Бюджетни дами мнения

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Бананчо
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Май 07, 2023 4:10 pm
Благодарен: 1 път

Бюджетни дами мнения

Мнение от Бананчо »

Здравейте,
моля ако някой е посещавал дамите от линка да сподели дали са коректни, справят ли се със задачите и въобще всякакви впечатления за тях. Очевидно е, че са в бюджетния ценови клас.
1. https://adamieva.info/obiava-4679265/ba ... a-bez-20lv

2. https://adamieva.info/obiava-4789950/ka ... da-go-lapa

3. https://adamieva.info/obiava-4467957/un ... rlo-ekstra

4. https://adamieva.info/obiava-4451309/tsenite-padat
БатеБончо
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от БатеБончо »

Колега, втората жена е на около 46-47 г.
Тя е на снимките.
Има още пет/шест обяви в Адама, както и една в Ало-то.
Теренът е до сладкарница Неделя в Слатина.
Цената е действителна. Минимално доплащане за екстри.
Газът й е доста космат. В една от обявите я има надупена и там космите от ануса стърчат със страшна сила изпод конеца на прашките.
Апатична заради годините в тази професия, но не прави номера.
Cougar_hunter
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Апр 18, 2023 10:43 pm
Благодарен: 5 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от Cougar_hunter »

Първата е доста коментирана. Свирката е 20лв ама е слаба иначе обикновена жена, за много много на зор става.
Ss1488
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 39 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от Ss1488 »

Това последното вече е над 60. Ходих преди над 10 години и като я видях избягах с 200
Аватар
pizdec
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от pizdec »

От теста на обявата на последната:

"... за 30 минути - 20 лева,...Бърза френска до 10 минути със кондом + 20 лева..."

Е, в половиния час за 20 лв какво ли влиза, щом за "бърза френска" трябва да се доплащат 20 лв? :D
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от водач_на_мпс »

При 3. никой ли не е ходил? Интересува ме къде в центъра е теренът. Жената от ромския етнос ли е?
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от водач_на_мпс »

Да добавя едно бюджетно милфче, ако Бананчо няма против да му ползвам темата. Ако има - ще я преместя в собствена тема.

Колежката на Димана - https://www.alo.bg/8213621

Бях миналия месец за 30 мин.

Негативи:

Има проблем с горните зъби, поради което прави ужасна свирка - лапа само главичката и драска със зъби;

По телефона дава адрес, който е вход, но е грешен. Адресът е на кръстовището на Опълченска и Сливница, срещу Шел. Пристигам, казва ми да се качвам. Газ по стълбите и опаа, обвини ме, че съм объркал входа. 😕 Сега вече ми каза да отивам в съседния вход, който е на друг адрес. Добре че пристигнах 10 мин по-рано.

Свършване по тялото е екстра - 30лв. Ако ми беше дала, нямаше да ѝ се налага да сменя чаршафа. 😁

Години - "26" -> 35-40. Това е грешка, защото който търси млада, ще си тръгне на вратата, а който търси милф и филтрира обявите по години, въобще няма да види обявата.

Позитиви:

30 мин стандарт - 70лв

Не гони по-рано, 30 мин са 30 мин.

Българка с голямо стегнато дупе. Чиста, взе си душ, преди и след мен. Добра, мила жена.

70лв за 30мин става, който може да го вдига без френска и харесва милфки със сочни дупета. Поиграх си с дупето, надървих се, изчуках я и източих маркучу на чаршафа. 😀
Последно промяна от водач_на_мпс на Чет Фев 29, 2024 2:18 am, променено общо 1 път.
m1717
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Май 17, 2022 11:06 am
Благодарен: 3 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от m1717 »

