❗️Важно❗️

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
abvg999
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 8:48 am

❗️Важно❗️

Мнение от abvg999 »

Първо да ви кажа в адам и ева не се търси момиче тъй къто самия сайт допуска да се създават фейк обяви.
Ако търсите пеална търсете само в Ало.бг тъй къто администраторите проверяват обявите и ако са с фейк снимки се трие обявата.
...Друго важно знаете ли че разходите ни на ден са 3 пъти по високи от вашите вйе искате да ебете за 50лв малко сте смешни ами се и оплаквате.
Пример
Нощувка 120лв+ обяви 150лв храна 50лв
това са минималните разходи за деня на една от нас господа.
...Ако малко може да расъдите ми кажете как да ви приемем за под 120лв час.
❗️Бих помолила администраторите на ФОРУМА да не трият публикацията защото е много нажна ..
✅Скоро ще бъде създадена група в FACEBOOK в която ще се публикуват вашите номера на клиенти не спазили уговорка тъка че номерата ви да излизат в гугал и рано или късно жена ви да разбере.❤️❤️❤️❤️
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от jultokanarche »

Уана-бе-инфлуенцърка
Групата ще бъде затрита за нула време. Разходите Ви са си ваша работа...
abvg999
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 8:48 am

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от abvg999 »

Но телефоните номера от гугал няма как да бъдат премахнати скъпи
abvg999
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 8:48 am

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от abvg999 »

Красива работа който е звъднал да разпитва или не спазил уговорка го търсете в групата ще бъде създадена днес слетобяд с името (мъжете който ходят по платена любов) 🤣🤣🤣🤣
Cyborg
Мнения: 57
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Cyborg »

Разходи за деня: 120лв. нощувка - ако приемаш в хотел; 150лв. обяви - Какви са тези обяви, че не схващам??? Мангалки с 10 обяви топ вип мип и последния да затвори вратата, и пак за 1 ден не ми излиза сметката :D
Meto_pln
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2021 6:55 pm
Благодарен: 10 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Meto_pln »

abvg999 написа: Сря Юни 28, 2023 8:58 am Първо да ви кажа в адам и ева не се търси момиче тъй къто самия сайт допуска да се създават фейк обяви.
Ако търсите пеална търсете само в Ало.бг тъй къто администраторите проверяват обявите и ако са с фейк снимки се трие обявата.
...Друго важно знаете ли че разходите ни на ден са 3 пъти по високи от вашите вйе искате да ебете за 50лв малко сте смешни ами се и оплаквате.
Пример
Нощувка 120лв+ обяви 150лв храна 50лв
това са минималните разходи за деня на една от нас господа.
...Ако малко може да расъдите ми кажете как да ви приемем за под 120лв час.
❗️Бих помолила администраторите на ФОРУМА да не трият публикацията защото е много нажна ..
✅Скоро ще бъде създадена група в FACEBOOK в която ще се публикуват вашите номера на клиенти не спазили уговорка тъка че номерата ви да излизат в гугал и рано или късно жена ви да разбере.❤️❤️❤️❤️
Миличка да те попитам защо днес за пореден път си изтри обявите? Ще пускаш нови ли, защото си много коректна? Да знам коя си! Имам обосновано предположение коя си,на 90% съм сигурен! Така че не се заяждай с хората ! Вместо това си оправи услугата и не заплашвай защото ще се погрижа хората да разберат и никой няма да ти звъни камо ли да дойде при теб
Ss1488
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Ss1488 »

Изчезвай бе миндил
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от deep »

abvg999 написа: Сря Юни 28, 2023 9:18 am Но телефоните номера от гугал няма как да бъдат премахнати скъпи
Телефонните номера от гугъл, както и каквато и да било лична информация могат да бъдат много лесно премахнати по закона за правото "да бъдеш забравен" и единственото което е нужно да се направи е описано подробно в легислатурата на Европейски Съюз, ама това не вярвам да ти говори нещо на тъпата мангалска мутра, така че все тая, тъпанара си остава тъпанар за цял живот.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
ukecvetko
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Апр 22, 2023 6:39 pm
Благодарен: 1 път

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от ukecvetko »

Не зная как се проверяват снимките в Ало-то, но ми писна да попадам на бидони. На снимките изглежда нормална или леко над нормалното, а като я видиш на живо е 200 кила хипопотам. Аз си спазвам уговорките, но понякога в обявите ви има описани екстри, които вие компаньонките не можете да изпълните. Като пишете стриптийз, можете ли да правите стриптийз? И ГФЕ не е да ми дадеш да те ръгам във всички дупки и да те лижа. Смисълът на ГФЕ е съвсем друг. Писна ми от греди.
Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Vasko13961878 »

Само аз ли не виждам нищо страшно в това "телефонЬО да ти е У ГугалО?!
Кого плашиш и с какво, бе парцал гнусен мазен???
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от deep »

Vasko13961878 написа: Сря Юни 28, 2023 8:11 pm Само аз ли не виждам нищо страшно в това "телефонЬО да ти е У ГугалО?!
Кого плашиш и с какво, бе парцал гнусен мазен???
На мене телефоньо ми е у гугало от 15+ години насам, а другийо телефонь ми е и той у гугало от времето на форума на Нолти ако не и отпреди това.
А боли ли ме Хея? Мне.А ебал ли съм ги всите тъпанарки у гъза? Мда.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Vasko13961878
Мнения: 69
Регистриран на: Пет Апр 21, 2023 8:03 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Vasko13961878 »

