Готини и точни курви в София

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Никъде не е бил чикибоеца :mrgreen:
Прави малоумни маймунджелъци тука че само за толкова има акъл
БатеБончо
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 30 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от БатеБончо »

Говедо написа: Нед Фев 18, 2024 9:03 pm
Lesane_ написа: Нед Фев 18, 2024 6:11 pm Никол от ОДрин е жестоко попадение, преди малко бях при нея, супер е !
Предполагам имаш предвид https://www.alo.bg/7832105 която вече я споменах. Да много е добра, но има сложен ценоразпис и вече не е за ора като мен. Даваш някакви пари и за 1 час правиш каквото ти дойде. Все пак си остава в топ 10 от всички
Тлъста е.
Тая ако я наема за скат, ще ме задави. Сигурно ще е като самосвал.
Трябва ми някое тъничко маце от чието дупе да излиза фин праз.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Eх БатеБончо, кой кво и да разправя на тебе все л..на са ти в акъла
Lesane_
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Яну 22, 2024 9:18 am

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lesane_ »

Говедо написа: Нед Фев 18, 2024 9:03 pm
Lesane_ написа: Нед Фев 18, 2024 6:11 pm Никол от ОДрин е жестоко попадение, преди малко бях при нея, супер е !
Предполагам имаш предвид https://www.alo.bg/7832105 която вече я споменах. Да много е добра, но има сложен ценоразпис и вече не е за ора като мен. Даваш някакви пари и за 1 час правиш каквото ти дойде. Все пак си остава в топ 10 от всички
Да, тя е, в къщата до детската градина със зеления покрив. И теренът е приятен, чисто е, предложи вода, кола,hell :D
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от водач_на_мпс »

Да, тя е, в къщата до детската градина със зеления покрив. И теренът е приятен, чисто е, предложи вода, кола,hell :D

Мисля че според правилата на форума, нямаме право да споделяме точен адрес и затова винаги пиша ориентир в близост.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Аре за да има некъв смисъл от тая тема като списък на попадения, обсъжданията и клюките за дадена курва си ги изнасяйте в друга тема специално за нея. Иначе става общи приказки и кофа с л..на и такава само на @Бате Бончо може да почне да му харесва.
dodozavur
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Яну 13, 2023 2:45 pm

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от dodozavur »

krokusa39 написа: Вто Фев 13, 2024 4:27 am така е за цените скачат според тоягата
аз си ходя за бдсм при bdsmstereolife от гепи и цената ми пада и при затягане има и безплатно
е има само тяло лице няма ама за яка гавра друго няма и е 156 45 кг не гледа часовник и е удобно на центъра
за 100 лв кно му трябва на садиста повече
Привет, може ли някакъв контакт на bdsmstereolife. Отдавна точа лиги, но нещо не ми се получава през Гепи….
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

dodozavur написа: Пет Фев 23, 2024 11:38 am
krokusa39 написа: Вто Фев 13, 2024 4:27 am така е за цените скачат според тоягата
аз си ходя за бдсм при bdsmstereolife от гепи и цената ми пада и при затягане има и безплатно
е има само тяло лице няма ама за яка гавра друго няма и е 156 45 кг не гледа часовник и е удобно на центъра
за 100 лв кно му трябва на садиста повече
Привет, може ли някакъв контакт на bdsmstereolife. Отдавна точа лиги, но нещо не ми се получава през Гепи….
Привет. Глей - Аре да уважаваме темите в които пишеме и за кво се отнасят. Тази тема не се казва ни Изгубени Души ни Море от Любоф, Ергенът или Търси Се.
Тая кака която коментирате и търсите тука е грозна неадекватна свлеч на която не бих записал телефона и в кенефа.
А идеята тук в таа тема е да споделяме по желание контакти които са ни известни на наши попадения от обявите не да дирим баба си от кайлъка.
Не разбирам - ревете, че искате качествен форум а се държите като 12 годишни чекиджии невиждали минджа.
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Бех тука тия дни
https://www.alo.bg/6145472
В другия форум е коментирана много нема да повтарям па и некои ревнуват.
Само ше кажа че е много точна курва - малко има тенденс да плямпа ама иначе другото е 6.
Говедо
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 22 пъти
Благодарен: 43 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Говедо »

Ако ще се хвалиме, аз пък няколко поредни дни ебем е тука: https://www.alo.bg/9356398 която има още една обява https://www.alo.bg/9326840 .
Реално ми се струва на 22-24 години, цигане е, но не мирише на нищо лошо, гъза НЕ е космат, стегната путка, цици няма. Има баня която може да се ползва, терена не е мизерия, но е антре и стая с голямо легло, което не сме ползвали и не знам дали са чисти чаршафите. За мен е най-слабата която съм ебал и заради това и я налазих. Буквално е под 40 кг и вместо да я ебе, човек може да си я държи в ръцете и да си я нахлузва на кура като играчка 😁
Иначе не е много активна, свирката средна работа, за позите пита как да застане.
За фетиша да се ебе скелет е перфектна 😁
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Не е да се хвалиме а да отбелязваме точните каки които имат обяви Не е са ни съвсем попадения, щото за тех естествено си траеме, нали сме Ганьовци :mrgreen:
Цигане или не тва твойто си попада баш в таргета "доволен съм от мършата за ... лв и те така" що па да не не се сподели с баджанаците мое да я наебат и те.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от водач_на_мпс »

