Готини и точни курви в София

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

По предложение на колегата,пускам тема за готини попадения на наистина качествен курволяк като визия и отношение, дано има некъв смисъл.
Идеята е тук да пускаме линкове към обяви на точни мацки с точно и кратко описание на визията, услугата и защо са ни харесали, иначе да ги "нищим" всяка поотделно в отделни единични теми.
БатеБончо
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 30 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от БатеБончо »

Тази тема няма да просъществува дълго предвид навика на всеки от нас да си пази готините момичета за себе си.
Вероятно и сутеньори ще се пръкнат в темата.
Говедо
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 22 пъти
Благодарен: 43 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Говедо »

Абсолютно съм съгласен. Дори на цяла бутилка Джак, вече, 😁 пак не бих споделил за тези от които съм доволен и посещавам редовно! Бих писал за греда, за да върна жеста на колегите, заради което е и форума. Но да наливам клиенти към мястото на което аз ходя... Абсурд! Това ще доведе до влошаване на качеството, вдигане на цената и компрометиране на хигиената. Имам си 4 редовно посещавани в София, но тествам и други единични.
За да не е хич без нищо и да уважа колегата пуснал темата, ще кажа, че до преди 7-8 месеца ми допадаха услугите на Ники. https://www.alo.bg/7832105
В следствие на повишен трафик се превърна в калкулатори вдигна цените. Не е надхвърлила ценовия диапазон в който ходя, но толкова подробен ценоразпис ме отблъсна
Последно промяна от Говедо на Пон Фев 12, 2024 9:40 pm, променено общо 1 път.
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
opiten
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Апр 02, 2022 10:45 am
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от opiten »

Тази тема е безмислена.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Така си и мислех щото и аз съм на тва мнение. Чегъртай !
Аватар
nightmaretg
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от nightmaretg »

Много време бях мислил за подобна тема и преди няколко месеца я създадох - viewtopic.php?f=5&t=1658

В нея взех под внимание опасностите от споделянето на добрите попадения - увеличаване на човекопотока, намаляване на качеството, вдигането на цените, пълнене със сводници и безплатна информация за free rider-и. Ако внимателно изчетете първия й пост ще видите каква схема съм измислил.

Честно казано темата се оказа полезна - с няколко колеги(макар и малко) си разменихме информация за добри момичета на лични :)
Изображение
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Бе не стаа май тая работа по форумите да пускаме положителното как и хитро да я мислишш - твойта схема работи колко мойта пробната по предложение на Пацо - и тва е щото Ганьо гледа да скатае за него си или да плямпа с недомлъвки ако нещо е доволен. И да взима на готово. И знае само да изреве по форумите на ебан кат го натаковат и толкова.
То за тва наш Ганьо все ше го таковат секви караконджули и църни миризливи миндили за сума пари на негов гръб, понеже е много хитър.

И аре мани таа грозна снимка с тия мазни мутри от подписа че хептен резил - мноо дразни.
Последно промяна от razputin на Вто Фев 13, 2024 11:19 am, променено общо 1 път.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

Колеги! За малкото време което чета форумите ще ви кажа че сами сте си виновни за цените които ви дават курвите и за държанието им към вас. В Испания си еба курви на много по високо обслужване и много по ниски цени,за колко са хубави не говоря защото всеки си има предпочитания.
БатеБончо
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 30 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от БатеБончо »

Ламя, имаш много поздрави от Свети Георги.

Иначе колега, прав си, че ние си носим вината за създалата се ситуация
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от водач_на_мпс »

Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 1:51 am Колеги! За малкото време което чета форумите ще ви кажа че сами сте си виновни за цените които ви дават курвите и за държанието им към вас. В Испания си еба курви на много по високо обслужване и много по ниски цени,за колко са хубави не говоря защото всеки си има предпочитания.
Сподели сайт или обяви на няколко, при които си ходил, да сравниме. Има dedicated тема - 'Чужбина и секс туризъм'.
krokusa39
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 14, 2022 3:59 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от krokusa39 »

така е за цените скачат според тоягата
аз си ходя за бдсм при bdsmstereolife от гепи и цената ми пада и при затягане има и безплатно
е има само тяло лице няма ама за яка гавра друго няма и е 156 45 кг не гледа часовник и е удобно на центъра
за 100 лв кно му трябва на садиста повече
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