Не знам, колеги, не знам какво ще се прави, телефонните номера са ни вече в Гугъл, съпругите ни ще разберат, ще тръгнат едни разводи, майката си е ебало... :D
Хахах, ще ме измори този парцал...толкова елементарни хора да има...
BA1HYU
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 7:15 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от BA1HYU »

150 лв на ден за обяви дават само миндили, дето мамят или нищо не става от тях, та трябва да си издърпват 5-те различни обяви на първа страница по 30 пъти на ден, за да прилъжат някой нов клиент
А тия които стават имат по една обява и си я обновяват 2 пъти на ден
Проституцията е като всяка друга професия, трябва старание и желание за работа😆
Papapa
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 29, 2023 9:37 pm

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Papapa »

🤣🤣🤣🤣 Какви обяви кой си ги е махал ти нещо си се задухал много жестоко 🤣🤣🤣 и коя услуга да си оправя че ми стана интересно 🤣🤣🤣🤣 нещо искаше да се впишеш в коментарите ама не ти стана номера 🫣🫣🫣🫣
Този форум не е за ескор а е събор за педали 🤣🤣
Значи само да ти кажа скъпи 90% сигорният кретен който по отгоре се прави на умен"Усвен тъпунгери няма кой да се влиае от тези коментари в тъпите ви форуми 😝
Тука просто е форум за кретените който по ден и нощ лъскат бастуна и им се свидят и 5лв 🤣🤣🤣🤣
Много ми е интересно как ще направиш да нямам работа къто сигорно съм една от най вървежните в софия нещо бърках с коя пишеш тъпанар🫣
Някой друк кретен който се е помислил за умен да постави коментар да се посмем още малко хахахахах
BA1HYU
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 7:15 pm
Благодарил: 64 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от BA1HYU »

Papapa написа: Чет Юни 29, 2023 9:47 pm
Тука просто е форум за кретените който по ден и нощ лъскат бастуна и им се свидят и 5лв 🤣🤣🤣🤣
Много ми е интересно как ще направиш да нямам работа къто сигорно съм една от най вървежните в софия нещо бърках с коя пишеш тъпанар🫣
Някой друк кретен който се е помислил за умен да постави коментар да се посмем още малко хахахахах
Не знам какъв форум е, ама ти сигурно си от умните, дето име и парола не могат да запомнят за 2 дена, та са принудени всеки път нов акаунт да си направят. А няма смисъл да коментирам и креативността подтикнала те, така оригинално да се кръщаваш, след като гледам грамотността ти.
Клиенти ще има, докато важи принципа - има ли дупка… става😀

П.П.
Въобще нямаше да се бъркам, но просто ми направи впечатление наглостта, с която се опитваш да се оправдаваш, с нас, за невървежа си.
Въобще за какво си дошла тук, като досега с всичко само потвърждаваш мнението на колегата, с вече пословичните 90%. Като го споменах, колега, моля ти се прати ми обявата й на лично, искам да се посмея малко
Barista
Мнения: 216
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2021 11:15 pm
Благодарил: 89 пъти
Благодарен: 12 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от Barista »

abvg999 написа: Сря Юни 28, 2023 8:58 am Първо да ви кажа в адам и ева не се търси момиче тъй къто самия сайт допуска да се създават фейк обяви.
Ако търсите пеална търсете само в Ало.бг тъй къто администраторите проверяват обявите и ако са с фейк снимки се трие обявата.
...Друго важно знаете ли че разходите ни на ден са 3 пъти по високи от вашите вйе искате да ебете за 50лв малко сте смешни ами се и оплаквате.
Пример
Нощувка 120лв+ обяви 150лв храна 50лв
това са минималните разходи за деня на една от нас господа.
...Ако малко може да расъдите ми кажете как да ви приемем за под 120лв час.
❗️Бих помолила администраторите на ФОРУМА да не трият публикацията защото е много нажна ..
✅Скоро ще бъде създадена група в FACEBOOK в която ще се публикуват вашите номера на клиенти не спазили уговорка тъка че номерата ви да излизат в гугал и рано или късно жена ви да разбере.❤️❤️❤️❤️
Като си толкова готина и коректна защо не си пуснеш обявите тук за да те видим?
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от FILIP »

Да бе вярно, защо не вземеш да се покажеш и да приключваш с бизнеса. Явно не си за него.
111bambam
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 1:43 pm

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от 111bambam »

Хахаха гладен мишок и как ще прекрючи всичко я ми кажи хахаха
Аз съм ади и ме боли путката какво ще направиш парцал миризлив..
А онзи педал по отгоре който ми дава акъл защо всеки път се регистрирам на ново ами защото не съм поредният тъпанар да си правя труда да помня регистрация в ЕБАЛНИК хахах наистина сте ебани много ми е забавно 🤣🤣🤣
paco69
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Юни 07, 2023 9:33 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от paco69 »

шшттт, че ще натопя на Бангу Васил
paco69
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Юни 07, 2023 9:33 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: ❗️Важно❗️

Мнение от paco69 »

много тъпо цигане, малеее
Публикувай отговор