Меги - Бар Париж

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Публикувай отговор
varnasex
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 10:41 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от varnasex »

Много точна пичка си е Маги и определено си го обича хуя!Аз от Варна я познавам,но като идвам в София си я взимам редовно.За цяла нощ пълна програма е 500лв. което за мен си е разумна цена и не ме кара да се чувствам голям балък.Взимал съм я и през дена за 1час - 120лв. е всичко без ограничения и без да те притеснява непрекъснато ,че времето е изтекло.Знам,че има и терен,но аз не съм ходил там,а и доколкото знам, малко хора кани там.Няма сутеньор,което за мен е огромен плюс!
varnasex
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 10:41 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от varnasex »

grigor написа: Чет Ное 25, 2021 4:34 pm
dimob написа: Нед Ное 14, 2021 7:59 am Някой актуална снимка нейна в лице да се прецени дали става? Изобщо не отговаря , как става връзката с нея в момента? Клип нещо с изпълненията й има ли , черпя стабилно ;)
Става тя за всичко,но гледа да те изклати да и платиш за цяла нощ и ако може само да ти танцува без да я ебеш :D Хитра курва е много,хванала си е само расни богати балъци и си ги скубе здраво :D За почасови срещи почти не се навива,ако те вземе за някакъв скъсаняк,даже не се хаби да ти отговаря в Гепиме.
Много точна пичка си е Маги и определено си го обича хуя!Аз от Варна я познавам,но като идвам в София си я взимам редовно.За цяла нощ пълна програма е 500лв. което за мен си е разумна цена и не ме кара да се чувствам голям балък.Взимал съм я и през дена за 1час - 120лв. е всичко без ограничения и без да те притеснява непрекъснато ,че времето е изтекло.Знам,че има и терен,но аз не съм ходил там,а и доколкото знам, малко хора кани там.Няма сутеньор,което за мен е огромен плюс!
Cyborg
Мнения: 57
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Cyborg »

Мен също ме кефи, но как да се свържа с нея? Никъде не отговаря
drmir
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Юли 08, 2021 1:16 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от drmir »

varnasex написа: Вто Ное 30, 2021 12:57 pm
grigor написа: Чет Ное 25, 2021 4:34 pm
dimob написа: Нед Ное 14, 2021 7:59 am Някой актуална снимка нейна в лице да се прецени дали става? Изобщо не отговаря , как става връзката с нея в момента? Клип нещо с изпълненията й има ли , черпя стабилно ;)
Става тя за всичко,но гледа да те изклати да и платиш за цяла нощ и ако може само да ти танцува без да я ебеш :D Хитра курва е много,хванала си е само расни богати балъци и си ги скубе здраво :D За почасови срещи почти не се навива,ако те вземе за някакъв скъсаняк,даже не се хаби да ти отговаря в Гепиме.
Много точна пичка си е Маги и определено си го обича хуя!Аз от Варна я познавам,но като идвам в София си я взимам редовно.За цяла нощ пълна програма е 500лв. което за мен си е разумна цена и не ме кара да се чувствам голям балък.Взимал съм я и през дена за 1час - 120лв. е всичко без ограничения и без да те притеснява непрекъснато ,че времето е изтекло.Знам,че има и терен,но аз не съм ходил там,а и доколкото знам, малко хора кани там.Няма сутеньор,което за мен е огромен плюс!
ама пусто как да се свържаем имах и телефона преди две години го изтрис а сега никъде не отговаря
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Nikolaj »

Тя бързо ги сменя номерата колега. И да си имал телефон, вече не е актуален. Дава някакъв на по-нахалните колкото да ги разкара от главата си, и после звъни ако си нямаш работа :) Доколкото чух на нови рядко отговаряла.Имала си няколко които дой добре с кеша, и ако закъса временно с парите тогава си избира някой да го замести.
zentel
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2021 8:38 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zentel »

Тук някой работил ле е скоро?В София ли е путката?
dimob
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Ное 14, 2021 7:57 am

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от dimob »

