ebalnik е по-добър от Kovri

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от водач_на_мпс »

"Да, всичко ти е изтрито но информацията в облака си остава.Но както и да е, не писах за да споря за глупости,още по-малко за такива обяви.А дали съм модератор в коври.не искаш да знаеш повярвай ми. :P Щото нали вече не те интересува този форум.Стой си тук и пиши каквото искаш но не се прави на жертва."

Николаж(да с 'ж'), напиши тук моите коментари от коври, по адрес на тези три обяви. Щом си мод или хакер, извади и покажи, така си голословен. ;)

"Но както и да е, не писах за да споря за глупости", но пък не пропусна да кажеш, че ми куца математиката, защото съм написал 'точка 3' два пъти. :D А на теб Николаж, ти куца пунктуацията.

От заядливия ти коментар, не стана ясно, аз сводник ли съм, или клиент на тези три обяви!? И защо не съм жертва!? А относно писането в коври, естествено, че приключих. Няма да губя време, за да ме "одобряват" комплексирани расисти.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Пет Дек 22, 2023 8:01 pm
Nikolaj написа: Пет Дек 22, 2023 6:30 pm
водач_на_мпс написа: Пет Дек 22, 2023 12:10 pm

Nikolaj, не съм бил с нито една от тези трите! Как ти дойде на ум, че даже съм ги защитавал точно тях!? За пръв път виждам тези обяви и на такива снимки, дори не кликам да прочета цените. Явно се припозна, или си модератор в коври. Доста странно е това обвинение за тези трите, при положение, че всичките ми коментари в коври са изтрити.
Да, всичко ти е изтрито но информацията в облака си остава.Но както и да е, не писах за да споря за глупости,още по-малко за такива обяви.А дали съм модератор в коври.не искаш да знаеш повярвай ми. :P Щото нали вече не те интересува този форум.Стой си тук и пиши каквото искаш но не се прави на жертва.
Спри да се правиш на отворен и ти, бахти загубеняка си честно, писна ми на хуя от простотии от такива като тебе също.
Информацията в облака, ама аз не ходя по зверове (само дето ходих при оная дето е мъж и питам за отчетливи тини като зара, и други).
Аре запри се, ставаш наравно с оня дебил Jo още малко.
Модератор може да си само на собственото си комплексирано его, на нищо друго.
Ти пък какво се пъчиш не мога да те разбера.? Боли ли те нещо....сърби ли те..? Като не ти харесва какво съм написал в ляво и подминавай. Бахти нарциса си
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Не се пъча, тиквеник. Опитвам се да ти разясня, че точно това е което правиш ти, и то в напълно безсмислен контекст и на място, на което е необходимо членовете да потискат тези си импулси в името на целта, за която са се събрали там.
След години, ако си късметлия, ще четеш старите си постове и ще се плющиш по челото от неудобство от собствената си тъпотия и неуместна надменност.
Твърде тъп си да се пъчиш. Има хора на които им отива да се пъчат защото го заслужават и хора които създават усещане за cringe и нищо повече. Ти си от втория тип.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

