Препоръки за девойки на адрес?

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Lord Satan
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 28, 2024 12:59 am
Благодарил: 1 път

Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от Lord Satan »

Здравейте, пичове!
Нов съм тук, от два дни разглеждам тоя форум и смея да твърдя, че ви обичам всички, въпреки че не ви познавам (nohomo) - толкова полезна информация и в wikipedia няма.....

Аз обаче ще пропиша за пръв път с молба - искам някоя, която да ми дойде вкъщи на гости. Затова моля да препоръчате жени, които:
- Не превъртат стрелките на часовника напред, т.е. които си събуват обувките с думите "я, то станало време да си ходя".
- Не връзват тенекия с "дай парите да платя на сводника", и да отпраши към залеза с него.
- Да предлагат обичайните екстри, с или без заплащане. Пълна програма също става, макар че аз по анален не си падам, но обичам 69 и сФирка без.
- Или GFE (в рамките на разумното, че тая услуга ... едни целувки каква разлика правят само).

Демек, искам нещо проверено. Възрастта не е важна, бюджетът не е ограничен (както казах, нека е в рамките на разумното).

Новодомец съм в луксозен комплекс и тоя апартамент следва да се освети подобаващо. Благодаря предварително!
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от razputin »

Баце кефиш ма и понеже уж си нов щи препоръчам един съвет от сърце - дръж ги курвите по-далече от вазе.
Иди мандръсай некоя у тех и после по живо по здраво. Нема нужда а та знаат къде си простираш гащите.
PublicEnemy
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от PublicEnemy »

razputin написа: Чет Фев 29, 2024 12:35 am Баце кефиш ма и понеже уж си нов щи препоръчам един съвет от сърце - дръж ги курвите по-далече от вазе.
Иди мандръсай некоя у тех и после по живо по здраво. Нема нужда а та знаат къде си простираш гащите.
Аз съм на същото мнение, няма нужда да пускам някаква курва в личното си пространство, след това малко или много ще имам едно на ум, така че отивам еба и си тръгвам.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от Lamiata »

Абе пич,колегите са прави. Аз бих те посъветвал да си направиш по един профил в Бадоо Тиндер и някой друг сайт и пиши,че подпомагаш финансово в замяна за любов може пък да ти се закачи някоя. Ако върже нещо каниш на среща първо после преценяваш и пак бъди внимателен,че на жена доверие не може да се има.
Lord Satan
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 28, 2024 12:59 am
Благодарил: 1 път

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от Lord Satan »

Аз затова първо търся вашето мнение, и тогава бих действал.
mish0n
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 10:35 pm
Благодарен: 1 път

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от mish0n »

Прави са колегите, не че аз не съм викал, ама това е бил 'другия" в мен :) трезвен не бих викна никога . Все едно те да приемат, там където живеят (не че няма изключения) . И още един съвет ще ти дам щом питаш, никога, ама никога не им позволявай да те манипулират с каквито и да е сърцераздирателни истории. Имат една цел - да вземат повече и по-често парите ти . Аз си научих урока, като олекнах 2 пъти с по 2 к :)
БатеБончо
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 27 пъти

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от БатеБончо »

И аз наскоро олекнах с малка сума заради сърцераздирателните истории на една масажистка.
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от jultokanarche »

Вземи си хотел и пиене :)
Lord Satan
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 28, 2024 12:59 am
Благодарил: 1 път

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от Lord Satan »

Благодаря за съветите. Наясно съм, че на терен е по-добре, макар в това да има някои минуси - теренът да е някой кимизарник, сводникът да гледа ТВ в съседната стая, неудобните разминавания с предния клиент. Но явно "Tonights Girlfriend" клиповете са ме накарали да повярвам в един прекрасен сценарий на "идва, чука ме и си отива" без аварии и изцепки :D

Моля, някой модератор да заключи темата. Благодаря.
masaja
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Препоръки за девойки на адрес?

Мнение от masaja »

БатеБончо написа: Чет Фев 29, 2024 9:30 pm И аз наскоро олекнах с малка сума заради сърцераздирателните истории на една масажистка.
Би ли споделил коя е, може и на ЛС.
Благодаря предварително.
Публикувай отговор