Моника - https://www.alo.bg/8934289

За феновете на големи дупета и цици. ;)

Снимките и годините са актуални. Разлика има в цвета на косата - в момента е боядисана червена.
Моника е млада, но вече професионалистка - работи само с предварително записан час. Браво! Като ми отвори вратата видях прекрасно момиче с ангелско лице и бяла като мляко кожа, облечена само по боди и парфюм.

Услугата е на нивото на Никол от Одрин, много високо обслужване.
Никакво претупване - направих правилен избор за цял час и стоях плътно. Времето мина неусетно.
Няма служебно отношение - шегува се и се закача.
В секса е инициативна, опита се да разбере какво харесвам и се постара да ме задоволи. И успя. :)
Има чисто и сладко пуси. :tongue:

Теренът е в началото на булевард ГМ Димитров.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

Бойно име: Мира
Националност: българка бургазлийка
Форма за контакти:0886467086
https://www.alo.bg/8077022#highlight=%D ... 1%80%D0%B0
Ориентировъчна дата:16/03/2024
Място:петте кьошета
Съоръжения: малко апартаментче добре спретнато всичко подготвено хавлията нагъната във формата на цвете шкав имаш да си сложиш дрехите
Хигиена: нямам забележки
Цена: платих като преди да си тръгна според услугата и времето.
Възраст: 36
Лице: С влизането бях малко шокиран но не е грозна. Може би по снимките очаквах малко по закръглена и лицето и е по продълговато от колкото очаквах. Не е толкова красива но не е грозна. Между другото колкото повече ми духаше по хубава ставаше 😃
Коса: като на снимките
Тяло:подържа се но годините оказват влияние
Гърди:не големи с добра форма цици
Дупе:стегнат задник няма сланини но не е и кокалест,мачках го много на 69
Пиърсинг и татуировки: не забелязах
Дефекти на тялото: коремчето вече от възрастта,но забравяш за това защото тя го компенсира по друг начин
Поведение: отлично
Разговор: интелигентна е и може да се разговаря с нея по различни теми и в дупките между другото се завърта разговор на различни теми и не безсмислени
Целувки:не ми даде в устата но по тялото колкото искаш
Пуши: незнам
Френска: яко духа с желание и влага много от себе си. Усетих как без много да и казвам се наглася индивидуално
Блудство:изяжда те с поглед и без да флиртува с думи те предизвиква
Анал:не питах
Най-доброто: отношението
Най-лошото: трябва да се плаща
Повторение? със сигурност бих повторил
Препоръчителна? Да
Обща оценка на опита:9/10

История:След уплахата от един крокодил и звънене на един куп набелязани обяви попадам на Мира и се сещам за позитивни коментари. Звъня оказва се че съм на 1 км от нея. Влизам и въпреки други очаквания намирам леко мургава гримирана но не грозна жена. Приятен разговор започва от далеч упътва ме към стаята баня и на излизане тя щъка гола вече. Започва от далеч с милване и целувки пипа обарва търка си го в циците и лапа с желание. Секс не желах но на 69 се изкефих много защото е много чистичка и идеално обезкосмена. Пипаш мачкаш без проблем. Баня след празнене и пак в леглото. Хубавото е че освен приятен разговор в почивката не спира да те гали и да те пипа с ръце дори след втория път си приказвахме и ме галеше през цялото време докато не реших аз да стана от леглото и като се облякох ми говорихме за пари вече. В крайна сметка от тарифа 190 за час две свършвания ми каза 160 защото не съм бил цял час при нея а аз и оставих 170, но много точна и готина като цяло. Определено не си даваш парите на вятъра



Снимки:
8077022_122508564_big.jpg
8077022_122508567_medium.jpg
8077022_122524396_medium.jpg
8077022_122508539_medium.jpg
8077022_122508552_medium.jpg
8077022_122508533_medium.jpg
8077022_122508556_medium.jpg
8077022_122508563_medium.jpg
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