:D Аре,ако обичаш не ми казвай какво да правя а..? Като не ти харесва коментара ми подминавай и точка. А за модератор това го твърдеше оня .."водача на мпс" и ТИ :D но не и аз. Така че ти и като четеш нещо май не разбираш какво си прочел.Имало хора които ЗАСЛУЖАВАЛИ да се пъчат видиш ли :D По кой критерий..а.? Ако е по твоя разбирам защо целия ти коментар звучи налудничаво. :D Стойностните хора не се пъчат пич, и уважението не се дава то се заслужава и е от други хора не от такива като теб. Идиот.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 3:43 pm А за модератор това го твърдеше оня .."водача на мпс"
А ти как му отговори, тъпчо? "Не искаш да знаеш", демек може би съм, внимавай, леле колко съм велик.... Ето на това му се вика топъл въздух под налягане, да двусмисличниш за да се правиш на интересен и то за кво? Майко, майко, майко... : facepalm:
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 3:43 pmИмало хора които ЗАСЛУЖАВАЛИ да се пъчат видиш ли :D По кой критерий..а.?
По критерия за утилитаризъм за мнозинството. Каква е ползата от напълно безпочвената надменност и тъпотия която изливаш по човека с мнение за форумите - никаква. Забавен ли си поне като го правиш, оригинален, остроумен, поне да развеселиш някого с написаното? Не, тъп като галош с чувство за хумор на пуйка и забавен единствено на себе си, ама не го и осъзнаваш.
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 3:43 pmСтойностните хора не се пъчат пич, и уважението не се дава то се заслужава
Ами именно бе селски. На какво отгоре се пъчиш и се правиш на инстанция като нито опит имаш, нито си интересен, нито за чеп за зеле ставаш.
И да, корекция - онези които имат качествата те не се "пъчат". Те излъчват. Идва им отвътре. Ти си пресилен пресолен буламач. Надуваш се като пуйче и се ерчиш на хора за щяло и нещяло и напоследък повече за нещяло - за добро ти го казвам, след време може да си ми благодарен дори. Твърде тъп си към момента просто.
Почва да не се усеща разлика м/у тебе и jo9, само дето оня се дуе със сексуални фантасмагории, а ти с някаква твоя си самозаблуда че си някак си на по-високо ниво. Пълен лешпер си. Сигурен съм че подхода и стила на писане си ги копирал от някого из форумите комуто тайно си се възхищавал как ги праи на салата, прав ли съм :D
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Съб Дек 23, 2023 5:14 pm
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 3:43 pm А за модератор това го твърдеше оня .."водача на мпс"
А ти как му отговори, тъпчо? "Не искаш да знаеш", демек може би съм, внимавай, леле колко съм велик.... Ето на това му се вика топъл въздух под налягане, да двусмисличниш за да се правиш на интересен и то за кво? Майко, майко, майко... : facepalm:
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 3:43 pmИмало хора които ЗАСЛУЖАВАЛИ да се пъчат видиш ли :D По кой критерий..а.?
По критерия за утилитаризъм за мнозинството. Каква е ползата от напълно безпочвената надменност и тъпотия която изливаш по човека с мнение за форумите - никаква. Забавен ли си поне като го правиш, оригинален, остроумен, поне да развеселиш някого с написаното? Не, тъп като галош с чувство за хумор на пуйка и забавен единствено на себе си, ама не го и осъзнаваш.
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 3:43 pmСтойностните хора не се пъчат пич, и уважението не се дава то се заслужава
Ами именно бе селски. На какво отгоре се пъчиш и се правиш на инстанция като нито опит имаш, нито си интересен, нито за чеп за зеле ставаш.
И да, корекция - онези които имат качествата те не се "пъчат". Те излъчват. Идва им отвътре. Ти си пресилен пресолен буламач. Надуваш се като пуйче и се ерчиш на хора за щяло и нещяло и напоследък повече за нещяло - за добро ти го казвам, след време може да си ми благодарен дори. Твърде тъп си към момента просто.
Почва да не се усеща разлика м/у тебе и jo9, само дето оня се дуе със сексуални фантасмагории, а ти с някаква твоя си самозаблуда че си някак си на по-високо ниво. Пълен лешпер си. Сигурен съм че подхода и стила на писане си ги копирал от някого из форумите комуто тайно си се възхищавал как ги праи на салата, прав ли съм :D
И как го разбра това бе селски бег че нямам опит,и пиша не истини а..? Това което ми драскаш с малките си пръстчета знаеш ли колко ме трогва :D точно колкото една досадна муха над лайно. Мнението ти можеш да си го завреш точно там. Пъчиш и надуваш са думи които ти използва не аз. Пак ти го пиша този път с големи букви да го запомниш най-после че взе да ми писва от тъпаци като теб. КАТО ЧЕТЕШ ПРАВИ ГО БААВНО, ЗА ДА ГО РАЗБИРАШ. А не първосигнално като оня лилипут да хвърляш обиди. Как ме разбра , идиот..? :D
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Мале колко си тъп.
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 5:47 pm
И как го разбра това бе селски бег че нямам опит,и пиша не истини а..?
Е как да не го разбера? Ти си прозрачен като росна водица, бе, селски. И за неистини не съм отварял дума все още. Имаш нещо да си признаваш ли, що?
Като ти видя постовете и си ми ясен, не всички са полуидиоти като тебе, дай да се разберем.

Аз съм бил използвал "пъчиш" и "надуваш", следователно ти не се опитваш да се пъчиш и надуваш с тъпите си безобразно горделиви изблици ставайки за смях.
Ебем ти логика, ебем ти способност за разбиране на написан текст.

Заеби, надценил съм те. Мислех че имаш поне за 2 ст. акъл, а ти не схващаш елементарно написани неща, да не си с дислексия?

