Теди Пантата

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 24 пъти

Теди Пантата

Мнение от водач_на_мпс »

https://www.alo.bg/9378235
https://www.alo.bg/9378219

Трие често обявите, но има разпознаваеми татуси:
1. Надпис над лява цица "Pantata";
2. Жена със ски маска, показваща среден пръст, на гърба;
3. На лява дупе-бузка, '18+' и ангелче с калашник;

Теренът е в Зона Б5, зад мол София.

Посетих я за пръв път сега, след като си сложи цици, та впечатлението ми е съвсем актуално.

Ето какво не ми хареса:
1. Говори по телефона по време на секс!
Тук съдията свири директно червен картон.
2. Целувки по тялото е екстра +50лв
Втори червен картон.
3. Не предлага целувки по лицето(ГФЕ);
4. Не държи на ебане;
5. Засича времето от позвъняването пред входа.
6. Вече е махнала отстъпката от 20лв на екстра за редовни;
7. Не записва часове, конвейер е.

Какво ми хареса:
1. Млада е, около 25;
2. Предизвикателна визия;
3. Приказлива е, държи се добре;
4. Чисто путе 😛, чисто напарфюмирано тяло;
5. Циците ѝ са супер;

Въпреки че има само негативни ревюта за нея, реших да я пробвам. Бях за цял час + екстри = 220лв. За тези пари има момичета, които правят гфе или пълна програма. В този ценови клас конкуренцията е жестока, и Теди не ми оправда очакванията. Предвид визията ѝ (цялата е в татуси) и това, че си е сложила бясна чалга вместо сигнал 'свободно', очаквах первезна, разкрепостена чалгаджийка, която да я тъпча, докато слушаме 'Хабиби'. 😁
Уви, нищо подобно. Теди е добро момиче. За лаф(компания) става, но за здраво ебане - не. Понеже циците са нови и не е свикнала да ги "носи", някои пози не дава. Добре, влезнах в положение, нормално е. Обаче на задна си криви гръбнака, стои неудобно и ми придържа маркучу с ръка, да не и го набивам целия вътре вътре. Няколко пъти я изправям и тя пак се криви и застава неудобно. Като дадох газ поне си махна ръката, за да се подпира на две ръце, ама пак криви гръбнака. Не може да го поема както трябва, а не е супер тясна като за 155см ръст.

И другият сериозен проблем е, че приема обаждания по време на секс! Чукам я, телефонът звъни и тя ми вика:"Оо, спри спри, да вдигна, ох така не мога да говоря оох...". 😄 Помолих я да не го прави, но не ме отрази.

Да резюмирам, Теди не предлага ГФЕ, не държи на ебане, иначе за свирки и компания става.
Ако решите да я минете за бройка, изберете най-евтината опция 30мин без екстри - 100лв. Просто услугата не струва повече. Така хем ще барате силиконови цици на красиво младо момиче, хем няма да има време да вдига телефона и да си прави номерата.
Публикувай отговор