ebalnik е по-добър от Kovri

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Rooder »

Коври не е добър. те не одобряват никакви публикации, никога не ви казват защо, а мястото е гадно. модераторите са глупаци и никога не можем да имаме открити дискусии, защото те изтриват всичко. защо всички не започнем да използваме това повече баща, отколкото Коври? тук няма цензура и е по-добре
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ча па толкова.
Аз ги чета само коврите и там има тва онова ма има и некви невероятни кУрифеи на мисълта и те не са ич малко.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

Rooder написа: Чет Дек 14, 2023 11:33 pm Коври не е добър. те не одобряват никакви публикации, никога не ви казват защо, а мястото е гадно. модераторите са глупаци и никога не можем да имаме открити дискусии, защото те изтриват всичко. защо всички не започнем да използваме това повече баща, отколкото Коври? тук няма цензура и е по-добре
:D Абее, май яко са те ритнали от там и още те боли ,а..? :P Майтап бе Уили.... макар че с този първобитен български с който драскаш тук не знам дали ще ме разбереш.Стой си тука сега мирен..!
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна
fen2807
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от fen2807 »

Вярно е, че Koври има странна и непонятна цензура а в същото време се пускат и много глупости.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от водач_на_мпс »

Сългасен съм с колегата Rooder. Политиката за преглеждане преди публикуване за новите потребители е уж с цел - елиминиране на спам, но всъщност е за друго - заглушаване на ревюта, които не се харесват на модераторите.

1. Ревюта
Написах няколко ревюта с детайли и факти, но само някои бяха одобрени. В същото време одобряват коментари като "тая е от боята", "бегай бегай Студентски ужас", "нестава греда е". Както и следните въпроси:"колеги, преди 7 години на оня булевард до кръстовището работеше една много добра, пратете ми гсм номера и"...

2. Ревюта с цел реклама
Такива има всеки ден и предимно от току-що регистрирали се потребители. И това минава одобрението на модератор! Варират от "колеги, някой тук? - 'номер на обявата'", до по-качествените реклами, в които някой пише ревю уж е ходил и всичко е на 6, но нещо малко не му е харесело(има куче на терена, не е сменила чаршафи, 1 мин френска,...). Кликаш на обявата и гледаш чудесни снимки, с един малък минус/забележка си заслужава да се пробва. Ще кажете, че това е истинско ревю, ама не е. Защото същият ден се регистрира да го постне, и като и отвориш обявата и видиш как от седмица преглежданията и спадат, е ясна работата. И изведнъж след него се появяват още 4-ма, които също споделят положително мнение за въпросната. Е защо досега не са я коментирали!? Това го наричам 'промоционална' акция. Доказателство за тази моя хипотеза е, че има 11 000 регистрирани акаунта, от които активни 100. Ще забележите, че всяка седмица най-много през една, се промотира по този начин една много неприятна греда от Младост, посреща в луксозен апартамент. След като написах 1 ревю и 1 коментар за нея, които естествно не бяха одобрени, бях занулен с 0 коментари, тоест целият ми труд беше изтрит от модератор. За тази същата, и да търсите, няма да намерите негативни коментари. Е това нормално ли е!? На нито един да не му е харесела!? Всякаш си плаща жената такса 'спокойствие', или дава безплатно екстра по избор на модераторите.

3. Ревюта с цел анти-реклама
Редовно се организират 'наказателни' акции. Те рядко са насочени към услугата на компаньонката, а към външния и вид с цел body shaming и заклеймяване като греда. Вероятно защото е отказала да изпълни нещо нестандартно на модератор или от приятелския им кръг. Наскоро имаше такава за Вики-Деси. Ей така от нищото започна и сумати ти народ се изсипа да я обижда. Съвсем не организирано, нали...Аз написах, че тя е по-красива и в тяло и в лице от онази прехвалената със луксозния апартамент, и следователно бях занулен. Защо!? Това е личното ми мнение, изразява моята позиция. Е да, ама модераторите в коври са на друго мнение, вероятно финансирано предвид, че на онази се позволява да пише там, а няма нужния 'левъл', за да мине без апрувал. А на Сияна Голд не се позволява.