водач_на_мпс написа: Вто Фев 13, 2024 2:44 am
Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 1:51 am Колеги! За малкото време което чета форумите ще ви кажа че сами сте си виновни за цените които ви дават курвите и за държанието им към вас. В Испания си еба курви на много по високо обслужване и много по ниски цени,за колко са хубави не говоря защото всеки си има предпочитания.
Сподели сайт или обяви на няколко, при които си ходил, да сравниме. Има dedicated тема - 'Чужбина и секс туризъм'.
От скоро се преместих в друга провинция и има един апартамент където се подвизават едни момичета сега си смениха шефката казва се Maysa и от там името им Maysa masajes. Че там по принцип дерат кожи което е 130 евро на час обаче няма мръккане няма дай 50 лв да ми целуваш краката. Даваш 130 кинта ако момичето прави нещо или го прави със всички или не . Целуваш пипаш колкото поискаш и където си поискаш и те целуват без да си го искаш. Духането е без за ебането не може без. За в гъза се доплаща по принцип или за гълтане например.Пускам две момиченца които са нови (постоянно се менят) в нашия форум ей тази Crazy бразилка се слави с дълбоко гърло
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... rzVfKdd0EG
И ей тази Sandra
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... k_1Nk7W26X
Може да има и други по телефона от търсачката тези ми излязоха
Интересното е че често там ти правят изненади докато си праскаш си например на задна отваря се вратата и се намъква още една и започва да те обарва и да ти пуска езици или ако ти духат се присъединява и ти го лапа. Трае около 5 минути ама те вдървява до полуда
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

водач_на_мпс написа: Вто Фев 13, 2024 2:44 am
Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 1:51 am Колеги! За малкото време което чета форумите ще ви кажа че сами сте си виновни за цените които ви дават курвите и за държанието им към вас. В Испания си еба курви на много по високо обслужване и много по ниски цени,за колко са хубави не говоря защото всеки си има предпочитания.
Сподели сайт или обяви на няколко, при които си ходил, да сравниме. Има dedicated тема - 'Чужбина и секс туризъм'.
Destacamos.com
Този сайт не ми го отваряше че се наложи да тегля приложение за да влизам
Минимална година промениха закона за проституцията в Испания и по обявите вече пишат глупости че обичали да ходят на кино например и простотии а най големия портал го закриха има и още една страница в която влизам
loquiosex.com
Аз например си имам една румънка сега 50-70 евро и давам . Цената и е 70 ама и за 50 ме обслужва ходя за около час при нея по три пъти всички на духане ме свършва задължително (така аз желая)дори в устата понякога наботка ми е (яз съм на 46) ама е голяма симпатяга и добре си изкарвам с нея
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 8:23 am
водач_на_мпс написа: Вто Фев 13, 2024 2:44 am
Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 1:51 am Колеги! За малкото време което чета форумите ще ви кажа че сами сте си виновни за цените които ви дават курвите и за държанието им към вас. В Испания си еба курви на много по високо обслужване и много по ниски цени,за колко са хубави не говоря защото всеки си има предпочитания.
Сподели сайт или обяви на няколко, при които си ходил, да сравниме. Има dedicated тема - 'Чужбина и секс туризъм'.
От скоро се преместих в друга провинция и има един апартамент където се подвизават едни момичета сега си смениха шефката казва се Maysa и от там името им Maysa masajes. Че там по принцип дерат кожи което е 130 евро на час обаче няма мръккане няма дай 50 лв да ми целуваш краката. Даваш 130 кинта ако момичето прави нещо или го прави със всички или не . Целуваш пипаш колкото поискаш и където си поискаш и те целуват без да си го искаш. Духането е без за ебането не може без. За в гъза се доплаща по принцип или за гълтане например.Пускам две момиченца които са нови (постоянно се менят) в нашия форум ей тази Crazy бразилка се слави с дълбоко гърло
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... rzVfKdd0EG
И ей тази Sandra
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... k_1Nk7W26X
Може да има и други по телефона от търсачката тези ми излязоха
Интересното е че често там ти правят изненади докато си праскаш си например на задна отваря се вратата и се намъква още една и започва да те обарва и да ти пуска езици или ако ти духат се присъединява и ти го лапа. Трае около 5 минути ама те вдървява до полуда
Така и така темата стана общи локуми както се очакваше.
Та вече ми се ходи в Испания - на тая с червените ботуши ще й излижа направо всичко преди да й го подам ако не съм й свършил на ботушите преди това.
Колега - при такива попадения и цени там въобще недей и да си помисляш да ебеш наште кирливи шунди с претенции на кралици.
Единственото което мога да препоръчам от собствен опит и противно на тва да съм стиснат Ганьо е тая от Дианабад
https://www.alo.bg/8324186
И тя не е кой знае кво ама поне има отношение кеца се здраво и знае да духа.
И може би тая:
https://www.alo.bg/6145472
С нея бех преди 5-6 месеца малко е надувка, понамръзва я да се плющи но пък смуче качествено.

