Готини и точни курви в София

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
John5
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Юли 06, 2021 1:23 am

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от John5 »

https://ibb.co/xmyDqqh
Пичове, тази преди се пускаше, имаше и обява, помня добре се представи и беше готина и точна, някой има ли актуален контакт ?
Последно промяна от John5 на Нед Мар 17, 2024 11:09 pm, променено общо 4 пъти.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Toа па, бахси. Аре ше замола без тиндъри телеграми инстаграми и други шитс и "търси се" точно в таа тема а ?!
И аз знам една врачанка дет са пускаше ма не я дира тука.
Последно промяна от razputin на Чет Фев 15, 2024 9:45 pm, променено общо 1 път.
Чиков
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 14, 2024 7:38 pm
Благодарен: 5 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Чиков »

razputin написа: Чет Фев 15, 2024 8:55 am Добрутро. Ами Мира навсякъде е известна като точна путка. Аз не съм имал честта да й го отмахам между филиите.
А реално ли е мнението - тва е друг въпрос.
Признавам че така направеното от мен предложение носи извесна доза съмнение. Но в София съм бил само при тези двете. Мога да Ви препоръчам крайпътни по пътя Скравена- София ако има заинтересовани или тема. Лека вечер.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

Колеги! Искам да направя на въпрос,защо нямате навик да публикувате телефонните номера на момичетата? Ако на всяка обява която публикувате има телефонен номер ще има как да откриете и други обяви със същият номер или при изтекла обява евентуално да откриете нова пусната.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

.
Последно промяна от razputin на Чет Фев 15, 2024 10:17 pm, променено общо 1 път.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Чиков написа: Чет Фев 15, 2024 9:23 pm
razputin написа: Чет Фев 15, 2024 8:55 am Добрутро. Ами Мира навсякъде е известна като точна путка. Аз не съм имал честта да й го отмахам между филиите.
А реално ли е мнението - тва е друг въпрос.
Признавам че така направеното от мен предложение носи извесна доза съмнение. Но в София съм бил само при тези двете. Мога да Ви препоръчам крайпътни по пътя Скравена- София ако има заинтересовани или тема. Лека вечер.
Споко мнителни винаги ша има. И аз съм мнителен.
Той Ганьо си е мнителен по рождение и все си туря по две капачки на гъзъ - за тва земат та го изтаковат и в ушите накрая щото е много хитър а капачките от гъзъ често му ги вадят през носъ.
Последно промяна от razputin на Пет Фев 16, 2024 10:25 pm, променено общо 3 пъти.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Lamiata написа: Чет Фев 15, 2024 9:46 pm Колеги! Искам да направя на въпрос,защо нямате навик да публикувате телефонните номера на момичетата? Ако на всяка обява която публикувате има телефонен номер ще има как да откриете и други обяви със същият номер или при изтекла обява евентуално да откриете нова пусната.
Ми щото ни мръзи баце - я съм го предлагал ма не фаща дикиш, щом е на въпрос.
Ти като си дойдеш да изпонаебеш сичките бг курви ше им ги постнеш и номерата да ни отсрамиш
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

razputin написа: Пет Фев 16, 2024 8:12 am
Lamiata написа: Чет Фев 15, 2024 9:46 pm Колеги! Искам да направя на въпрос,защо нямате навик да публикувате телефонните номера на момичетата? Ако на всяка обява която публикувате има телефонен номер ще има как да откриете и други обяви със същият номер или при изтекла обява евентуално да откриете нова пусната.
Ми щото ни мръзи баце - я съм го предлагал ма не фаща дикиш, щом е на въпрос.
Ти като си дойдеш да изпонаебеш сичките бг курви ше им ги постнеш и номерата да ни отсрамиш
Ами в нашия испанския форум дори има шаблон който да попълниш. То всичко ти е готово само попълваш адрес...., телефон.......,цена: ......, цици........, целувки......... И т.нт.и отдолу се обясняваш. Това вече всеки преценява дали да отделя време. Сега като се замисля някои които са ветерани защо не се обърнете към администраторите да направят един шаблон и всеки сами да го попълва може да ви обърнат внимание ето пример копирах го:
Nombre de guerra
Nacionalidad:
Forma de Contacto:
Hilo profesionales:
Web profesional:
Fecha aproximada:
Lugar:
Instalaciones:
Higiene:
Precio:
Edad: .
Cara:
Pelo:
Cuerpo:
Pecho:
Culo:
Piercings y tattos:
Defectos corporales:
Actitud:
Conversación:
Besos:
Fuma:
Francés:
Forniqueo:
Griego:
Lo mejor:
Lo peor: .
¿Repetir?
¿Recomendable?
Valoración global de la experiencia:.

