Лелка/бабка

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Ivdaf
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Юли 06, 2022 1:28 pm
Благодарил: 8 пъти

Re: Лелка/бабка

Мнение от Ivdaf »

nqkoi написа: Пет Дек 29, 2023 2:10 pm
themorph написа: Пет Сеп 15, 2023 3:30 pm
user_85 написа: Сря Сеп 13, 2023 4:49 pm

еееее с толкова големи цици?
сериозно ли ?
Не, за това казах бюджетна.
По телефона звучи надуто, дава ли да я вдигаш чукаш в различни пози ? Чукане в гърлото?
Не,само мисионерска и задна дава.
fen2807
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 17 пъти

Re: Лелка/бабка

Мнение от fen2807 »

За ретро каката - ходил съм два пъти, щото първия не беще много успешен за мен, ха ха.
Беше лятото в най-голямата жега, даже бях с кола там има голям паркинг между блоковете и пак ме изнерви, щото като жена не обяснява като хората за блока, а той е на Вардар, в частта дето е като улица, а не на Тодор Александров, а тя все говори за булеварда - има предвид Вардар. Но запъхтян се качих, 4ти етаж, без асансьор, даже не съм и опитвал дали ще тръгне. Терена нормален, на канапе става процеса, жената май е българка- 99%, не знам, но мен ме пришпори - свалих гащите още запъхтян и моя не можа да стартира. Тя не си даде зор да опитва, отзказа се ама великодушно ме извини с жегата. А, тя е над 50, куца с единия крак, така че за напъване - забравете съвсем. Е аз отидох за косматата, бях дал 60 лв вече и викам - дай да те лизна и на чикия да свърша. Тя с радост се съгласи - обича да я лижат - разтвори крака на канапето - ама - не беше се мила примерно ден - викам - няма ли да се измиеш - тя малко се сепна - вика - другите обичат да им мирише на полов орган...!, но отиде и се изми. Като се върна поопитах на вкус косматата - косми 5-8 см, черни, малко й натиснах единия крак тя пропищя, ма аз на свой ход чикия свърших след 5 минути...
Не ми се повтаряше, ама ми беше терсене, че не бях й го дал надървен, затова преди 20-30 дена, се обадих и след час-два отидох, че имала не клиенти, а роднини на гости. Тоя път й го дадох надървен, свирка с презерватив, после лизане, тоя път не се ми, беше се мила преди 3-4 часа, после секс, бързо се изпразних, не се наложи да мрънка. Не държи на секс, за анален забрави - каза че не прави - там била девствена, иначе дупето й не е лошо - мъничко, неразработено, лизнах я и там - като на 25 г. й е дупето. Но иначе жената си е на години - около 55 /+-5г./
За бързо олабване става, но само толкова...
Бананчо
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Май 07, 2023 4:10 pm
Благодарен: 1 път

Re: Лелка/бабка

Мнение от Бананчо »

Преди десетина години като отидох за първи път, процеса беше на един фотьойл. Седеше без да мърда, никакво старание. Май тогава не куцаше. Не е нещо кой знае какво, но ходих май още два или три пъти само заради косматката долу. Тековете бяха по два за час, което ме устройваше, тъй като издържам доста. Вероятно сега е станала още по-зле. Не си спомням какъв аромат е имала сливата тогава, но вероятно е перверзна щом я остава неизмита. Заслужава някой да и подаде един .!. със сиренце за да са квит...
Публикувай отговор