Секи си е башка луд за тва споделям и аз само такива дето са стандртни такава е идеята - и аз си имам един два "жокера" из курвите дето си ги гнясам и винаги е както требва и за тех си трайкам. Ма те и не размахват обяви напред назад.
paco04
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 13 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от paco04 »

Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 1:51 am Колеги! За малкото време което чета форумите ще ви кажа че сами сте си виновни за цените които ви дават курвите и за държанието им към вас. В Испания си еба курви на много по високо обслужване и много по ниски цени,за колко са хубави не говоря защото всеки си има предпочитания.
Ти пък много знеш там от чужбина какво ставало тук ! Не го слушайте тоя цените драстично се вдигнаха в Сф заради гнусните сводници наговорили се да помпят цените ! и заради това че има много тъпанари които да им ги кихат или т.н. симпове. Повечето к. прехранващи се с това и за 100лв на ч. ще работят ако има по-малко симпове.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от водач_на_мпс »

Никол - https://www.alo.bg/7832105

Посетих я миналата седмица за 1 час стандарт 150лв. Получих най-качествената услуга от сравнително скромния ми опит. В цената влизат доста екстри.
Никол е секс фурия. 😊 Не чака да я доминирам, а направо действа - казва какво ѝ харесва, дейна, раздава се, язди великолепно, застава на всички пози супер удобно. Сменихме много пози. Държи на здраво ебане! Няколко серий я напънах колкото мога и тя въобще не се впечатли! 😁 На почивките ме галеше, гушкаше, което много ми хареса и имах постоянна ерекция. Направи ми и един фокус, за който бях само чел - сложи ми презерватива с уста! 😃
В тяло е като на снимките и мен ме възбужда. Има сочно дупе, големи естествени гърди, малко коремче, сладки стъпала и няма татуси.
Теренът е до пазара Димитър Петков.
Уговорката става лесно, тъй като тя връща обаждания и записва часове.

Леона - https://www.alo.bg/9161747

Като отидох я попитах за екстри и тя ми предложи ГФЕ. Възползвах се и останах доволен. Леона има пиърсинг на езика и знае как да го ползва. 😛 Години 35-40, приемам я за милф. Първата милфка, която ме изпразни за 1 минута на мисионерска. Първият тек беше светкавичен! 😄 Така е като правя ГФЕ с опитна мацка, а тя е мноооого опитна. Работила е години в Германия.
В тяло е по-красива от снимките, в лице също е красива. Има сочно, стегнато дупе. На задна гледката е зашеметяваща - тънко кръстче, което продължава в голямо сочно дупе. Кожата ѝ е страхотна, поддържана жена е.
Теренът е в Света Троица до гимназия Хенри Форд. За редовните клиенти записва часове от днес за утре. Работи по две седмици в месеца и върти Варна, Пловдив, София.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

А така имало кво да се напише по темата обнадежден съм малко
Кви са тия - ебах една руса на 300 лв много съм доволен ма е тайна коя е и ше я менкам евентуално на лични. С Ганьовщини форум не се прави.
Чиков
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 14, 2024 7:38 pm
Благодарен: 5 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Чиков »

Привет маняци. Не съм от София и рядко идвам но мога да Ви предложа Мира. https://www.alo.bg/8077022#highlight=0886467086 . Перфектна ослуга. Много добра френска и секс , терен и хигиена без забележки . Всичко е топ. Бил съм и при Криси на Антим 1 , но тя не е за тази тема. Не е греда но не е и нещо уау.
Говедо
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 22 пъти
Благодарен: 43 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Говедо »

:mrgreen: Като представител на Ганьовците, твърдо вярвам във всяко положително първо мнение в деня на регистрацията на колегата :mrgreen:
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Добрутро. Ами Мира навсякъде е известна като точна путка. Аз не съм имал честта да й го отмахам между филиите.
А реално ли е мнението - тва е друг въпрос.
Публикувай отговор