На някой ебе ли му се хипопотам ?

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Rudeboy
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Май 05, 2024 1:01 am

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от Rudeboy »

БатеБончо
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от БатеБончо »

Всички колеги, които са ходели не са се върнали по обясними многотонажни причини. Все пак са се споминали в стил дядо ти Вазов. Демек люляка им е замирисал.
byteman
Мнения: 66
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 18 пъти

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от byteman »

sfpolice написа: Съб Мар 23, 2024 9:23 pm
byteman написа: Нед Яну 28, 2024 3:43 am
razputin написа: Пет Яну 26, 2024 6:40 pm Aре оставете некоя кинта от "наследството" за батко ви Razputin, да има да си плющи врачански циганки, лами такива ненаситни ;)
Колегата да не се обижда че той още жив и здрав (и все да си е така) а ние ше се избиеме за кинтите
Най-добрите ми попадения са именно : магистрални феи от преди 15 -25 години между Ботевград и Враца . Някои циганета други не . повечето клипове ми ги изтриха защото прецениха , че са с малолетни. Влез в xvideos и на търсене напиши Byteman.
Мале вярно там имаше страшни попадения всеки път когато съм минавал, спирах с камиона верно хващал съм сърбежи но нищо повече и то по моя вина че им късах капутите.
" sfpolice " Абе Софийски милиционер - смени си никнейма или се разкарай от тук.
БатеБончо
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от БатеБончо »

byteman написа: Сря Май 08, 2024 10:39 pm
sfpolice написа: Съб Мар 23, 2024 9:23 pm
byteman написа: Нед Яну 28, 2024 3:43 am Най-добрите ми попадения са именно : магистрални феи от преди 15 -25 години между Ботевград и Враца . Някои циганета други не . повечето клипове ми ги изтриха защото прецениха , че са с малолетни. Влез в xvideos и на търсене напиши Byteman.
Мале вярно там имаше страшни попадения всеки път когато съм минавал, спирах с камиона верно хващал съм сърбежи но нищо повече и то по моя вина че им късах капутите.
" sfpolice " Абе Софийски милиционер - смени си никнейма или се разкарай от тук.
Човекът е минавал с камион оттам, а не с патрулката.
masaja
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от masaja »

Не, не ми се ебе хипопотук.
masaja
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от masaja »

Не, не ми се ебе хипопотук.
fen2807
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 17 пъти

Re: На някой ебе ли му се хипопотам ?

Мнение от fen2807 »

masaja написа: Нед Май 12, 2024 2:09 pm Не, не ми се ебе хипопотук.
Абе то всички се правим на мъже и като не е хипопотама, но тя е чистичка и със свирkа на голо, та попадаме на миризлива циганка, или надменна заразена курва, която ни разваля настроението за една седмица...
Публикувай отговор