Циганки с цигански номера

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Nqkoi0010
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Юли 23, 2023 2:24 pm

Циганки с цигански номера

Мнение от Nqkoi0010 »

https://www.alo.bg/9455938#mainicons

Реших да отида при тези две момичета. Обадих се на обявата всичко точно. Дадоха ми адрес ул."Атанас Минчев" 1. Сградата е срещу детската градина. Влизам в апартамента и ме лъхна ужасна миризма на цигари. Отвори ми една около 30-40 годишна циганка. По телефона разбрах че има и колежка избрах колежката и. Колежката и беше млада между 20-25 годишна. Тя повече ми допадна. Тя е малко срамежлива. Казах и за 15 минути. Тя ми каза 50 лева аз се съгласих. Понеже нямах желание да хвана спининг или някой друга опасна болест, реших да ми нашия чикия наби ми я за около 10-11 мин. И след като свърших започнах да се почистване с мокри кърпички, но ми отне около 6 минути. След това другота циганка дойде и ми каза 70 лева, защото съм се забавил. И ми беше ясно че ще ме лъже за пари, аз нямаше така лесно да се дам и и обясних, че свърших отдавна просто се оправям много време , тя си опита да ме излъже, но разбра че няма да измъкне от мен още 20 лева. Ядоса се и започна да вика не само на мен но и на колежката и. Не препоръчвам.
Говедо
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 22 пъти
Благодарен: 43 пъти

Re: Циганки с цигански номера

Мнение от Говедо »

Nqkoi0010 написа: Вто Апр 16, 2024 12:30 pm https://www.alo.bg/9455938#mainicons

Реших да отида при тези две момичета. Обадих се на обявата всичко точно. Дадоха ми адрес ул."Атанас Минчев" 1. Сградата е срещу детската градина. Влизам в апартамента и ме лъхна ужасна миризма на цигари. Отвори ми една около 30-40 годишна циганка. По телефона разбрах че има и колежка избрах колежката и. Колежката и беше млада между 20-25 годишна. Тя повече ми допадна. Тя е малко срамежлива. Казах и за 15 минути. Тя ми каза 50 лева аз се съгласих. Понеже нямах желание да хвана спининг или някой друга опасна болест, реших да ми нашия чикия наби ми я за около 10-11 мин. И след като свърших започнах да се почистване с мокри кърпички, но ми отне около 6 минути. След това другота циганка дойде и ми каза 70 лева, защото съм се забавил. И ми беше ясно че ще ме лъже за пари, аз нямаше така лесно да се дам и и обясних, че свърших отдавна просто се оправям много време , тя си опита да ме излъже, но разбра че няма да измъкне от мен още 20 лева. Ядоса се и започна да вика не само на мен но и на колежката и. Не препоръчвам.
:help: :help: :help: :help: :tommy: :tommy: :help: :help: :help:
То така как си описал оставаше и да препоръчаш. На снимките се вижда напъпил херпес на бедрото до путката, космати ръце, целулит и белези. А цената от 200 лева на час е само за ценители :D :D
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
Hoah80
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Фев 06, 2022 8:54 am
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Циганки с цигански номера

Мнение от Hoah80 »

И неграмотно написана обява! Не знам защо все още има хора, които си причиняват такива неща. Да плащаш за неграмотен въглен 😁😁
razputin
Мнения: 308
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 93 пъти

Re: Циганки с цигански номера

Мнение от razputin »

щото обичат да им доставят "одовоствие на 100 %" както пише в обявата - а на 15 минути и 50 кинта "одовоствието" си е все 25 % чисто сметкаджийски погледнато и все си остава точно "одовоствие" както се вижда. Ма то и Атанас Минчев нема улица - всичко е менте в таа държава и удоволствието и имената на улиците еййй разсипия и СПИН даже го прекръстиха на спининГ
Пак добре че колегата не е фанал некой крастинГ или въшкинГ и не е отнесъл некой кютекинГ от мангалките че ебаси оправията.
Публикувай отговор