По налята е на снимките явно са стари а сега е отслабнала
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

nqkoi написа: Нед Мар 17, 2024 3:20 pm https://www.alo.bg/9381048

Тоз милф с големия дирник мисля, че са писали че работи с други милф “Женя” имаше такъв коментар , лично на мен ми заприлича на “виолетка” но по запознатите казват , че не е 😀
Темата е за точни курви при които сме ходили и имаме впечатления от тях - тва кво мислиш и кво не мислиш за на кво ти прилича големия гъз при който не си бил нема и да бъдеш нема общо с нея и не ни брига.
И тука не е за анонимни чекиджии а за такива дето могат да ебат, каунь
byteman
Мнения: 49
Регистриран на: Сря Май 03, 2023 11:04 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 12 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от byteman »

Готини и точни курви няма . Ако то си готин : ще си продаваш ли гъза за пари - НЕ , ако си точен : ще си продаваш ли гъза за пари - НЕ , ако си курва какво правиш - продаваш си гъза за пари и искаш още пари .
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

Умно ! Баaaх таа философия. Аре по същество темата съм я пуснал да пишат такива които ходат да ебат да дават информация а не за некои да си чешат още неокосмените младежки макарички
krokusa39
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 14, 2022 3:59 pm
Благодарен: 1 път

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от krokusa39 »

razputin написа: Нед Фев 25, 2024 12:13 am
dodozavur написа: Пет Фев 23, 2024 11:38 am
krokusa39 написа: Вто Фев 13, 2024 4:27 am така е за цените скачат според тоягата
аз си ходя за бдсм при bdsmstereolife от гепи и цената ми пада и при затягане има и безплатно
е има само тяло лице няма ама за яка гавра друго няма и е 156 45 кг не гледа часовник и е удобно на центъра
за 100 лв кно му трябва на садиста повече
Привет, може ли някакъв контакт на bdsmstereolife. Отдавна точа лиги, но нещо не ми се получава през Гепи….
Привет. Глей - Аре да уважаваме темите в които пишеме и за кво се отнасят. Тази тема не се казва ни Изгубени Души ни Море от Любоф, Ергенът или Търси Се.
Тая кака която коментирате и търсите тука е грозна неадекватна свлеч на която не бих записал телефона и в кенефа.
А идеята тук в таа тема е да споделяме по желание контакти които са ни известни на наши попадения от обявите не да дирим баба си от кайлъка.
Не разбирам - ревете, че искате качествен форум а се държите като 12 годишни чекиджии невиждали минджа.
за нас тва са си наши бдсм попадения за фист и писс и ще пишем квото си искаме
ти си пиши за твойте дебелогъзи сланини ние нещо казваме ли ти аре акъл давай къдет ти го искат
щото ние си пишем квото решим
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от razputin »

krokusa39 написа: Съб Мар 30, 2024 7:10 am
razputin написа: Нед Фев 25, 2024 12:13 am
dodozavur написа: Пет Фев 23, 2024 11:38 am

Привет, може ли някакъв контакт на bdsmstereolife. Отдавна точа лиги, но нещо не ми се получава през Гепи….
Привет. Глей - Аре да уважаваме темите в които пишеме и за кво се отнасят. Тази тема не се казва ни Изгубени Души ни Море от Любоф, Ергенът или Търси Се.
Тая кака която коментирате и търсите тука е грозна неадекватна свлеч на която не бих записал телефона и в кенефа.
А идеята тук в таа тема е да споделяме по желание контакти които са ни известни на наши попадения от обявите не да дирим баба си от кайлъка.
Не разбирам - ревете, че искате качествен форум а се държите като 12 годишни чекиджии невиждали минджа.
за нас тва са си наши бдсм попадения за фист и писс и ще пишем квото си искаме
ти си пиши за твойте дебелогъзи сланини ние нещо казваме ли ти аре акъл давай къдет ти го искат
щото ние си пишем квото решим
Toа па бастун още не е изтрезнел от снощната шльокавица и са обажда - алооу смени рикията че от евтината ти са привиждат зелени човечета - къв пис къф фист виде в тая тема и къде виде тука дебелогъзи сланини освен у вазе гъза мазен все недоклатен на женати да са друса в тактовете на Азис.
Въри си при тоа бдсмстеро грозен киликендзер, за лигите си купи лигавник да са не окапеш и немой да дириш тука бабината си трънкина, калъф. Да не взема да пиша аз квото реша че ше станеш пишман дето си се изсулил тука и на бел свет въобще смотаняк
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Готини и точни курви в София

Мнение от Lamiata »

Понеже в събота излетях от София вече,неудовлетворено оставих празно пространство в тази тема която толкова много желаех да запълня. Единствено при Мира мога да кажа че беше заслужено посещението ми и заслужава място в тази тема. Покрай всички посещения в София две имах и във Варна пълни греди. С много от предложенията които получих не можах да се свържа и тази Никол например се скъсах да я търся без резултат обаче. Благодаря все пак и съжалявам да го кажа но е доста критично положението в България. Още с кацането в Мадрид посетих една през ноща за 100 евро без да изпадам в подробности останах много доволен. Надявам се положението да се подобри и следващият път тази тема да пръщи от предложения
Публикувай отговор