3. Модериране на форума
Също така модераторите в коври са откровени расисти спрямо българките от ромски етнос. Позволяват да се обиждат с всякави епитети, агресията срещу тях е ок, дори закана за физическо насилие и пожелания за смърт! Веднага репортвам такива коментари и след 20 мин получавам известие, че модератор kor е затворил репорта, като несъстоятелен...Обаче за негърките няма проблем, дори сводника на онази с увисналите цици карибската принцеса, свободно си пишеше фалшиви ревюта, които минаваха през модератор.

4. Защо форум коври не е полезен?
Защото идеята му е уж да спасява от греди, а всъщност с рестриктивната си политика, прави точно обратното - налага мнение и стандарт, коя е греда. А това е субективно - всеки търси различно преживяване и всеки от нас изглежда по различен начин, следователно няма как да получаваме еднаква услуга, тъй като момичетата не са роботи. Обаче девойките не могат да се защитят, като участват в тези дискусии. Аз като посещавал някои от тях, също не мога да си напиша ревюто. Е, за какво е онзи форум тогава!? Ми за реклама ;) Уж там си помагали. С какво!? Всяка седмица се пита за ориентир в близост на адреса в центъра за три момичета, където наплива е сериозен, и тактично тези постове се пропускат. Но най-услужливо ти дават без да питаш точен адрес на скъпия апартамент в Младост... :) Като стане скандал относно това, веднага тезата се извърта, че било заради правилата на форума за личните данни, което не важи, защото става въпрос за ориентир до адреса. В същото време написали, че е забранено споделянето на линкове към социални мрежи, а редовно се постват тиктоци, инстаграми на момичета.

Та моето наблюдение е това за коврите - безполезен хейт форум, модериран от страхливци, които не могат да се защитят с думи. Толерират се гневни изблици на садисти, които отиват с цел да се гаврят с българка от ромски етнос, като я насилват за услуга, която не предлага, защото "си плащали" и на чичковци с меки инструменти, на които все момичетата им виновни. Който е блокиран/занулен там, да идва и пише тук в ебалника и да съживим този форум, където могат да се водят реални дискусии.
PublicEnemy
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от PublicEnemy »

Аз съм нов и на 2те места, обаче тук си пиша без проблеми, а там дори някои постове не ги ,,одобряват'' или по цял ден чакат одобрение. В съшото време си пишат всякакви олигофрени с всякакви малоумни въпроси..
stan
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Ное 27, 2021 4:23 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 1 път

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от stan »

Забелязал съм че там сводниците си рекламират стоката като пишат дълги коментари, в които изказват негативно мнение за 5-6 обяви и измежду тях слагат линк към "добрата" обява. Така коментарите им изглеждат истински и много балъци се подвеждат. Също така над 90% от коментарите са предимно мерене на пишки и избиване на комплекси. Все пак аз го следя, защото там се пише повече и понякога може да се прочете нещо интересно, но като цяло избягвам да пиша там. Самият форум там е по-скоро като социален отдушник, от колкото форум за дискусия по-конкретни обяви и теми.
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

stan написа: Нед Дек 17, 2023 11:33 pm Забелязал съм че там сводниците си рекламират стоката като пишат дълги коментари, в които изказват негативно мнение за 5-6 обяви и измежду тях слагат линк към "добрата" обява. Така коментарите им изглеждат истински и много балъци се подвеждат. Също така над 90% от коментарите са предимно мерене на пишки и избиване на комплекси. Все пак аз го следя, защото там се пише повече и понякога може да се прочете нещо интересно, но като цяло избягвам да пиша там. Самият форум там е по-скоро като социален отдушник, от колкото форум за дискусия по-конкретни обяви и теми.
Далеч съм от идеята да защитавам някого, но когато не сте доволни имайте предвид, че админите и модовете на тези форуми се занимават с това изключително доброволно, не стига това,че плащат и за домейн най-малкото.
Та, ако започнат да се церемонят с някого или да издирват кой какъв е, трябва да висят денонощно.
Никой от тях няма това свободно време и най-вече нерви.
Rooder
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Юли 16, 2023 10:03 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Rooder »

