато я клатех и реших да си тръгна , а тя каза - докато не те свърша няма да те пусна . Така и стана - на ръчна . Отношението към клиента и е ТОП. За годините не съм сигурен , но мисля че е по млада от мен , а аз съм на 52 сега. И накрая - най-чистото дупе което съм е*ал , нямаше миризми ,сменяш дупките , вадиш от гъза и слагаш в устата - никакъв проблем.
BalkanDick1993
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Апр 09, 2024 12:22 am

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от BalkanDick1993 »

Колеги, здравейте!
Някой скоро да се е пускал при въпросната мадама?
PublicEnemy
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 1 път

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от PublicEnemy »

BalkanDick1993 написа: Чет Апр 25, 2024 12:23 am Колеги, здравейте!
Някой скоро да се е пускал при въпросната мадама?
Аз преди месец. Препоръчвам, който смята да я посети да изчака още малко, понеже си сложи силикон (поради здравословни причини ми каза) и последните 2 пъти беше със сутиен, след това трябваше да се татуира върху белезите, като предполагам, че вече и това е готово. Аз лично ще я изчакам още малко да заздравее всичко като хората за да мога да ползвам пълната услуга :D
BalkanDick1993
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Апр 09, 2024 12:22 am

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от BalkanDick1993 »

Някой пробва ли каката със ъпгрейда?
frend
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Дек 19, 2022 11:01 am
Благодарил: 3 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от frend »

Можели актуален линк или тел на лелката?
kor https://kovri.info/memberlist.php?mode= ... file&u=463
E гнусен мангал, ще му еба пак и пак жената колкото и да ми трие съобщенията
Сиси https://www.alo.bg/spa-procedura-za-gla ... ja-9124899
:lol: :lol: :lol:
lohengrin
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 11:58 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: взаимнна френска и секс - 0877474036

Мнение от lohengrin »

frend написа: Чет Май 02, 2024 11:26 am Можели актуален линк или тел на лелката?
https://www.alo.bg/vzaimna-frenska-i-se ... 0877474036
Публикувай отговор