Някой със скорошен успех тук?!
zaky
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Ное 07, 2021 1:22 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zaky »

.
Последно промяна от zaky на Пет Авг 26, 2022 7:04 pm, променено общо 1 път.
Cyborg
Мнения: 57
Регистриран на: Вто Ное 30, 2021 2:25 pm
Благодарен: 13 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от Cyborg »

Как се свърза с нея? Дай и мнение като услуги и изпълнение от нейна страна, какво/колко?
selqvi
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 22, 2022 2:20 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от selqvi »

Просто лъже и губи времето на хората тук с глупости. Най-вероятно zaky са го завели в едно долнопробно хотелче и са му пръснали геврека.
grigor
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2021 2:57 pm

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от grigor »

selqvi написа: Вто Апр 05, 2022 5:26 pm Просто лъже и губи времето на хората тук с глупости. Най-вероятно zaky са го завели в едно долнопробно хотелче и са му пръснали геврека.
Хахаха...Е ти да не си му светил?Вярно е,че тук всякакви глупости се пишат,но честно казано, твоят пост изглежда доста по неадекватен и странен :D
Последно промяна от grigor на Сря Апр 06, 2022 8:59 am, променено общо 1 път.
zaky
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Ное 07, 2021 1:22 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zaky »

:D
Последно промяна от zaky на Пет Авг 26, 2022 7:05 pm, променено общо 1 път.
selqvi
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 22, 2022 2:20 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от selqvi »

Престани да лъжеш и да плачеш тук, жалко педалче. Заслужаваш мечи барабани по тъпата си тиква. Последно предупреждение, селски бек.
selqvi
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 22, 2022 2:20 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от selqvi »

grigor е фен на zaky и става до болка ясно, че си имаме гейска дружина тук. Щом се харесват толкова обратните - нека са щастливи.
balik
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Ное 03, 2021 1:48 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от balik »

selqvi написа: Сря Апр 06, 2022 11:13 am Престани да лъжеш и да плачеш тук, жалко педалче. Заслужаваш мечи барабани по тъпата си тиква. Последно предупреждение, селски бек.
Абе момче,вземи се запри малко!Прави са колегите,че нещо не ти е на ред!Ако имаш някакви проблеми решавай си ги и не ни занимавай повече със себе си!
selqvi
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 22, 2022 2:20 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от selqvi »

Пий си лекарствата и няма да имаш проблеми. С ''абе'' се обръшай към овцете, които всекидневно пасеш. Напълнихте столицата, тъпи аграри.
zaky
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Ное 07, 2021 1:22 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от zaky »

selqvi написа: Сря Апр 06, 2022 11:13 am Престани да лъжеш и да плачеш тук, жалко педалче. Заслужаваш мечи барабани по тъпата си тиква. Последно предупреждение, селски бек.
Защо не ми го кажеш това като си ми на една ръка разстояние ;)Мога да ти кажа къде можеш да ме намериш по всяко време,нали ми направи последно предупреждение :D Педераст нещастен!
balik
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Ное 03, 2021 1:48 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от balik »

selqvi написа: Сря Апр 06, 2022 5:16 pm Пий си лекарствата и няма да имаш проблеми. С ''абе'' се обръшай към овцете, които всекидневно пасеш. Напълнихте столицата, тъпи аграри.
Аз с "абе" се обръщам само към овцете,явно за овца те имам.Тъп си като гъз ;)
selqvi
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 22, 2022 2:20 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от selqvi »

Ще те намеря, кресливо педи и набиването на тъпото ти канче е неизбежно. Не се притеснявай, дупедавецо - няма да ти се размине.
selqvi
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 22, 2022 2:20 pm
Благодарен: 2 пъти

Re: Меги - Бар Париж

Мнение от selqvi »

Към гей дружинката се прибави и БАЛЪК. И само за гъзове говорят, отвратителна хомо напаст. БАЛЪК тормозел животните на село , а сега се издигнал до заслужил педал в столицата. Каква гордост, каква кариера.
Публикувай отговор