0876926533

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Lamiata
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

0876926533

Мнение от Lamiata »

Бойно име: нямам представа
Националност: българка
Форма за контакти: 0876926533
https://www.alo.bg/searchq/?q=0876926533
Има и в Адам и Ева обява защото ме пита от кой сайт съм я намерил
Ориентировъчна дата: 28 март 2024 около 19 часа
Място: Антим 1, София
Съоръжения: нищо особено, отдавна подлежи на подмяна
Хигиена: сравнително чисто
Цена: 70 стандарт две изпразвания. В моя случай 130 с празнене в устата
Възраст: около 40 мисля
Лице: топчесто с малък нос малка уста свити устни като намазани с йод и стационарни очила
Коса: кестенява,права, средно дълга
Тяло: кръгло
Гърди: никак лоши цици ,но и килограмите не са малко
Дупе:кръгло голямо но не отпуснато
Пиърсинг и татуировки: не забелязах
Дефекти на тялото: килограмите
Поведение: според мен много добро. Учтива е любезна дори леко притеснителна и послушна
Разговор: разпитва без да е досадна и говори без да прекалява
Целувки: не съм търсил
Пуши: май не
Френска: не и е в силата. По скоро му лапа главичката и не може на дълбоко
Блудство: ако приема директно горе с цици вън щеше да е доста по забележителна
Анал: не питах
Най-доброто: любезна е послушна и цената
Най-лошото: че не е много красива
Повторение? Не мисля
Препоръчителна? Ако на някой му харесват лелки пухкавелки може би да
Обща оценка на опита:7/10 вдигам летвата защото ми се извинява за това че щях да я удавя