razputin написа: Пон Дек 18, 2023 2:19 pm
stan написа: Нед Дек 17, 2023 11:33 pm Забелязал съм че там сводниците си рекламират стоката като пишат дълги коментари, в които изказват негативно мнение за 5-6 обяви и измежду тях слагат линк към "добрата" обява. Така коментарите им изглеждат истински и много балъци се подвеждат. Също така над 90% от коментарите са предимно мерене на пишки и избиване на комплекси. Все пак аз го следя, защото там се пише повече и понякога може да се прочете нещо интересно, но като цяло избягвам да пиша там. Самият форум там е по-скоро като социален отдушник, от колкото форум за дискусия по-конкретни обяви и теми.
Далеч съм от идеята да защитавам някого, но когато не сте доволни имайте предвид, че админите и модовете на тези форуми се занимават с това изключително доброволно, не стига това,че плащат и за домейн най-малкото.
Та, ако започнат да се церемонят с някого или да издирват кой какъв е, трябва да висят денонощно.
Никой от тях няма това свободно време и най-вече нерви.
какво има за модериране? нека хората говорят със свобода на словото като тук.
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ми хуу, хайде нищо няма, админите нищо не правят, тогава дай да си плямпяме на воля и файда почти никаква, само инфото не е структурирано и ще трябва много ровене.
Всъщност докато се ъпдейтва тук базата с гредите от ромски произход, мен ме устройва.
Как ще накараш другите да дойдат от коврите, обаче, не знам.
Накрая като гледам пак ще има недоволство, само да не е от твоя страна. Да не оревеш после другия форум колко е лош този.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

Rooder написа: Пон Дек 18, 2023 8:19 pm
razputin написа: Пон Дек 18, 2023 2:19 pm
stan написа: Нед Дек 17, 2023 11:33 pm Забелязал съм че там сводниците си рекламират стоката като пишат дълги коментари, в които изказват негативно мнение за 5-6 обяви и измежду тях слагат линк към "добрата" обява. Така коментарите им изглеждат истински и много балъци се подвеждат. Също така над 90% от коментарите са предимно мерене на пишки и избиване на комплекси. Все пак аз го следя, защото там се пише повече и понякога може да се прочете нещо интересно, но като цяло избягвам да пиша там. Самият форум там е по-скоро като социален отдушник, от колкото форум за дискусия по-конкретни обяви и теми.
Далеч съм от идеята да защитавам някого, но когато не сте доволни имайте предвид, че админите и модовете на тези форуми се занимават с това изключително доброволно, не стига това,че плащат и за домейн най-малкото.
Та, ако започнат да се церемонят с някого или да издирват кой какъв е, трябва да висят денонощно.
Никой от тях няма това свободно време и най-вече нерви.
какво има за модериране? нека хората говорят със свобода на словото като тук.
Каква свобода на словото бе пич.? :D :P Само аз дето не съм модератор или админ до сега съм открил 2-ма олигофрена с по 10 профила плямпащи откровени глупости. Хубаво ли ще ти е да прочетеш една хубава лъжа за някоя курва да отидеш при нея,да и платиш и оная да те изгони на 10-та Мин..., а? И после кой ще ти е виновен..? Пак модератори ли..или олигофрена на който си повярвал..? А загубеното ти време в разкарване..а нервите.. парите въобще не ги смятам. Айде пак ми говори за свобода на словото пак. :oops:
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Айде по друг начин.
Примерно аз влизам тук като няма кво да еба в момента. Като вляза и разгледам - пак няма кво да еба защото темите са все излеания за страшилища от хипопотам нагоре.
Кво ми остава - да подритна нечий гъз и да прегледам коя гадна сиганка от списъка да опъна отзаде. Да речем така.
И това как помага на общото благо да намерим качествени курви ?
Иначе словото е свободно, а нема нищо читаво да му го отпереш
Последно промяна от razputin на Чет Дек 21, 2023 10:22 am, променено общо 1 път.
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Аре бе банда, нали свобода на словото, а-у, кво мълчите - има ли некое уфатно курве да го разчепиме
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

водач_на_мпс написа: Нед Дек 17, 2023 3:43 pm Сългасен съм с колегата Rooder.

1. Ревюта
Написах няколко ревюта с детайли и факти, но само някои бяха одобрени. В същото време одобряват коментари като "тая е от боята", "бегай бегай Студентски ужас", "нестава греда е". Както и следните въпроси:"колеги, преди 7 години на оня булевард до кръстовището работеше една много добра, пратете ми гсм номера и"...