Relato:


Fotos:
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Таа работа с формата не е никак лоша
Мога да напраа една в гуглето ако админа намери начин да я наливаме тука у некоя тема - с некъв API примерно и да се поства ше й напиша един проз скрипт
Последно промяна от razputin на Пет Фев 16, 2024 10:23 pm, променено общо 1 път.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

razputin написа: Пет Фев 16, 2024 1:53 pm Таа работа с формата не е никак лоша
Мога да напраа една в гуглето ако админа намери начин да я наливаме тука у некоя тема - с некъв API примерно да се поства ше й напиша един скрипт
Не е нужно кой знае какво. Достатъчно е да има един изготвен шаблон и само да се прикачи бутон с пряка връзка към всеки отговор, съобщение или когато се пише нова тема натискаш го само копираш и го поставяш върху полето . Останалото е да попълниш дори не е нужно да се изпада в подробности може и да е минало време след като си посетил някоя и да не помниш всичко ама като напишеш телефона в Гугъл или във форума ще излезе темата и ако вече има някой коментирал я само добавяш така след време особено на ветеранките ще имате информация. Аз в нашият форум има някой от 10 години назад може да видиш как са прогресирали 😃сменила си номера ама все някой я е разкосперирал и сложил новия. Точно преди толкова съм се и регистрирал между другото днес забелязах 😃 . Надявам се да бъда полезен
Lesane_
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Яну 22, 2024 9:18 am

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lesane_ »

John5 написа: Чет Фев 15, 2024 2:29 pm https://ibb.co/yh2B6DF
Пичове, тази преди се пускаше, имаше и обява, помня добре се представи и беше готина и точна, някой има ли актуален контакт ?
И мен ме интересува, някой бил ли е с нея ?
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Lesane_ написа: Съб Фев 17, 2024 1:27 pm
John5 написа: Чет Фев 15, 2024 2:29 pm https://ibb.co/yh2B6DF
Пичове, тази преди се пускаше, имаше и обява, помня добре се представи и беше готина и точна, някой има ли актуален контакт ?
И мен ме интересува, някой бил ли е с нея ?
Aре къш бе тука темата е друга. Бахти досадниците вие пишки немате ли си да си ги дърпате
stan
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Ное 27, 2021 4:23 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от stan »

https://www.alo.bg/7208439 / https://www.alo.bg/6222935 - Допада ми на външен вид и ми се струва, че се ебе с желание. Доста е кльощава да предупредя за който може да е проблем, но аз се кефя на малки дупета и за мен е ОК.

Трябва да споменем и любовта на razputin (хора не се влюбвайте в курвите) - https://www.alo.bg/8508780 / https://www.alo.bg/8508772 - В тялото е като на снимките, така че всеки може да си прецени за себе си. В лицето някои казват, че се е загрозила с корекциите, но за мен с тази чалга визия ми е леко перверзна. Не бих казал, че е голяма красавица, но и определено не страшилището, което се опитват да я изкарат. Може би и годинките вече почват да и личат. Услугата е бих казал добра без да е нещо запомнящо се. Старае се да даде вид, че и харесва и гледа да угоди. Със сигурност не е греда и мрънкало. Поема го и отзад, но не държи много на лашкане. Все пак трябва да се спомене, тъй като в днешно време си е рядкост да се намери добре изглеждаща дама, която да го поема анално.
БатеБончо
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 30 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от БатеБончо »

Колега, благодаря ти за отзива!

При Деси, Вики някой може ли да сподели дали дава да я лижеш. Чел съм, че не давала, но променило ли се е нещо?
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Естествено изгората ми Деси/Вики заслужава ревю ама аз за нея вече изразих лични впечатления и си трайкам щото ми е на сърце.
За Бате Бончо - не дава да я лижат да й не изеде некой безценната путка.

