Меги - Бар Париж

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от deep »

bukkakefen написа: Пет Сеп 01, 2023 1:56 pm Таз курветина да не се е прибрала в София?Гледам , че пак е активна в гепи,писах и но още не ми е отговорила
Ше ти отговори, ама завтра.
Някой да вземе да я заключи тая тъпанарска тема ли, що ли? Само чекибойци и заблудени хорица, бате.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
bukkakefen
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Юли 30, 2022 8:41 am
Благодарен: 1 път

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от bukkakefen »

deep написа: Пет Сеп 01, 2023 2:08 pm
bukkakefen написа: Пет Сеп 01, 2023 1:56 pm Таз курветина да не се е прибрала в София?Гледам , че пак е активна в гепи,писах и но още не ми е отговорила
Ше ти отговори, ама завтра.
Някой да вземе да я заключи тая тъпанарска тема ли, що ли? Само чекибойци и заблудени хорица, бате.
Малко прибързах колега :D С малко закъснение,но ми отговори путката.
khodorkovsky
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Дек 27, 2022 10:13 pm
Благодарен: 1 път

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от khodorkovsky »

На мен не ми отговаря, преди имах неин телефон, звънял съм над 100 пъти - не ми вдигна поне веднъж.
Как да се стигна до тази жена.
Готов съм да ѝ дам 2000лв примерно за една вечер 5-6ч.
zaky
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Ное 07, 2021 1:22 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zaky »

Пичове,Магито в България ли си е вече?Накакви партита организират ли се с нея?
Ebachev
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Дек 26, 2021 4:01 pm
Благодарил: 7 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Ebachev »

И аз имам интерес :)
Cyborg
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Cyborg »

абе има един пичага в гепиме, който прави срещи за групово с нея от време на време.. но са само в Бургас.. и да ходя от Сф само за това.. не ми се занимава. Иначе е написал, че не и е сводник и за срещи с нея, да си я търсите на нейния профил..
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 32 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от deep »

Мама му деебааа.

1. "И аз имам интерес"
2. "И аз..."
3. "И аззззз..."
-II-
-II-
-II-
...♾️...

4. "Не съм бил ама има един дето разправя че я е попукал."
5. "Да, и аз съм го чувал тва, и аз имам интерес"
6. "И аз имам интерес"
7. "И аз..."
8. "И аззззз..."
-II-
-II-
-II-
И така 200 пъти за последните 2 години бате.
Аре спрете се. По-зле сте от на Деси/Вики хвалителите преди в датата, тия поне бяха ходили някъде конкретно и бяха правили нещо наистина.
Или пак и дойде ред на тая тема да е най-отгоре за месеци наред?
Толко ли е трудно ако има нещо конкретно раздвижване по темата и наличността на момата тогава да се поства?

И, btw, има ли как да се блокира тема освен потребители?
Последно промяна от deep на Вто Ное 21, 2023 10:08 pm, променено общо 1 път.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
Cyborg
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Cyborg »

ми то като тотото, всеки си пробва късмета като подпитва от време на време..., я някой се опусне нещо за инфо.. :D
zaky
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Ное 07, 2021 1:22 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zaky »

Cyborg написа: Вто Ное 21, 2023 9:41 pm ми то като тотото, всеки си пробва късмета като подпитва от време на време..., я някой се опусне нещо за инфо.. :D
Аз отдавна съм стигнал до извода,че в този форум се споделят мнения само от разочаровани за разни мангасарки и боклуци които за нищо не стават :D Когато обаче случат на някоя качествена путка си траят като гъзове и нищо не пишат тук :D Като,че ще се женят за нея и искат само те да си я чукат :D Бахти тъпото племе сме!
Cyborg
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Cyborg »

zaky написа: Сря Ное 22, 2023 9:05 am
Cyborg написа: Вто Ное 21, 2023 9:41 pm ми то като тотото, всеки си пробва късмета като подпитва от време на време..., я някой се опусне нещо за инфо.. :D
Аз отдавна съм стигнал до извода,че в този форум се споделят мнения само от разочаровани за разни мангасарки и боклуци които за нищо не стават :D Когато обаче случат на някоя качествена путка си траят като гъзове и нищо не пишат тук :D Като,че ще се женят за нея и искат само те да си я чукат :D Бахти тъпото племе сме!
има го и тоя момент.. то не е само в този форум, ами навсякъде, според мен. :D
stenli
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Ное 10, 2021 10:54 pm
Благодарен: 1 път

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от stenli »

Тази да ви се вижда позната?
https://adamieva.info/obiava-4791647/er ... -tantsorka
razputin
Мнения: 315
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 95 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от razputin »

zaky написа: Сря Ное 22, 2023 9:05 am
Cyborg написа: Вто Ное 21, 2023 9:41 pm ми то като тотото, всеки си пробва късмета като подпитва от време на време..., я някой се опусне нещо за инфо.. :D
Аз отдавна съм стигнал до извода,че в този форум се споделят мнения само от разочаровани за разни мангасарки и боклуци които за нищо не стават :D Когато обаче случат на някоя качествена путка си траят като гъзове и нищо не пишат тук :D Като,че ще се женят за нея и искат само те да си я чукат :D Бахти тъпото племе сме!
Ей сега сичко щи обясна:
Мълчат и ще продължават да мълчат "като гъзове" и не само тука, щото останалите "гъзове" като им препоръчаш я почват да намират маана, я те изкарват сводник и никой едно благодаръ не казва.

