секс туризъм в Студентски

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 24 пъти

секс туризъм в Студентски

Мнение от водач_на_мпс »

Обща тема, в която да коментираме гредите и попаденията в Студентски. Ще е от полза за тези, решили да посетят Студентски с цел секс туризъм.

И така, аз открих сезона! Но не на дините, а на гредите. :D

https://www.alo.bg/8549904
тел 0878458561

Подлъган от положителните коментари в заключения форум и тези във обявата, звъннах. Говори добре, лесна уговорка.

Дава адрес ул. Иван Йосифов 7, но е в блока на Билата, влиза се отзад. Отвратителна мръсотия и мизерия е тоя блок "ново строителство". Мухал, петна от течове по тавана в коридорите, повръщано в асансьора, парчета от дюнери и подобна храна по пода и стълбището. Все едно блокът е бежански лагер.

Отваря вратата и охоо първа изненада - не е бяло цигане, както са писали в заключения форум, а тъмно кафяво цигане! Снимките са силно избелени. Втора разлика - висока е не 150см, а 160см. Беше по хавлия. Поиска парите веднага. Реших да остана и платих. Ебал съм и по-страшни зверове, та едно кафяво цигане ли няма да опъна.

Взе си душ, излиза и я виждам гола. Ауу, ужас - ето какво е криела. На дясна дупе-бузка има два дълги(10см) и дълбоки прорезни рани, които са започнали да хващат коричка! Сводникът я е бил жестоко. На корема белег от секцио. Започна да ми духа и видях, че има мустачки... Оле мале! :( По ръцете и краката също има косми. Гледах в тавана, вдигнах го и айде да го вкарвам. Надупи се и лошите изненади продължават! Анала е разпран, стърчат хемороиди и косми. :bad: Не сложи лубрикант, и веднага разбрах защо. И путката ѝ е разпрана. Влезна лесно. Естествено и широка. Вече ги псуем на ум всички от оня форум, които я препоръчаха и си го ебем тва зверче, платил съм 70лв...Сменихме две пози, тъкмо се разшляка путката и започнах да вдигам оборотите и тая както викаше и пискаше все едно кой знае какво, се издърпа и ми вика:"Не мога повече, боли ме. Груб си. Приключихме. За 70лв толкоз". Минали са общо 5 мин свирка+секс. Погледнах я в очите, тя наведе глава, гледа в точка на пода и не мърда. Даа, момичето е много изтормозено и бито. :cry: Жертва на трафик с цел сексуална експлоатация. Без съмнение. Спокойно се облякох и тръгнах.

Силно НЕ препоръчвам! Въобще кажат ли ви Иван Йосифов 7, затваряйте телефона и пишете 'греда'.
БатеБончо
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: секс туризъм в Студентски

Мнение от БатеБончо »

Колега, благодаря ти за информацията!
За съжаление историята е тъжна.
razputin
Мнения: 308
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 93 пъти

Re: секс туризъм в Студентски

Мнение от razputin »

Подкрепям. Аз не съм въобще фен на Студентски защото всичките мангалки от гетата на родината ни се закотвиха там и като цяло гредореда е пълен.
Ноооо човек и добре да живее опира до Студентски понякога :mrgreen: - та аз е от тая звездъ съм доволен, тя изглежда изключение за тва свърталище на долни грозни мангасарски смърдели:
https://www.alo.bg/9154506
0879328646
Българка, таковах я преди няколко месеца.
Дава в гнясане дупарата, свири добре но само с капут. Знам че се кефи в гъзъ, щото сама си го искаше отзад по едно време, че нещо побесне докато я шпакловах ама аз й заврех там само един пръст и си продължих да я лижа- свръши си момето с писък доста мощно.
Немаше миризми немаше гадости.
Дискретност добре, отношение и хигиена много добре.
Та има някакви изключения в Студентски ама те като цяло потвърждават правилото че е свърталище на гнусна миризлива и десетократно надценена мангалска сган - а болшинството обяви са там за съжаление всичките са с фотошоп и народа яко се лъже
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: секс туризъм в Студентски

Мнение от водач_на_мпс »

Виктория - https://www.alo.bg/9023850

За феновете на естествени млади красавици!

Млада красавица, напълно естествена(с изключение на пиърсинг на пъпчето), дълга руса коса, сини очи, дълги крака, стегнато дупе, малки цицки със хубави щръкнали зърна. Българка от Варна, според мен има украински ген. Перфектна е за модел на бански.

Коректна, не бърза. Много е спокойна, даже безизразна. Мълчалива, нищо не говори. Докато си взимах душ си мислех, че нещо не е наред. Излизам и стоя гол пред леглото, тя започва да си съблича бодито и в този момент очаквам да нахлуе Жоро Игнатов с камера. :D Чак когато започна да ми духа се отпуснах, въобще не предразполага. Никаква емоция. Свирката е бавна... абе слаба свирка. Ползва много лубрикант. На третото гресиране вече не ѝ усещах путката. Сменя пози, обаче не ми даде да я чукам здраво. :( Остави ме 30 секунди и като разбра, че няма да свърша и директно ми каза да не я блъскам така. Питах я дали може ГФЕ, защото е много красива и беше без грим, което допълнително ме възбужда. Не прави ГФЕ. :( Аз така не мога да свърша. Не ми даде да я изчукам, нито да я любя. Мен не ме задоволи, затова не я добавих в темата 'Готини и точни курви'.

Плюсове:
- млада естествена красавица
- не претупва

Минуси:
- не позволява качествено ебане
- не предлага ГФЕ
- ползва ужасно много лубрикант
- никаква емоция, не предразполага

Препоръчвам я за бройка, заради красотата. 100лв 30 мин бива. Теренът е до Фантастико.
Публикувай отговор