Моля за отговори!😘

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
user_85
Мнения: 83
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 4:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от user_85 »

Говедо написа: Пет Ное 24, 2023 6:32 pm
Tanq12 написа: Чет Ное 09, 2023 7:18 pm Сладурчета,едно въпросче за всички, :?: Кажете ми кое място за вас е удобно,тъй като имам възможност за терен на следните места. Люлин,Лозенец,Младост4,Женски пазар(не хостел,дискретен и самостоятелен апартамент).
Или пък Витошка пешеходна алея.
Искрено се извинявам ,че пиша във вашият форум,просто искам да знам кои места за вас са удобни?
Люлин е най-дискретния вариант. Няма да се обикаля за паркиране защото има места, няма да си в зоната на камерите, широко понятие е Люлин и има много варианти за адрес
и аз съм за Люлин
srhshgsg
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Апр 16, 2023 1:27 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от srhshgsg »

Tanq12 написа: Съб Ное 18, 2023 9:10 pm Благодаря на всички за отговорите...😘😘😘
Помогнахте ми до някаде с решението,намерила съм терен напълно дискретен и уютен с място за паркирване също има и метро на близо и е на добро място център в една от зоните.‼️
Не е много подходящо в кварталите тъй къто има доста бавно развиващи и незнаят да са дискретни и всички комши разбират не че ми пука но от там вече мястото става НЕ дискретно.
*Не мога да ви дам мой обува тъй като не обичам да си правя сама реклами.
Искрено благодаря за помоща беше ми нужно да знам ваше мнение...
Пожелавам на всички лека и спокоина вечер.❤️❤️❤️
всички хора са бавноразвиващи
Последно промяна от srhshgsg на Пет Дек 29, 2023 12:59 pm, променено общо 1 път.
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от razputin »

Тя не може да вземе предвид, горката, че е тъпа, грозна и миризлива и нахална и няма кой да й го даде даже за 20лв и за т'ва има време да регистрира по няколко ника на ден тука и да пише простотии денонощно.
А ти й обясняваш маркетингови стратегии ;)
Тая смрад мое да знае само бой, ниско стригане и гнясане в Комлука - циганското гето на Бургас откъдето всъщност е изпълзяла.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от Nikolaj »

razputin написа: Съб Ное 25, 2023 12:29 pm
Nikolaj написа: Съб Ное 25, 2023 12:22 pm
razputin написа: Съб Ное 25, 2023 12:26 am
След като разбрах вече коя е, най-добрия вариант за нея си остава гетото в Столипиново откъдето е и дошла.
Сигурен ли си..? Гледайки грамотно написания коментар,ми се струва странно циганка (ако е такава) да пише граматически толкова правилно.! :roll:
Коментарът е само привидно грамотен, всъщност е фрашкан с грешки.
А "съкроБище" и още няколко такива бисера са нейна запазена марка.
Но граматиката няма общо.
Всъщност аз нямам против не циганка, ми и извънземно да е, и да пише с йероглифи, но с поведението си във форума преди пък и сега сама си определи мястото, манталитета е такъв, на столипиновски курволяк.
Ясна е работата значи. :D
byteman
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 16 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от byteman »

където и да си няма да получиш всички пишки , така че : НЕ-комуникативно място , със свободни места за паркиране (в работното ти време) . с други думи крайните квартали люлин , младост . А в някое село до София - още по добре
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от razputin »

Най - добре а си стои у далечното сиганско гето Кумлука, бургаско а си я гнясат нейните в пърделника с немити курове и а не идва да лъже нормалните ора.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от водач_на_мпс »

Дайте обявата, след като сте разбрали коя е.
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Моля за отговори!😘

Мнение от razputin »

В момента мисля няма такава, а тя ги сменя веднага, като я изхващат що за долна мангалска тиня е.
Публикувай отговор