История:
Звъня!... свободно...мисля подсъзнателно дали не греша,че пак сигурно съм на поне 15та обява. Отговаря учтив глас,искам адрес. Близо съм,ако не е друго не ощетява с ходене изморените ми два крайника. Другият трети среден си мълчи от два дни.,: - Отиваш да ти раздрусат кайсиите - му казвам... Стигам пеша за по-малко от четвърт час пак звъня... - ще слязат да ми отворят. Мисля си дали да не се шмугна под парапета на стълбището да вляза под терасата докато не е късно и с прибежки и препълзявания да се измъкна като пръдня,но оставам като Рамбо да се боря със съдбата си. Вече е тъмно и в коридора на блока също,но дух отваря вратата и бързо се юрва нагоре като подгонена кошута от гепард. Виждам силуета на призрака дух по стълбите, сигурно е 80 кила и след нея. Четвърто стъпало и заковавам от три месеца не рязан нокът на голям пръст от десен крак при което осъзнавам че летя нагоре и без малко да направя дупка за посев на мушкато със съдилото под очите ми. Евала цял и непокътнат се добирам до светлина от вратата на първия етаж. Подканен в обширна стая като за поне 20 човека студентски купон се натъквам на гледащи ме под очила с висок диоптър очи светло кестенява коса(на снимките черна) топчесто лице със тънки устни на малка уста наподобяващи ми на леля ми Йода. Ниска е но за сметка на това широка. Облечена е в черно и ако вземе показалка ще заприлича на учителка по биология. Хвърлям и около 40 години и много не мисля,все пак съм по-дърт от нея ,но ми прави силно впечатление колко любезно се държи и видимо държанието и показва старание да остана. Решавам,че леля ми Йода още не ми е духала и започвам преговори. Приятелката и я нямало, така че тройка невъзможна поради липса на персонал. Следват съжаления,че нямало как да ми вземе по малко пари и дрън прън след което сключвам договор за две изразвания в устата за 130 кинта. Получавам чиста хавлия чехлички и предложение за някакъв гел-душ който отказвам защото имало друг в банята. Викам си наум: Заради теб отивам иначе мога и сухо къпане да направя и тръгвам към санитарният възел. Закачалка липсва при което със 36 гимнастични упражнения успявам за закача всички видове парцали на дръжката на вратата. Освобождавам всички напрежения пърдейки и пикаейки докато се подмивам. Ретро мозайка на пода и висящи кабели от Елдом Инвест за изпроводяк. Връщам се в банкетната зала на романтична светлина от телевизор сме. Светвам крушката и на леглото предизвикателно нагъзена снежно бяла увила се на топка с повдигната глава подпряна на дланта си очиларка съска: - На светло ли обичаш?. Не е от мълчаливите ,но не и от приказливите, разпитва,но не е досадно любопитна. Кацам в ложето и забелязвам ,че кожата и е сравнително гладка и мека и няма стрии или някакви дефекти с изключение на килограмите обаче става за мачкане и цицата не е лоша също.Обгрижва ме с кърпички. Затова ли ходих в банята? Да ме къпиш на сухо! Цайсите не се махат което си има своето еротично предимство ама и по добре че май не вижда добре и може да си извади окото в опит да си улуче устата. Лапа нежно без бързи движения което на мен ми харесва и като за начало съм доволен ама нещо не влизам повече от главичка. В следствие се оказва, че възможностите и не са по дълги от 6-7 см. Послушна е иначе прави всичко по възможностите и не мрънка не се мръщи,застава както желая ближе смуче както кажа. Застанала ми е от дясно с лявата ръка и натискам главата по малко без да влагам насилие а с дясната бъркам да търся цици. Сякаш се ровя за сирене в не препечена вита баница от кръгла тава. Намирам късметите и мачкам усилено. Идва ми хващам с две ръце главата и и притискам надолу при което първи залп с две атмосфери налягане нахлуват в устата и. При трето свиване на топките не издържа и се задавя. Получава се мощен взрив след закашлено изплюване. Пускам главата,че не ми се яде сладко жито. Хваща пакета с кърпички и започва да ме чисти, бърше цици бърше врат от изплютия спермен заряд. За мое удивление започва да ми се извинява колко много съжалява за случилото се ама наистина много извинявай за случилото се,било я гнус не обичала вкуса на сперма ама за пари го прави. Същевременно кърпички не спират да летят към пода, пакета свършва отваря нов и отново вали сняг. Тъкмо отваря устата за втори рунд телефона звъни. Аууу чакай малко това трябва да е приятелката ми. Ако не се лъжа пишеше Теди. Кратък разговор за това,че моето присъствие е първото за деня,местоположение,времетраене, магазин и кока кола. Приятелката и щяла след 40 минути да дойде. Въздъхвам съжалително ,че няма да се запознаем след което започва обяснения и показване как щели двете да ми го лапат, ама тъй ще ти го ближем тъй ще ти го смучем тъй...Запушвам говорещата уста с кръвоснабден прешлен ,но продължава да ломоти. Тва с толкова пълна уста да говориш си е за медал. Казвам и нещо за да предотвратя продължението на петобоя с надеждата да не се налага да награждавам в последствие. На втори рунд пак натискам главата и пак взрив ама вече не толкова голям . Пак започва да вали сняг земята е бяла и цялата покрита. Викам ще си ходя с шейна,но не успявам защото докато си почивам пристига с един найлонов плик при което започва направата на снежен човек. Отказвам втора среща с Елдом Инвест, нахлузвам си партакешите и светвам предвидливо в коридора на слизане по стълбището.
maven
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Фев 22, 2022 2:50 pm
Благодарил: 3 пъти

Re: 0876926533

Мнение от maven »

тя ли е тази на снимките? ако да колко е дебела?
hamannpower88
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Мар 29, 2022 3:32 pm

Re: 0876926533

Мнение от hamannpower88 »

Колега а приятелката й нещо инфо за нея или нямаш
Чиков
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 14, 2024 7:38 pm
Благодарен: 5 пъти

Re: 0876926533

Мнение от Чиков »

Колега, щом е на Антим 1 най-вероятно колежката да е Криси. https://www.alo.bg/4232334 . Тя е на адрес на Антим 1 и предлага тройка за 100 лева. Не мисля че е съвпадение. Положителното е че за 100 ще ебеш две но надали ще има някаква заигравка м/у тях. Най-вероятно ще ги редуваш и ще трябва да сменяш гумата и то се губи целия смисъл. Ако някой ги е тествал заедно да пише.
Lamiata
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: 0876926533

Мнение от Lamiata »

Не е тая от снимките може да е другата приятелката и за която нямам никаква информация от. А колко е дебела зависи. Всеки вижда жените различно ,но определено е кръгличка.
Публикувай отговор