Белите брези - свирка 0879207810

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
fen2807
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от fen2807 »

https://www.alo.bg/8856965 - едно мнение и от мен. Доста я знаят жената от белите брези, дето прави свирки само. Пиша за да предпазя колегите. работата е, че снимките са толкова стари, че си е просто измама вече. На място- жената от снимките е като след 10 годишен престой в концлагер или е стара наркоманка с 15 г употреба. Абсолютен скелет, от задника й не е останало нищо, цялата е само кокали и коса. То е като 50г. жена да ви каже, че е на 25-30, такава е лъжата и тук.
Иначе - разбрана е, има опции за мястото, веднага го лапа и без, ако сте искали и бързо продължава с ръчка. Това не е проблем, щото умее и да пипа ташаците и е приятно, малко жени го умеят...
И така, греда, щото е като скелет, ако наддаде 20 г., пак ще заприлича на човек...
Pez123456
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Ное 09, 2023 8:36 pm

Re: Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от Pez123456 »

А прави ли дълбока?
fen2807
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от fen2807 »

Pez123456 написа: Пет Апр 19, 2024 9:58 am А прави ли дълбока?
Едва ли. Лапа го бързо на голо за 60лв, но бързо почва да бие чикия. Аз бях така шокиран от вида на жена от Освиенцим, че исках бързо-бързо да свърша, както и стана. То и се обадих за 5 часа, ама отложихме за 8, чаках, на снимките в Ало. бг изглежда нормална, имах физическа нужда, беше и в мазето, можеше в колата също. В резюме - щета 60 лв, но аз ако ми дават не 60, а 160лв - никога не бих повторил - факт. Който е ходил скоро, ще ме разбере. Ааа, абе нещо предлага за около 8 лева и лизане на ташаци и още нещо за 8 лв, ама както беше и в мазето, мамма миа, нейн, данке...

П.С. А по телефона е разбрана и добре комуникира. То и това заблуждава....
БатеБончо
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от БатеБончо »

Аз съм ходил при нея през декември 2022 г. Доста далеч от твоето актуално впечатление. Бях през деня в апартамента й, на столчето срещу входната врата на жилището. Ме знаех, че е толкова отслабнала.
А кое второто нещо, което ти предложи срещу 8 лева?
fen2807
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от fen2807 »

Другото за 8 лева не го запомних от потреса, аз си отидох надървен, след масаж при една хубавица, с хубави срамни устни на Неофит Рилски. Трябваше да свърша. ама тя, на вид анорексичка абсолютно, мен такива ме плашат, а и мазето. Но друг малък проблем - тя седна на столчето, то е високо, тя си е височка също, върлинеста и аз й го подадох като трябваше да се изправям на пръсти, добре че бързо минахме на ръчна от нея и аз бързо свърших сам...
БатеБончо
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от БатеБончо »

Благодаря ти за отговора!

Това с надигането на пръсти си е китайско мъчение направо. Напомня ми за един колега дето беше отишъл при една мацка. Платил сериозна сума, но онази се разсмърдяла зверски. Наложило се е да я ебе с отворена уста. Не могъл да си тръгне току-така, защото вече си бил платил.
fen2807
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: Белите брези - свирка 0879207810

Мнение от fen2807 »

И аз ти благодаря за информацията за жената от Белите брези. Явно преди си е била с по-нормално телосложение, като на снимките. Аз затова и отидох. А се сещам, че епизод с надигане на пръстите съм имал и със Саша от Украйна, на Българска морава, https://www.alo.bg/9282266. Тя е страстничка, добре е секса и свирката с нея, ама веднъж реши да ме свърши бързо и както си е енергична започна на свирка, пак беше на високо легло и тя не е ниска, аз пак на пръсти след 5-10 минути енергични действия от нея, тя се отказа, а аз забелязах във медицинските филми че за добрата свирка си има подходяща височина на жената, тоест как е застанала. Позите са две - тя или е клекнала, но е малко изморително или на колене с положено нещо меко отдолу, иначе - не става добра свирка...
А за миризмата, е то затова е секса/ебането/, може и да не сте се подмили и двамата, сигурно много векове така са карали хората, ха-ха. Шегичка, или не съвсем. Ама за френските изпълнения си трябва хигиена, направо безупречна. И аз наскоро имах лош случай с едно иначе нелошо момиче. Няма да пиша коя е, че досега бях доволен от нея, и тя е много страстна, вика хубаво, ама последния път не се беше мила отдолу, не знам, един или два дена, ужас. За секс ставаше пак, нямаше връщане назад, как да й кажеш, ама си остана лошото чувство...
Публикувай отговор