ebalnik е по-добър от Kovri

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Rooder »

также невозможно получить 10 постов. Я разместил там около 30 сообщений, а там все равно написано, что у меня только три сообщения. они даже удаляют уже одобренные посты. невозможно получить 10 сообщений, чтобы иметь возможность отправлять личные сообщения. ненавижу это место
razputin
Мнения: 345
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 61 пъти
Благодарен: 97 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ух, ты ! Зараза какая, то ! Офигеть ! Да пошли нахрен и черт с ними !
:mrgreen:
Последно промяна от razputin на Вто Дек 26, 2023 6:19 pm, променено общо 1 път.
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Rooder »

razputin написа: Вто Дек 26, 2023 3:05 pm Ух, ты ! Зараза какая, то ! Офигеть ! Да пошли нахрень и черт с ними !
:mrgreen:
ти какъв си продавач или модератор за Коври?
razputin
Мнения: 345
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 61 пъти
Благодарен: 97 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Rooder написа: Вто Дек 26, 2023 3:35 pm
razputin написа: Вто Дек 26, 2023 3:05 pm Ух, ты ! Зараза какая, то ! Офигеть ! Да пошли нахрень и черт с ними !
:mrgreen:
ти какъв си продавач или модератор за Коври?
Цифльо съм, като тебе, ама не мрънкям срещу Коврите и модераторите, като вдовица за уй, през два-три мои поста.
Даже нямам регистрация там и ич ми не дреме.
Цифльо = сопляк, да не тичаш за речника, другото дано да си го превеждаш.
Понял, или хочешь по другому поболтать?
Аватар
pizdec
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от pizdec »

Вижте сега, ясно е, че този форум е по-удобен и пригледен, а онзи е малко по-полезен заради повечето мнения - ама тази история с динените семки дето хрупали, мисля, рязко измести везните в полза на нашия форум. Аз лично отдавна не помня така да съм се потрисал от нечия драма, удря направо в сърцето.
razputin
Мнения: 345
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 61 пъти
Благодарен: 97 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

pizdec написа: Вто Дек 26, 2023 9:33 pm Вижте сега, ясно е, че този форум е по-удобен и пригледен, а онзи е малко по-полезен заради повечето мнения - ама тази история с динените семки дето хрупали, мисля, рязко измести везните в полза на нашия форум. Аз лично отдавна не помня така да съм се потрисал от нечия драма, удря направо в сърцето.
БатеБончо със семките у лайната направо кърти безапелативно !!! Изтепа сичката риба !!!
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

pizdec написа: Вто Дек 26, 2023 9:33 pm Вижте сега, ясно е, че този форум е по-удобен и пригледен, а онзи е малко по-полезен заради повечето мнения - ама тази история с динените семки дето хрупали, мисля, рязко измести везните в полза на нашия форум. Аз лично отдавна не помня така да съм се потрисал от нечия драма, удря направо в сърцето.
Понякога заради 1 такъв коментар ебаваш майката на всичко което си оставил като мнения и коментари пък били те и полезни. А после се чуди човека що са го изгонили. :D
razputin
Мнения: 345
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 61 пъти
Благодарен: 97 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Що бе, БатеБончо #Президент
БатеБончо
Мнения: 120
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 34 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от БатеБончо »

Момчета, ходите да ебете баби, лели, китове и тюлени, а мен ме карате да се чувствам виновен, че съм отишал на ресторант и в яденето имаше динени семки.

Поне да бяха тиквени, преглъща се някак.
byteman
Мнения: 66
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 18 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от byteman »

Хайде стига срахте в супата и някой модератор да изтрие темата
razputin
Мнения: 345
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 61 пъти
Благодарен: 97 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

БатеБончо написа: Сря Дек 27, 2023 9:40 pm Момчета, ходите да ебете баби, лели, китове и тюлени, а мен ме карате да се чувствам виновен, че съм отишал на ресторант и в яденето имаше динени семки.

Поне да бяха тиквени, преглъща се някак.
Не се засягай лично, пич. Всичките курвари сме некви извратеняци спрямо общоприетите норми.
Просто си прави изводите друг път как да разказваш за твоя доста, хм, доста рядък (и в двата смисъла) фетиш ;) Никой не ти мисли лошото, а на мен ми е супер забавно.
Ss1488
Мнения: 62
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 63 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Ss1488 »

БатеБончо написа: Сря Дек 27, 2023 9:40 pm Момчета, ходите да ебете баби, лели, китове и тюлени, а мен ме карате да се чувствам виновен, че съм отишал на ресторант и в яденето имаше динени семки.

Поне да бяха тиквени, преглъща се някак.
Заеби бабите , дай още някоя гастрономическа история 😁
lohengrin
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 11:58 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 11 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от lohengrin »

БатеБончо написа: Нед Дек 24, 2023 10:00 pm Изгониха ме от Коврите, защото разказах в подробности за мое скат преживяване. Бяхме се уговорили да ям твърди фекалии, а получих кашави с динени семки вътре и заради натуралистичния ми разказ ме изгониха.

Компаньонката беше от Студентски град.
Напълно те разбирам, преди време имах почти същия проблем, единствената разлика беше, че вместо семки от диня, бяха люспи от домати и това нанесе трайни увреждания на психиката ми. Според мен не трябва да съжаляваш, че са те изгонили от там, само безчувствени и брутални типове, без всякакво чувство за емпатия биха се отнесли така, вместо да ти окажат морална подкрепа и да те насочат, към дама, която предлага наистина качествен скат. За новата година от сърце ти пожелавам пълна трапеза, всички фекалии да са по твоята мярка и много черен шоколад!!! Успех!
БатеБончо
Мнения: 120
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 34 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от БатеБончо »

Колеги, благодаря за разбирането. Другият фетиш е свързан с месечния цикъл на жените, но за да не ми пожелаете пълна кана с червено вино или буркан с лютеница, ще се въздържа да ви го споделя.
Говедо
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 49 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Говедо »

Следя темата с напъни за повръщане и опит за разбиране, че всеки си има своите извращения! Обаче, бихте ли се пренесли на лично съобщение, че яденето на мангалслки говна някакси не кореспондира с лизането на настръхнали зърна и големи цоци ? Благодаря!
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
razputin
Мнения: 345
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 61 пъти
Благодарен: 97 пъти
Обратна връзка:

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Мда, дори и аз смятам, че взе малко да натръшка работата.
Публикувай отговор