Към останалите, единственото лекарство за умствено затормозени тролове като горния муньо е игнорирането им. Ако ви се изпречат тоя, оня с многото акаунти, псуващи алчни мангалки и прочие просто ги оставете без отговори. Ще пишат още веднъж-дваж най-много и толкоз. Липсата на кохерентна мисъл в главите им ще ги накара бързо да загубят интерес ако няма кой да ги подхранва и ще си останат да си говорят сами със себе си.

Весели Празници на всички.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Съб Дек 23, 2023 6:09 pm Мале колко си тъп.
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 5:47 pm
И как го разбра това бе селски бег че нямам опит,и пиша не истини а..?
Е как да не го разбера?
:D :P
Айде, пусна си жълтото на гащите, изсипа поредните безсмислени обиди и доволен че си свършил и тая гнусна работа и пожелашаш Весели празници.. :D :P Ма кой се интересува от теб и от психическите ти отклонения ,а .? :D За интересен ли се имаш... или щото модерацията тук не е на ниво и се чустваш спокоен че можеш да драскаш каквото ти падне,а.? Сигурен съм че другаде не би се задържал, а и не би писал така щото знаеш какво ще последва,нали.? Знаеш ли попаднал си точно на мястото си. :D И ти и другите образи като теб. И престани да пишеш в 3-то лице :D :P Не говори добре за това което е в главичката ти, тоест нищо. Никой не те е оторизирал да го представляваш, нито да пишеш от негово име. От твое видяхме колко ти е акъла. :P И да ти кажа ли, свиквай да ми гледаш ника тук щото нямам намерение да се съобразявам с психясали индивиди като теб.Ти просто си доказателството че тук на свобода виреят само ненормалници като теб. Но не ми пречиш, както казах и преди забавляват ме идиоти като теб пич. :D :P
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Ако модерацията беше стриктна тук ти щеше да си сред първите баннати с невероятно безсмислените ти офтопик излияния и заяждания, глупчо.

И вземи прочети някой учебник от 3-ти клас, срамно е да си толкова зле с граматиката. Когато се обръщам към останалите аз не говоря в т. нар. 3-то лице, тъпанар с тъпанарите. Говоря в 1-во лице единствено число т.е от мое име. Ти, тъпчо, говориш в т. нар. 3-то лице ето тук:
Nikolaj написа: Съб Дек 23, 2023 7:56 pm ...видяхме колко ти е акъла.
Виждаш ли този глагол "видяхме"? "Вие" сте видяли? Демек ти и въображаемата ти аудитория, която е и сега с/около теб; във въображението ти само естествено :) Ето това означава да се говори в 3-то лице (макар че технически това не е 3-то лице, но това означава изразът "говориш в трето лице" - говориш от името на/включваш и други освен себе си в мнението си), тупан селски без основно. Аз не говоря от името на останалите, аз се обръщам към останалите, глупендер. Иронично, но ти си тоя дето вмъква нещо от името на останалите - "видяхме", глупако глупав.

То само това да ти беше кусурът, ти не знаеш основни думи как се пишат ако не са в инфинитив като третокласниците, ама нейсе. По-лошото е че си природно тъп.
Това е най-лошото за един човек.

Оставям те да вземеш последната дума, явно ти е супер важно, при комплексираните глупаци е така.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

deep написа: Нед Дек 24, 2023 7:41 am Ако модерацията
:D :D :D Абе знаех си аз че нещо ти има на теб и не си в ред и ето на ти сам го доказа. Днес в бъдни вечер хората се приготвят за празника той нашия станал сутринта в 7ч рано-рано за да ми надраска тоя дълъг ферман с поучения само и само той да е отгоре. :D :D Неговия коментар да е над моя представи си. :P :D Интуицията ми за хората никога не ме е подвеждала и сега пак е така. Абе охлюв, какъв човек трябва да си за да си от сутрин до вечер пред монитора и да ръсиш такива с извинение лайна.. 8-) Ако трябва да съм честен съжалявам те, ама истински. И знаеш ли защо, щото си един самотник с изкривена представа за реалния живот навън.Удоволствие голямо ли ти достави това да си мацнеш тъпотийте над коментара ми, една душевна чикийка си направи все едно ,а.. :P :D Само един такъв идиот като теб би го направил сигурен съм. И почти съм сигурен че преди драскаше от други профили като Anonimen ... Vasko... които Модератора разкри че са с регистрация от едно и също Ай Пи. Стила на писане е едно към едно и е разбираемо за мен че си ми набрал още от тогава щото те наврях в на кучето гъза :P Но то ще стане ясно така както и тогава,споко. А търсенето ти на подкрепа от хората тук... което се опитваш да направиш нещо пак удари на камък,а..? :D Е така е, не всички са завършени идиоти като теб. Айде, оставям те да мислиш какво да ми надраскаш пак. Аз като изтрезнея ще видя какво си бълнувал цяла нощ докато другите празнуват.
БатеБончо
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от БатеБончо »

