"Реална дама"

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Tedi
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юли 23, 2023 11:47 am
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 3 пъти

"Реална дама"

Мнение от Tedi »

Колеги, ако някой е посещавал, дали може освен да каже как се справя е, и дали е ромка?
Благодаря. ;)

https://adamieva.info/obiava-4741166/realna-dama
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: "Реална дама"

Мнение от Minko »

Бягай далеч. Мършава циганка с 10 сантиметрови косми по гъза.
Tedi
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юли 23, 2023 11:47 am
Благодарил: 13 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: "Реална дама"

Мнение от Tedi »

Minko написа: Нед Авг 06, 2023 8:13 am Бягай далеч. Мършава циганка с 10 сантиметрови косми по гъза.
:D И почвам да бЕгам, бате...! Разбрах! ;)
Благодаря, пич! :P
stan
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Ное 27, 2021 4:23 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 1 път

Re: "Реална дама"

Мнение от stan »

Minko написа: Нед Авг 06, 2023 8:13 am Бягай далеч. Мършава циганка с 10 сантиметрови косми по гъза.
Потвърждавам. Не бях сигурен дали е тя, защото бях ходил по тези обяви:

https://adamieva.info/obiava-4741206/bo ... -frenskata
https://adamieva.info/obiava-4741686/ak ... -se-zabavl
https://adamieva.info/obiava-4741209/erotichna-na-slada

А там е с друг номер - 0885623277
Явно и този номер е нейн - 0878481683
fen2807
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: "Реална дама"

Мнение от fen2807 »

Сега, трябва да кажем нещо по-обективно за жената. Да ромка е, годините са реални, поради тези две причини си е мършавичка, без цици и т.н. Но това я прави и запазена и да изглежда по-млада. Чиста е, терена й е приличен, типияно за услугата скромен, но чист!, даже на цигари не мирише. Пиша щото Минко говори глупости - да бягате със 100. И то от човек, който последно ходи да треска онази слабоумната женица с перука, мъж, три деца и клошарски апартамент. Схващате ли разликата? Та тази ромка е абсолютно нормална, може да мине за българка - чиста точна, хубави зъби, добро място. Бил съм един път карахме само на френски изпълнения и й свърших на цицките. И да гъзът й не беше обръснат добре, като катеричката й, ама кво от това. Абсолютно си е годна за употреба, за анален незнам, не знам и дали държи на здраво клатене...
fen2807
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: "Реална дама"

Мнение от fen2807 »

А, да уточня, бях при нея около около два месеца назад - около 1 юни...
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: "Реална дама"

Мнение от Minko »

:D
fen2807 написа: Съб Авг 12, 2023 1:57 am Сега, трябва да кажем нещо по-обективно за жената. Да ромка е, годините са реални, поради тези две причини си е мършавичка, без цици и т.н. Но това я прави и запазена и да изглежда по-млада. Чиста е, терена й е приличен, типияно за услугата скромен, но чист!, даже на цигари не мирише. Пиша щото Минко говори глупости - да бягате със 100. И то от човек, който последно ходи да треска онази слабоумната женица с перука, мъж, три деца и клошарски апартамент. Схващате ли разликата? Та тази ромка е абсолютно нормална, може да мине за българка - чиста точна, хубави зъби, добро място. Бил съм един път карахме само на френски изпълнения и й свърших на цицките. И да гъзът й не беше обръснат добре, като катеричката й, ама кво от това. Абсолютно си е годна за употреба, за анален незнам, не знам и дали държи на здраво клатене...
neo.bg
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 9:21 pm
Благодарил: 15 пъти
Благодарен: 10 пъти

Re: "Реална дама"

Мнение от neo.bg »

Късно виждам темата.
Посетих я преди около 2 - 3 години.
Терен - приличен като за целта, в района на пазар Слатина и сладкарница Неделя.
Жената е на около 45 наистина запазена.
При мен се държа много любезно.
Веднъж два пъти годишно обичам да тряскам някоя милфка и добре че ми припомнихте за нея. Ще гледам скоро да кача актуална информация след като я посетя
mish0n
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 10:35 pm
Благодарен: 1 път

Re: "Реална дама"

Мнение от mish0n »

Да обновя малко инфото ...

Посетих я, както е писано в блока на сладкарница Неделя . За стандарт половинка - 50 , беше доста любезна, но годините си личат (май има разширени вени и е доста синя по краката) , свирка 5/10 , секса също нищо запомнящо се , за косми не знам. В тялото е слабичка и както е писал колегата по-горе , цици - малки . Терен и хигиена - нормални . На фона на други ...., дето и елементарно отношения нямат.. общо 6 от 10 .
Публикувай отговор