Я жду хороших джентельменов - 0887218745

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 85
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 29 пъти

Я жду хороших джентельменов - 0887218745

Мнение от nightmaretg »

По принцип мисля, че е редно за читавите мацки да се споделя в ето тази тема, но т. к. жената не бих я оценил точно като попадение(това се дължи изцяло на телосложението й) и предвид, че тя ще е за още съвсем малко в България, реших, че е удачно да пусна отделна тема, в която да опиша опита си. Става въпрос за ето тази жена - https://www.alo.bg/8677251

Тя е рускиня, което лично за мен е предпоставка за много добро преживяване. :) Снимките дават някаква представа какво да се очаква, но е добре да предупредя, че тя има нужда да свали малко килограми и да стегне. Тя е с много мека и приятна на допир кожа. Жената е много любезна и интелигентна :) , но може би е добре да предупредя, че аз си комуникирах с нея само на руски. Много ми хареса изборът й на терен - една приятна квартира в идеалния Център на София.

Свирката е много добра, направо отлична. Старае се да ти угоди. В секса също е супер - не мрънка, старае се и не отказва пози. Казано на кратко - типична рускиня ;)

Предвид състоянието на пазара, съотношението цена - качество и че тя няма да се задържи за дълго, смятам, че си заслужава да се посети, при все, че не е някоя фурия.
Изображение
Публикувай отговор