Меги - Бар Париж

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
grigor
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2021 2:57 pm

Меги - Бар Париж

Мнение от grigor »

https://www.alo.bg/7679353
Пичове,някой има ли актуален телефон на Меги дето преди време работеше в бар Париж и Мароко на Лъвов мост?Дали вече е в София и на стария адрес до хотел Хемус ли работи?
Последно промяна от grigor на Нед Ное 28, 2021 7:32 pm, променено общо 1 път.
adronen
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2021 10:54 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от adronen »

Само в Гепи прави уговорки за срещи,телефон не дава даже и след като си бил с нея.Ако си много настоятелен за да се отърве от теб ти дава един телефон който винаги е изключен.Обича да се прави на интересна,но си е супер пичка от всякъде и за 100-120лв.правиш с нея каквото се сетиш.До колкото знам вече трябва да е в София и е на стария терен,над магазина за компютрите.
Последно промяна от adronen на Пет Окт 01, 2021 8:35 am, променено общо 1 път.
Аватар
firego
Мнения: 51
Регистриран на: Съб Юни 12, 2021 12:19 pm
Благодарил: 8 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от firego »

Сигурно в секса е голяма фурия, но на снимките виждам една застаряваща леля с омекнали цици. Няма как да ми привлече вниманието. Преди 10 години сигурно е била супер.
deso
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Окт 01, 2021 11:36 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от deso »

Е точно за Меги да кажеш,че е застаряваща лелка с омекнали цици ми звучи или преднамерено или мега претенциозно ;) Вярно е ,че здраво е блъскана и вече е доста амортизирана,но като цялостна визия,а и като отношение почти няма конкуренция в бранша.
Последно промяна от deso на Съб Авг 06, 2022 6:38 am, променено общо 7 пъти.
ivaka90
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Юни 25, 2021 11:39 am
Благодарен: 3 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от ivaka90 »

А някой ще даде ли Ника и от гепито ,може и на лично
Аватар
pcb
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Юни 23, 2021 7:19 am
Благодарил: 10 пъти
Благодарен: 1 път

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от pcb »

Заповядай колега

https://www.gepime.com/#/profile/7289474
mirooo
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Окт 08, 2021 5:38 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от mirooo »

А някои няма ли снимки в лице или някой нейн клип да прати
Iwailo
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 4:31 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Iwailo »

С тази девойка няма свързване в Гепи писал съм и няколко пъти без отговор,може би вече не работи?
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Nikolaj »

Iwailo написа: Чет Окт 28, 2021 6:38 pm С тази девойка няма свързване в Гепи писал съм и няколко пъти без отговор,може би вече не работи?
Възможно е да си прав.Никога до сега не си е трила снимките в Гепи, нито в обявата и.А в момента е изтрила всичко и обявата и е архивирана.
zentel
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2021 8:38 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zentel »

https://www.alo.bg/7679353
Това и е новата обява изтрила е варненската.Пак е писала,че само стриптийз предлага,но в ало-то ми отговори уклончиво на въпросите и явно си се ебе.
porqkurvi
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Окт 31, 2021 8:43 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от porqkurvi »

deso написа: Пет Окт 01, 2021 12:28 pm :D
Последно промяна от porqkurvi на Пон Апр 11, 2022 2:56 pm, променено общо 1 път.
balik
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Ное 03, 2021 1:48 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от balik »

firego написа: Пет Окт 01, 2021 11:04 am Сигурно в секса е голяма фурия, но на снимките виждам една застаряваща леля с омекнали цици. Няма как да ми привлече вниманието. Преди 10 години сигурно е била супер.
И сега си е супер,миналата зима преди карантината танцуваше в Кама Сутра на Дондуков .Супер изпъната си е и сега с едни тънки очилца като даскалица :D Има страхотна кожа и дава да я целуват по устата което някак си поне мен ме предразполага.Само в анала е доста разхлабена,но определено се кефи като и влезе там :D 120лв е пълна програма свирка без гума и не мрънка като и свършваш в устата.
zentel
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2021 8:38 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zentel »

Нали нея я бяха разпрали някакви малоумници в Бояна?После изчезна и няколко годни я нямаше в София. http://skandalno.net/30-razkasaha-prost ... -se-96991/
ANSUZ
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 9:24 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от ANSUZ »

Писах й,но никакъв отговор.
Някой пробил ли е с новата й обява?
zaky
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Ное 07, 2021 1:22 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zaky »

zentel написа: Сря Ное 03, 2021 4:36 pm Нали нея я бяха разпрали някакви малоумници в Бояна?После изчезна и няколко годни я нямаше в София. http://skandalno.net/30-razkasaha-prost ... -se-96991/
Да за същата става въпрос,след случая се прибра във Варна и беше стриптизьорка в бара на хотел Черно море.
trenbolon
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Окт 08, 2021 7:49 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 12 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от trenbolon »

Телефони, гепи.....мисията невъзможна. Имам чувството, че при президента по лесно ще си уредя среща. Той със сигурност има по малко фенове 😂.
phpbb
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Ное 10, 2021 3:11 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от phpbb »

може ли контакт за връзка?
stenli
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Ное 10, 2021 10:54 pm
Благодарен: 1 път

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от stenli »

?
Последно промяна от stenli на Пон Апр 11, 2022 3:00 pm, променено общо 2 пъти.
dimob
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Ное 14, 2021 7:57 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от dimob »

Някой актуална снимка нейна в лице да се прецени дали става? Изобщо не отговаря , как става връзката с нея в момента? Клип нещо с изпълненията й има ли , черпя стабилно ;)
grigor
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2021 2:57 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от grigor »

dimob написа: Нед Ное 14, 2021 7:59 am Някой актуална снимка нейна в лице да се прецени дали става? Изобщо не отговаря , как става връзката с нея в момента? Клип нещо с изпълненията й има ли , черпя стабилно ;)
Става тя за всичко,но гледа да те изклати да и платиш за цяла нощ и ако може само да ти танцува без да я ебеш :D Хитра курва е много,хванала си е само расни богати балъци и си ги скубе здраво :D За почасови срещи почти не се навива,ако те вземе за някакъв скъсаняк,даже не се хаби да ти отговаря в Гепиме.
Публикувай отговор