И е пълно само с "гъзове" подпитвачи - регистрирал се вчера и почва да пита "знаете ли някоя, ма да е едиква си че ми се ебе" или "ша хода командировка в Софията и съм много загорел" и до там .

Ми ти кат не си "като гъз" вместо да пишеш тва мнение за "тъпото племе"
що не препоръча някоя яка путка да я обърнеме с хастара навънка - ние не само мангалки мандръсаме.

От един Гъз
Последно промяна от razputin на Съб Дек 02, 2023 8:01 am, променено общо 2 пъти.
hard
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 27, 2021 4:59 pm
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от hard »

zaky написа: Сря Ное 22, 2023 9:05 am
Cyborg написа: Вто Ное 21, 2023 9:41 pm ми то като тотото, всеки си пробва късмета като подпитва от време на време..., я някой се опусне нещо за инфо.. :D
Аз отдавна съм стигнал до извода,че в този форум се споделят мнения само от разочаровани за разни мангасарки и боклуци които за нищо не стават :D Когато обаче случат на някоя качествена путка си траят като гъзове и нищо не пишат тук :D Като,че ще се женят за нея и искат само те да си я чукат :D Бахти тъпото племе сме!
Ако има нещо добро обикновено се разчува, колкото и да я крият. Проблемът е че няма нищо интересно в момента. Има сигурно 5-6, които стават и това е. Останалото е това което четеш във форумът. Просто няма качествени курви като едно време. Това е истината.
paco04
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Окт 17, 2022 12:24 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 13 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от paco04 »

zaky написа: Сря Ное 22, 2023 9:05 am
Cyborg написа: Вто Ное 21, 2023 9:41 pm ми то като тотото, всеки си пробва късмета като подпитва от време на време..., я някой се опусне нещо за инфо.. :D
Аз отдавна съм стигнал до извода,че в този форум се споделят мнения само от разочаровани за разни мангасарки и боклуци които за нищо не стават :D Когато обаче случат на някоя качествена путка си траят като гъзове и нищо не пишат тук :D Като,че ще се женят за нея и искат само те да си я чукат :D Бахти тъпото племе сме!
Е, и ? Не е ли пак нещо ? Че някой ти е споделил нещо и ти е спестил едни 150-200лв хвърлени на вятъра от тотална греда. И например може да гледаш първо от себе си за 11 мнения от 2021 не виждам да си споделил нещо качествено... дори и за греда не си !
mecenata
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Мар 01, 2023 9:30 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от mecenata »

stenli написа: Пет Дек 01, 2023 2:23 pm Тази да ви се вижда позната?
https://adamieva.info/obiava-4791647/er ... -tantsorka
Прилича на нея,но дали е същата Меги не съм сигурен :?:
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от водач_на_мпс »

Разбира се, че не е.

Това е измама. След като ѝ създадоха образа на первезна кучка, разказаха всякакви градски легенди и ѝ изградиха фен клуб, изведнъж се споделя обява в 'адам и ева' с две фалшиви снимки качество 640x480 пиксела и цена 500лв. :D

Значи тя е толкова желана, неоткриваема, "само с познати", обаче сега - хоп, пусна обява баш в Адам. Бракята с беевметуу/мерджанаа ще ви докарат една циганка, която под звуците на поп-фолк ще се чекне 2 часа за 500лв. Ни Меги, ни секс ще видите. Който не го разбира, заслужава да загуби парите си.
gargamel
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Ное 28, 2022 3:56 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от gargamel »

Черпя едно едночавово забавление с кака по Ваш избор,срещу актуално инфо и помощ за осъществяване на контакт с Меги
varnasex
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 10:41 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от varnasex »

водач_на_мпс написа: Вто Мар 05, 2024 1:38 am Разбира се, че не е.

Това е измама. След като ѝ създадоха образа на первезна кучка, разказаха всякакви градски легенди и ѝ изградиха фен клуб, изведнъж се споделя обява в 'адам и ева' с две фалшиви снимки качество 640x480 пиксела и цена 500лв. :D

Значи тя е толкова желана, неоткриваема, "само с познати", обаче сега - хоп, пусна обява баш в Адам. Бракята с беевметуу/мерджанаа ще ви докарат една циганка, която под звуците на поп-фолк ще се чекне 2 часа за 500лв. Ни Меги, ни секс ще видите. Който не го разбира, заслужава да загуби парите си.
Точно тя е!И вайбъра и снимките са нейни!Вече дали предлага секс или само танци е друг въпрос ;)
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 55 пъти
Благодарен: 25 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от водач_на_мпс »

Обявата е изтрита, явно има защо. :)
mecenata
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Мар 01, 2023 9:30 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от mecenata »

водач_на_мпс написа: Вто Мар 12, 2024 10:24 am Обявата е изтрита, явно има защо. :)
Обявата не е изтрита и си е активна ,но както е писал колегата ,дали предлага секс или само ще си останеш с гледането на стриптийз е друга тема
Публикувай отговор