Меги - Бар Париж

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от водач_на_мпс »

Охоо мецаната, а добре дошъл във форума. Всичките ти 5 коментара са питане и рекламиране на тая измама.

Обявата е активна, защото си я вдигнал. И веднага дойде да ни информираш. Поне сложи некви снимки, щот тия двете със cif резолюция, нищо се не вижда. Егати мърлата е таа курва. Иска 500лв, а най-актуалните ѝ снимки от 2006...

И мецана, като ти прочетох 5-те коментара, забелязах че ѝ пишеш името "Маги". Точно така си я писал и в измамната обява. 😂 Не виде ли, че първоначалният замисъл на тази комиксова героиня, съществуваща във фантазийте, е да се казва 'Меги'!? 🤭
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от razputin »

Аве верно ли за неква си курва със подвизи отпреди сто години има тонове питания тука - толко ли е легендарна таа ебати сигурно гъзъ й е златен.

Иначе е нормално некви измислени герои да яхнат вълната ма те си личат отдалече, както колегата е казал.
На нас тва ни е работата - да ги разобличаваме такива галоши.
mecenata
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Мар 01, 2023 9:30 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от mecenata »

водач_на_мпс написа: Чет Мар 28, 2024 9:03 am Охоо мецаната, а добре дошъл във форума. Всичките ти 5 коментара са питане и рекламиране на тая измама.

Обявата е активна, защото си я вдигнал. И веднага дойде да ни информираш. Поне сложи некви снимки, щот тия двете със cif резолюция, нищо се не вижда. Егати мърлата е таа курва. Иска 500лв, а най-актуалните ѝ снимки от 2006...

И мецана, като ти прочетох 5-те коментара, забелязах че ѝ пишеш името "Маги". Точно така си я писал и в измамната обява. 😂 Не виде ли, че първоначалният замисъл на тази комиксова героиня, съществуваща във фантазийте, е да се казва 'Меги'!? 🤭
Майко мила!Tова пък какво беше? :D Какво съм вдигнал?Какви снимки какви пет лева?Написах само,че обявата е активна и изобщо не разбирам защо е това избухване и защо е тази агресия!Честно казано не знам дали е Меги или Маги защото тук темата е Меги,а профилът и в Гепиме който са качили тук е Маги86.Вярно е че много рядко влизам тук и няколко пъти съм се интересувал от Меги или Маги,но мисля,че този форум е точно за това!Съжалявам,че толкова много те натоварих и разстроих с моите постове!
fen2807
Мнения: 57
Регистриран на: Пон Юли 17, 2023 3:24 pm
Благодарен: 16 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от fen2807 »

Ми то още като те произведе от Меценат в Мецана😂, беше ясно, че ще те насоли здраво. Прякорът ти не му хареса на човека, вземи си бележка😁😊😁....
Публикувай отговор