Изгониха ме от Коврите, защото разказах в подробности за мое скат преживяване. Бяхме се уговорили да ям твърди фекалии, а получих кашави с динени семки вътре и заради натуралистичния ми разказ ме изгониха.

Компаньонката беше от Студентски град.
srhshgsg
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Апр 16, 2023 1:27 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от srhshgsg »

БатеБончо написа: Нед Дек 24, 2023 10:00 pm Изгониха ме от Коврите, защото разказах в подробности за мое скат преживяване. Бяхме се уговорили да ям твърди фекалии, а получих кашави с динени семки вътре и заради натуралистичния ми разказ ме изгониха.

Компаньонката беше от Студентски град.
Смея се и се надявам да е истина! :lol:
БатеБончо
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от БатеБончо »

Истина е колега. Услуга, която не всяка компаньонка предлага на мен ми беше предложена в лош вариант.
Оплаках се от това в Коврите и бях изгонен от там със съобщение: "Сбогом ядачо на цигански лайна". А бях примерен потребител и имах над 100 мнения.
razputin
Мнения: 333
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ех, то сраньето не е лесно смилаем фетиш. Ама и ти кви ги очакваш, сиганката да беше яла три дена теменужки ли.
БатеБончо
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от БатеБончо »

Два дена се яде черен шоколад, за да е твърдо. А не диня. Защото ядеш вода и излиза вода. Проблемът тук са динените семки, които хрупаха.

Иначе забележки откъм хигиена нямам :)

И само заради това ми оплакване бях изгонен. А съм давал толкова ревюта на момичета

Циганки, при които никой не смееше да отиде. Аз ходех и давах мнение.
razputin
Мнения: 333
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ский ся, БатеБончо, да ти обясна - всичко си има некви граници.
Ската си е скат, ма да разказваш в детайли, тебе ако те възбужда да говориш с подробности за тия неща, на много им се драйфа, нормално.
Прекалено си натуралистичен за възприемане от средната аудитория, ама даже и топ левъл фетишист, като го чуе тва със семките ще усети позиви за повръщане.
На мене не ми дреме, ама "Само заради това ти" оплакване сигурно мода не е могъл да обядва нормално поне три дни и доста голяма част от форума са си върнали закуските, ти кво смяташ ще стане - да те направят почетен член ?
Друг е въпроса как очакваш неква си долна мангалка да яде два дни черен шоколад, та да сере твърдо заради тебе, още малко ще кажеш, че требва и да е Линд. С две думи тая работа с дрискането ти препоръчвам да не я раздуваш чак толкова. Хрупали му били семките - баткоооо :o
Последно промяна от razputin на Пон Дек 25, 2023 3:36 pm, променено общо 2 пъти.
stan
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Ное 27, 2021 4:23 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 1 път

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от stan »

БатеБончо написа: Пон Дек 25, 2023 6:12 am Истина е колега. Услуга, която не всяка компаньонка предлага на мен ми беше предложена в лош вариант.
Оплаках се от това в Коврите и бях изгонен от там със съобщение: "Сбогом ядачо на цигански лайна". А бях примерен потребител и имах над 100 мнения.
Соред мен модераторът е преценил, че форумът няма какво да вземе от потребител, който яде цигански "неща". Честно казано и аз няма как да взема на сериозно мнение от такъв човек.
razputin
Мнения: 333
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Аре стига философия :mrgreen: Дреме им на модераторите за кво ги плюят.
byteman
Мнения: 66
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 18 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от byteman »

kovri е латино сериал с 1500- 2000 страници на тема . Аз лично предпочитам да прочета книгата Шогун ( 1248 страници ) и да прозвъня всички " к'у'рви " на балканският полуостров вместо да чета там.
razputin
Мнения: 333
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ми я понеже мраза а чета ползвам тръсачката, наеш кво a лесно.
Публикувай отговор