Ей тая звезда я опрасках
https://www.alo.bg/9154506
Българка със сравнително голям (малко прилича на силиконов бюст)
Хигиена на ниво
Визия - прилична съвсем леко чалга
Отношение - коректно
Дава във всички дупки без фасони ма не прави дудуци без капут. Целувки милувки по тялото тва онова. Ауспуха е стегнат прави се, че й е гот даже доде я гнетеш здраво в пърделника. Плямпа повечко доде не й затъкнеш плювалника с дедовия после мълчи и духа чинно лигави добре.
Лизинг колко искаш - кефи се.
Терена е сравнително ок като дискретност, като чистота е перфектен, паркирането е хипер зле чак мое да ти секне ерекцията
Доволен съм.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

razputin написа: Вто Фев 13, 2024 11:16 am
Lamiata написа: Вто Фев 13, 2024 8:23 am
водач_на_мпс написа: Вто Фев 13, 2024 2:44 am

Сподели сайт или обяви на няколко, при които си ходил, да сравниме. Има dedicated тема - 'Чужбина и секс туризъм'.
От скоро се преместих в друга провинция и има един апартамент където се подвизават едни момичета сега си смениха шефката казва се Maysa и от там името им Maysa masajes. Че там по принцип дерат кожи което е 130 евро на час обаче няма мръккане няма дай 50 лв да ми целуваш краката. Даваш 130 кинта ако момичето прави нещо или го прави със всички или не . Целуваш пипаш колкото поискаш и където си поискаш и те целуват без да си го искаш. Духането е без за ебането не може без. За в гъза се доплаща по принцип или за гълтане например.Пускам две момиченца които са нови (постоянно се менят) в нашия форум ей тази Crazy бразилка се слави с дълбоко гърло
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... rzVfKdd0EG
И ей тази Sandra
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... k_1Nk7W26X
Може да има и други по телефона от търсачката тези ми излязоха
Интересното е че често там ти правят изненади докато си праскаш си например на задна отваря се вратата и се намъква още една и започва да те обарва и да ти пуска езици или ако ти духат се присъединява и ти го лапа. Трае около 5 минути ама те вдървява до полуда
Така и така темата стана общи локуми както се очакваше.
Та вече ми се ходи в Испания - на тая с червените ботуши ще й излижа направо всичко преди да й го подам ако не съм й свършил на ботушите преди това.
Колега - при такива попадения и цени там въобще недей и да си помисляш да ебеш наште кирливи шунди с претенции на кралици.
Единственото което мога да препоръчам от собствен опит и противно на тва да съм стиснат Ганьо е тая от Дианабад
https://www.alo.bg/8324186
И тя не е кой знае кво ама поне има отношение кеца се здраво и знае да духа.
И може би тая:
https://www.alo.bg/6145472
С нея бех преди 5-6 месеца малко е надувка, понамръзва я да се плющи но пък смуче качествено.

Секи си е башка луд за тва споделям и аз само такива дето са стандртни такава е идеята - и аз си имам един два "жокера" из курвите дето си ги гнясам и винаги е както требва и за тех си трайкам. Ма те и не размахват обяви напред назад.
Колега ще говоря с русата поне със сигурност,че нещо съм подивял по руси напоследък 😃. Ще споделям .
Между другото и аз се бях наканил на червените ботушки. Преди половин час излязох от там ама не бях с нея. Не била спала през ноща някви звъняли много мислели на полицията да звънят и не вярвам много на истории ама бях с една друга бразилка не Crazy тя вече я нямало за анал не питах ама имаше 69 целувки с език много пози и не ми даде в устата ама ме близа докато свършвам. Абе много се раздават тези бразилки и гадже съм имал бразилка послушни са 😃
Lesane_
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Яну 22, 2024 9:18 am

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lesane_ »

Никол от ОДрин е жестоко попадение, преди малко бях при нея, супер е !
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Lesane_ написа: Нед Фев 18, 2024 6:11 pm Никол от ОДрин е жестоко попадение, преди малко бях при нея, супер е !
Вервам ти - Бил си при преди малко ма при Мара Шепова
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

Lesane_ написа: Нед Фев 18, 2024 6:11 pm Никол от ОДрин е жестоко попадение, преди малко бях при нея, супер е !
Къде се намъкна с тия два реда пък ти....
Ни телефона ни адрес за връзка....
Съдържание няма да не говорим за въведение и заключение
Ако и ебането ти като включването ти представям си....
Говедо
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 22 пъти
Благодарен: 43 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Говедо »

Lesane_ написа: Нед Фев 18, 2024 6:11 pm Никол от ОДрин е жестоко попадение, преди малко бях при нея, супер е !
Предполагам имаш предвид https://www.alo.bg/7832105 която вече я споменах. Да много е добра, но има сложен ценоразпис и вече не е за ора като мен. Даваш някакви пари и за 1 час правиш каквото ти дойде. Все пак си остава в топ 10 от всички
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
Публикувай отговор