водач_на_мпс написа: Сря Фев 28, 2024 2:39 am При 3. никой ли не е ходил? Интересува ме къде в центъра е теренът. Жената от ромския етнос ли е?
Не е от ромския етнос, но свирката е много слаба, сексът също, отговаря си на цената. Теренът последно като съм ходил беше пряка на дондуков, близо до 1ва английска.
sexdream
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 4:32 pm
Благодарен: 8 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от sexdream »

m1717 написа: Сря Фев 28, 2024 8:37 am
водач_на_мпс написа: Сря Фев 28, 2024 2:39 am При 3. никой ли не е ходил? Интересува ме къде в центъра е теренът. Жената от ромския етнос ли е?
Не е от ромския етнос, но свирката е много слаба, сексът също, отговаря си на цената. Теренът последно като съм ходил беше пряка на дондуков, близо до 1ва английска.
А снимките реални ли са или е по дебела?
На колко години е горе долу?
m1717
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Май 17, 2022 11:06 am
Благодарен: 3 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от m1717 »

sexdream написа: Сря Фев 28, 2024 11:38 am
m1717 написа: Сря Фев 28, 2024 8:37 am
водач_на_мпс написа: Сря Фев 28, 2024 2:39 am При 3. никой ли не е ходил? Интересува ме къде в центъра е теренът. Жената от ромския етнос ли е?
Не е от ромския етнос, но свирката е много слаба, сексът също, отговаря си на цената. Теренът последно като съм ходил беше пряка на дондуков, близо до 1ва английска.
А снимките реални ли са или е по дебела?
На колко години е горе долу?
По-дебела е от на снимките и е 50+
user_85
Мнения: 83
Регистриран на: Вто Авг 30, 2022 4:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от user_85 »

водач_на_мпс написа: Сря Фев 28, 2024 3:09 am
70лв за 30мин става, който може да го вдига без френска и харесва милфки със сочни дупета. Поиграх си с дупето, надървих се, изчуках я и източих маркучу на чаршафа. 😀
е за тея пари няма ли и поне малко лапане

аз трудно ще го дигна без свирчица :)
nqkoi
Мнения: 118
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 8:01 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от nqkoi »

m1717 написа: Сря Фев 28, 2024 12:03 pm
sexdream написа: Сря Фев 28, 2024 11:38 am
m1717 написа: Сря Фев 28, 2024 8:37 am
Не е от ромския етнос, но свирката е много слаба, сексът също, отговаря си на цената. Теренът последно като съм ходил беше пряка на дондуков, близо до 1ва английска.
А снимките реални ли са или е по дебела?
На колко години е горе долу?
По-дебела е от на снимките и е 50+
Наистина в секса не дава много, но преди я бях посетил и френската беше чукане в гърлото и издържаше доста на това
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от водач_на_мпс »

user_85 написа: Чет Фев 29, 2024 10:33 am
водач_на_мпс написа: Сря Фев 28, 2024 3:09 am
70лв за 30мин става, който може да го вдига без френска и харесва милфки със сочни дупета. Поиграх си с дупето, надървих се, изчуках я и източих маркучу на чаршафа. 😀
е за тея пари няма ли и поне малко лапане

аз трудно ще го дигна без свирчица :)
Има френска, влиза си в цената. Но по-добре без нея, защото драска и въобще не я може. Бях с презерватив и като усетих, че драска, веднага я спрях. Заради този си проблем е греда, но в сравнение с циганките на 100лв, тази е бюджетен вариант, ако никоя друга не вдига телефона.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 85
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от nightmaretg »

БатеБончо написа: Пон Фев 26, 2024 9:17 am Колега, втората жена е на около 46-47 г.
Тя е на снимките.
Има още пет/шест обяви в Адама, както и една в Ало-то.
Теренът е до сладкарница Неделя в Слатина.
Цената е действителна. Минимално доплащане за екстри.
Газът й е доста космат. В една от обявите я има надупена и там космите от ануса стърчат със страшна сила изпод конеца на прашките.
Апатична заради годините в тази професия, но не прави номера.
Колега, би ли споделил дали жрицата е българка или мангалка :)
Изображение
БатеБончо
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от БатеБончо »

Циганка.
nightmaretg написа: Пет Мар 01, 2024 11:47 pm
БатеБончо написа: Пон Фев 26, 2024 9:17 am Колега, втората жена е на около 46-47 г.
Тя е на снимките.
Има още пет/шест обяви в Адама, както и една в Ало-то.
Теренът е до сладкарница Неделя в Слатина.
Цената е действителна. Минимално доплащане за екстри.
Газът й е доста космат. В една от обявите я има надупена и там космите от ануса стърчат със страшна сила изпод конеца на прашките.
Апатична заради годините в тази професия, но не прави номера.
Колега, би ли споделил дали жрицата е българка или мангалка :)
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от razputin »