2. Ревюта с цел реклама

3. Ревюта с цел анти-реклама


3. Модериране на форума
Също така модераторите в коври са откровени расисти спрямо българките от ромски етнос. Позволяват да се обиждат с всякави епитети, агресията срещу тях е ок, дори закана за физическо насилие и пожелания за смърт!

4. Защо форум коври не е полезен?

Та моето наблюдение е това за коврите - безполезен хейт форум, модериран от страхливци, които не могат да се защитят с думи. Толерират се гневни изблици на садисти, които отиват с цел да се гаврят с българка от ромски етнос, като я насилват
:D :P Забавен си ми честно с тези твои разсъждения и предположения. А, оставих ти точките да видиш че и математиката нещо ти куца както и разсъжденията. :D И да е ясно за хората кои циганки защитаваш а не само да пишеш и обвиняваш че те редактирали и цензурирали да ги покажа,а..? https://www.alo.bg/9190309 https://www.alo.bg/9189484 Тази сигурно ти е любимка,а :D https://www.alo.bg/9176620 За мен човек който ходи при такива не само не трябва да пише за тях ами най-вероятно го прави с цел. Ти си знаеш защо го правиш но не прави хората на глупаци,пич..!
razputin
Мнения: 329
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от razputin »

Ибаси долните грозни миризливи кирливи мангалки. Тия са само за мене, да си ги плющъ :mrgreen: Особено тая последната е най-яка.
Иначе тези дето много реват от някаква нечестност, най-често са не-честни
srhshgsg
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Апр 16, 2023 1:27 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от srhshgsg »

Аз ебалник го харесвам повече, заради дизайна/лейаута - това, че може да се прави отделна тема за всяка обява, вместо всичко да е в 1 тема и да трябва да прелистваш 3000 мнения за да намериш нещо, дори с търсачка.

Честно казано не знаех, че има цензура, но благодаря на споменалите, вече ще имам едно наум.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от водач_на_мпс »

Nikolaj написа: Чет Дек 21, 2023 6:32 pm
водач_на_мпс написа: Нед Дек 17, 2023 3:43 pm Сългасен съм с колегата Rooder.

1. Ревюта
Написах няколко ревюта с детайли и факти, но само някои бяха одобрени. В същото време одобряват коментари като "тая е от боята", "бегай бегай Студентски ужас", "нестава греда е". Както и следните въпроси:"колеги, преди 7 години на оня булевард до кръстовището работеше една много добра, пратете ми гсм номера и"...

2. Ревюта с цел реклама

3. Ревюта с цел анти-реклама


3. Модериране на форума
Също така модераторите в коври са откровени расисти спрямо българките от ромски етнос. Позволяват да се обиждат с всякави епитети, агресията срещу тях е ок, дори закана за физическо насилие и пожелания за смърт!

4. Защо форум коври не е полезен?

Та моето наблюдение е това за коврите - безполезен хейт форум, модериран от страхливци, които не могат да се защитят с думи. Толерират се гневни изблици на садисти, които отиват с цел да се гаврят с българка от ромски етнос, като я насилват
:D :P Забавен си ми честно с тези твои разсъждения и предположения. А, оставих ти точките да видиш че и математиката нещо ти куца както и разсъжденията. :D И да е ясно за хората кои циганки защитаваш а не само да пишеш и обвиняваш че те редактирали и цензурирали да ги покажа,а..? https://www.alo.bg/9190309 https://www.alo.bg/9189484 Тази сигурно ти е любимка,а :D https://www.alo.bg/9176620 За мен човек който ходи при такива не само не трябва да пише за тях ами най-вероятно го прави с цел. Ти си знаеш защо го правиш но не прави хората на глупаци,пич..!
Nikolaj, не съм бил с нито една от тези трите! Как ти дойде на ум, че даже съм ги защитавал точно тях!? За пръв път виждам тези обяви и на такива снимки, дори не кликам да прочета цените. Явно се припозна, или си модератор в коври. Доста странно е това обвинение за тези трите, при положение, че всичките ми коментари в коври са изтрити.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от Nikolaj »

водач_на_мпс написа: Пет Дек 22, 2023 12:10 pm
Nikolaj написа: Чет Дек 21, 2023 6:32 pm
водач_на_мпс написа: Нед Дек 17, 2023 3:43 pm Сългасен съм с колегата Rooder.

