Действащ бардак

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Leo
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Дек 17, 2021 8:44 pm
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 16 пъти

Действащ бардак

Мнение от Leo »

Здравейте колеги
Интересувам се от работещи бардаци през деня, да има няколко колежки и от вратата да и го турим
Познати са ми Наталия от света троица лелките и на Балкан 4, а за баба Пена от дружба само съм чувал
Може и на л. с.
Yoan01
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Яну 27, 2023 7:21 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от Yoan01 »

Я давайте адреси направо
neo.bg
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 9:21 pm
Благодарил: 15 пъти
Благодарен: 10 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от neo.bg »

Бар Мароко ако имаш смелост 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
krasi
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 27, 2023 7:36 pm
Благодарен: 1 път

Re: Действащ бардак

Мнение от krasi »

Бар Мароко работи ли още ?
neo.bg
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 9:21 pm
Благодарил: 15 пъти
Благодарен: 10 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от neo.bg »

krasi написа: Вто Юни 27, 2023 7:39 pm Бар Мароко работи ли още ?
С колега от дискотда си говорихме за новия терен на Силвия и Сие инщ му споменах че ще са конкуренция на Марокото.

Неделя вечер бях на ЧРД на еди приятел , но не ми се прибираше и се отбих до пийпа на Лъвов мост
След като си тръгнах от там се запътих да си взема един Спарк от Братя Миладинови. Вървя си , пуша си цигарата и като се задавих.... щях да си изплюя дробовете - едвам дишах.
Няма денонощни , няма нищо - само Марокото, като врата беше широко отворена и отвъътре дънеше няква чалгия.
Кашлям задъхвам се, хрипам и моля спешно за една вода като давам последните 5 кинта от портнонето си на барманката.

Тича зад бара и ми носи малко шише , с нея идват и няколко от момичетата (на пръв поглед циганета и то от симпатичните на пръв поглед) , като едното беше само по някаква бяла тениска. Освестявам се някво и само се цепя " извинявам се че развалям моминското парти" 🤣🤣🤣.

И те почват да се смеят като ми казва че момичетата работят тук " предлагали различни услуги започващи от 100 - 150 лв)
Отговарям й че ще се отбия някой път ....... (а на ум си казвам - ама друг път)
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от FILIP »

Пак мангалки от 100-150 лева. Само като си помислиш,че циганите ги ебат без пари..
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от FILIP »

neo.bg написа: Сря Юни 28, 2023 11:51 pm
krasi написа: Вто Юни 27, 2023 7:39 pm Бар Мароко работи ли още ?
С колега от дискотда си говорихме за новия терен на Силвия и Сие инщ му споменах че ще са конкуренция на Марокото.

Неделя вечер бях на ЧРД на еди приятел , но не ми се прибираше и се отбих до пийпа на Лъвов мост
След като си тръгнах от там се запътих да си взема един Спарк от Братя Миладинови. Вървя си , пуша си цигарата и като се задавих.... щях да си изплюя дробовете - едвам дишах.
Няма денонощни , няма нищо - само Марокото, като врата беше широко отворена и отвъътре дънеше няква чалгия.
Кашлям задъхвам се, хрипам и моля спешно за една вода като давам последните 5 кинта от портнонето си на барманката.

Тича зад бара и ми носи малко шише , с нея идват и няколко от момичетата (на пръв поглед циганета и то от симпатичните на пръв поглед) , като едното беше само по някаква бяла тениска. Освестявам се някво и само се цепя " извинявам се че развалям моминското парти" 🤣🤣🤣.

И те почват да се смеят като ми казва че момичетата работят тук " предлагали различни услуги започващи от 100 - 150 лв)
Отговарям й че ще се отбия някой път ....... (а на ум си казвам - ама друг път)
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от FILIP »

Какво е това Силвия и Сие ?
neo.bg
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 9:21 pm
Благодарил: 15 пъти
Благодарен: 10 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от neo.bg »

Групата на вечните 18 годишни ,
Силвия, Наталия, Диди, Мони и.т.н

В алото си сложи филтър и ще ги намериш
- център
- 18 -20 г
- 120 лв
kafez
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Авг 15, 2021 1:05 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от kafez »

Leo написа: Чет Юни 01, 2023 11:46 am Здравейте колеги
Интересувам се от работещи бардаци през деня, да има няколко колежки и от вратата да и го турим
Познати са ми Наталия от света троица лелките и на Балкан 4, а за баба Пена от дружба само съм чувал
Може и на л. с.
Колега, за Балкан 4 какво е положението? Принципно търся нещо по-младичко и слабичко, но напоследък съм изостанал със ситуацията в бардаците :(
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: Действащ бардак

Мнение от jultokanarche »

Как може да се свържа с 2та бардака - на Балкан и този на шотландските бойци? Може и на ЛС.
Публикувай отговор