Бах мааму

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
masaja
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 29 пъти

Бах мааму

Мнение от masaja »

Деба, доеба ми се нещо, викам да разгледам да си викна някоя, или па да отида при някоя да олабя жилата.....и само мангалки и тюлени баце.....мамата и ебаха на тая държава, вече и курвите избягаха.
razputin
Мнения: 333
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 60 пъти
Благодарен: 97 пъти

Re: Бах мааму

Мнение от razputin »

Само нема да се пУашиш - бъди корав щото и по-зле ше става. Стегни се малко бъди мъж - я глей пичовете за кви уроди по 150 кила питат тука
fen2807
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 17 пъти

Re: Бах мааму

Мнение от fen2807 »

Бах мааму
Мнение от masaja » Сря Мар 27, 2024 4:57 pm

Деба, доеба ми се нещо, викам да разгледам да си викна някоя, или па да отида при някоя да олабя жилата.....и само мангалки и тюлени баце.....мамата и ебаха на тая държава, вече и курвите избягаха.
============
Е да и аз като са ми скъпи хубавите и търсени платени компаньонки, почвам да кълна държавата, че и света, че са ми виновни. А истината е. че имаш ли пари и здрав кур - путки добри, даже превъзходни - бол. В другия форум/Kovri.info/ - само на последната страница - колега хвали 4 превъзходни млади дами - пищната красавица Моника от Пд, Милица и двете от Св. Троица - Ели и Леона. Тези са по 200лв., а и една Ванеса от Ст.град за 120лв. А колко още има. Ама пари си трябват, а те не растат по дърветата...
masaja
Мнения: 87
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Бах мааму

Мнение от masaja »

Аве пич, пари кат вестници, ама тия уроди с по 2 кубика силикон в джуките, ме стряскат на сън.
А и исках да дойде на адрес, а някой убавици не посещават адреси.
Как реши че нямам пари, не знам.
Публикувай отговор