1. Ревюта
Написах няколко ревюта с детайли и факти, но само някои бяха одобрени. В същото време одобряват коментари като "тая е от боята", "бегай бегай Студентски ужас", "нестава греда е". Както и следните въпроси:"колеги, преди 7 години на оня булевард до кръстовището работеше една много добра, пратете ми гсм номера и"...

2. Ревюта с цел реклама

3. Ревюта с цел анти-реклама


3. Модериране на форума
Също така модераторите в коври са откровени расисти спрямо българките от ромски етнос. Позволяват да се обиждат с всякави епитети, агресията срещу тях е ок, дори закана за физическо насилие и пожелания за смърт!

4. Защо форум коври не е полезен?

Та моето наблюдение е това за коврите - безполезен хейт форум, модериран от страхливци, които не могат да се защитят с думи. Толерират се гневни изблици на садисти, които отиват с цел да се гаврят с българка от ромски етнос, като я насилват
:D :P Забавен си ми честно с тези твои разсъждения и предположения. А, оставих ти точките да видиш че и математиката нещо ти куца както и разсъжденията. :D И да е ясно за хората кои циганки защитаваш а не само да пишеш и обвиняваш че те редактирали и цензурирали да ги покажа,а..? https://www.alo.bg/9190309 https://www.alo.bg/9189484 Тази сигурно ти е любимка,а :D https://www.alo.bg/9176620 За мен човек който ходи при такива не само не трябва да пише за тях ами най-вероятно го прави с цел. Ти си знаеш защо го правиш но не прави хората на глупаци,пич..!
Nikolaj, не съм бил с нито една от тези трите! Как ти дойде на ум, че даже съм ги защитавал точно тях!? За пръв път виждам тези обяви и на такива снимки, дори не кликам да прочета цените. Явно се припозна, или си модератор в коври. Доста странно е това обвинение за тези трите, при положение, че всичките ми коментари в коври са изтрити.
Да, всичко ти е изтрито но информацията в облака си остава.Но както и да е, не писах за да споря за глупости,още по-малко за такива обяви.А дали съм модератор в коври.не искаш да знаеш повярвай ми. :P Щото нали вече не те интересува този форум.Стой си тук и пиши каквото искаш но не се прави на жертва.
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: ebalnik е по-добър от Kovri

Мнение от deep »

Nikolaj написа: Пет Дек 22, 2023 6:30 pm
водач_на_мпс написа: Пет Дек 22, 2023 12:10 pm
Nikolaj написа: Чет Дек 21, 2023 6:32 pm
:D :P Забавен си ми честно с тези твои разсъждения и предположения. А, оставих ти точките да видиш че и математиката нещо ти куца както и разсъжденията. :D И да е ясно за хората кои циганки защитаваш а не само да пишеш и обвиняваш че те редактирали и цензурирали да ги покажа,а..? https://www.alo.bg/9190309 https://www.alo.bg/9189484 Тази сигурно ти е любимка,а :D https://www.alo.bg/9176620 За мен човек който ходи при такива не само не трябва да пише за тях ами най-вероятно го прави с цел. Ти си знаеш защо го правиш но не прави хората на глупаци,пич..!
Nikolaj, не съм бил с нито една от тези трите! Как ти дойде на ум, че даже съм ги защитавал точно тях!? За пръв път виждам тези обяви и на такива снимки, дори не кликам да прочета цените. Явно се припозна, или си модератор в коври. Доста странно е това обвинение за тези трите, при положение, че всичките ми коментари в коври са изтрити.
Да, всичко ти е изтрито но информацията в облака си остава.Но както и да е, не писах за да споря за глупости,още по-малко за такива обяви.А дали съм модератор в коври.не искаш да знаеш повярвай ми. :P Щото нали вече не те интересува този форум.Стой си тук и пиши каквото искаш но не се прави на жертва.
Спри да се правиш на отворен и ти, бахти загубеняка си честно, писна ми на хуя от простотии от такива като тебе също.
Информацията в облака, ама аз не ходя по зверове (само дето ходих при оная дето е мъж и питам за отчетливи тини като зара, и други).
Аре запри се, ставаш наравно с оня дебил Jo още малко.
Модератор може да си само на собственото си комплексирано его, на нищо друго.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Публикувай отговор