От много мераци да се скатае некой лев Ганьо все на миндили и дългокосмести глигани от адамиева ше налита.
Нема как мангалките миризливи да почват от 130 а свестно чисто момиче с нормален терен да се пусне под таа цена или даже на нея- те путките да не пасат трева.
Говедо
Мнения: 82
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 47 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от Говедо »

Вярно е, че под 100 на час няма никакъв шанс да се попадне на женска от човешкия вид. Как си представяте за 20лв нещо да ви духа, а за 70 да ебете? Това си е направо раздел фетиши с клошари 😁.
Лично аз до скоро тествах до долна граница 100, но напоследък всички под 120-150 е отпадък на 100% и вече съм вдигнал долната граница на 150 независимо от примамливите снимки на някои евтини. Колегата е прав, че курвите не пасат трева и щом се пускат на толкова евтино значи си знаят качеството.
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
sexdream
Мнения: 43
Регистриран на: Сря Авг 17, 2022 4:32 pm
Благодарен: 8 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от sexdream »

водач_на_мпс написа: Сря Фев 28, 2024 3:09 am Да добавя едно бюджетно милфче, ако Бананчо няма против да му ползвам темата. Ако има - ще я преместя в собствена тема.
Колежката на Димана - https://www.alo.bg/8213621
Бях миналия месец за 30 мин.
Негативи:
Има проблем с горните зъби, поради което прави ужасна свирка - лапа само главичката и драска със зъби;
По телефона дава адрес, който е вход, но е грешен. Адресът е на кръстовището на Опълченска и Сливница, срещу Шел. Пристигам, казва ми да се качвам. Газ по стълбите и опаа, обвини ме, че съм объркал входа. 😕 Сега вече ми каза да отивам в съседния вход, който е на друг адрес. Добре че пристигнах 10 мин по-рано.
Свършване по тялото е екстра - 30лв. Ако ми беше дала, нямаше да ѝ се налага да сменя чаршафа. 😁
Години - "26" -> 35-40. Това е грешка, защото който търси млада, ще си тръгне на вратата, а който търси милф и филтрира обявите по години, въобще няма да види обявата.
Позитиви:
30 мин стандарт - 70лв
Не гони по-рано, 30 мин са 30 мин.
Българка с голямо стегнато дупе. Чиста, взе си душ, преди и след мен. Добра, мила жена.
70лв за 30мин става, който може да го вдига без френска и харесва милфки със сочни дупета. Поиграх си с дупето, надървих се, изчуках я и източих маркучу на чаршафа. 😀
Колега, на снимките виждам голяма брадавица или кондилома над дясната цица :o Много ли е неприятна на живо?
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 59 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от водач_на_мпс »

Да, има над гърдата и няколко по гърба. По гърба са по-големи. Не разбирам, но мисля, че са бенки/брадаваци, а не кондиломи. Внимавах да не я пипам по тях. Всичко със презерватив правихме и ми няма нищо.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Бюджетни дами мнения

Мнение от Lamiata »

Мисля и аз да се включа в темата и да добавя в бюджетните каки всеобщо познатата Васи с телефон 0876421640 . Вчера я посетих и за 30 лв. и свърших в устата. Накара ме да легна на едно легло настани само да си смъкна гащите и като почна.... Абе грамофон на 78 оборота беше бавен 😃. Викам къде се юрна по спокойно. Тя си била такава. Много няма да я коментирам защото само аз не бях минал покрай нея най вероятно ама мисля че за цената няма друга такава свирка. Нищо че е като влизаш и излизаш като автоматична автомивка, дори и мокра кърпа не ми прекара 😃. Ако бях с анцуг сигурно щеше като взе трийстака да ми дръпне гащите надолу и да ме бутне на леглото 😃
Публикувай отговор