MILF, 46, Студентски град 0886066043

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
wolf
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Окт 07, 2021 6:00 pm

MILF, 46, Студентски град 0886066043

Мнение от wolf »

Здравейте, някой да е пробвал тук и да сподели впечатления? https://www.alo.bg/6436827
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от Nikolaj »

wolf написа: Пон Ное 15, 2021 1:18 pm Здравейте, някой да е пробвал тук и да сподели впечатления? https://www.alo.bg/6436827
Тая е на поне 50г.снимките леко заблуждават. Иначе е слаба, нищо особенно не е в секса.Свирката също, старае се иначе,не е някоя сърдита кифла .Анала не го дава,поне така ми каза.Чиста е, нямаше миризми или друго нещо неприятно. Абе за 1 път за проба става. но от поне 20г се занимава с това. И в Германия ходи от време на време като и зациклят тук нещата.Обикаля доста градове.
hamster
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Май 15, 2022 9:14 pm
Благодарен: 8 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от hamster »

https://www.alo.bg/6436827 0886066043
Мислех, че е тукашна, а тя гастролирала. Даже гледам сега пак е забегнала по морето. Четох добри отзиви откъм изпълнение и лоши за визия. Ама 50 кинта къде ли не отишли. Терен този път в Редута. Без кола се пада некде на майната си. Хубаво затъмнено партерче. Лелката си е точно такава, каквито са ми и съседките на тая възраст. Няма подобрения, гърдите малки и гравитиращи, следите по корема, за които е писано, бяха прикрити с дантелено поясче. И все пак има общо със снимките, доколкото бедрата и дупето ми се видяха доста запазени откъм стегнатост и кожа. Вече навиквам да свалям гащи и да се захващам по същество, така че и тука не губих време в запознанство и общи приказки. Кратка френска, колкото да даде старт на мишока и тупа-лупа. Само ми каза да действам „по-плитко“. Абе, какво по-плитко, кой не види дънце, да не види слънце. Пък и за кога да я пазя, предвид годинките. Мишокът, набрал скорост, не ще да свършва, а лелята издава „еротични“ звуци (нещо като леко ръмжене), все едно чешеш Врачански глиган по корема. Свърши ме с орално-мануална терапия. Като цяло изпълнителна и чиста, добра за бързо клатене, но, ако търсите милф маце, няма да е тука.
Предатор
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Окт 31, 2022 12:43 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град 0886066043

Мнение от Предатор »

На тая като и го вкарах и умекнаха капачките не носи на ебане само за малки пишки е .Но става за един път.
Ulci1234
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Юли 25, 2021 1:38 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 4 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град 0886066043

Мнение от Ulci1234 »

Предатор написа: Пон Яну 16, 2023 6:59 pm На тая като и го вкарах и умекнаха капачките не носи на ебане само за малки пишки е .Но става за един път.
Бате, ... разкажи ще е интересно как е омекнала. Сериозен съм.
PublicEnemy
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от PublicEnemy »

hamster написа: Пон Юни 27, 2022 1:31 pm https://www.alo.bg/6436827 0886066043
Мислех, че е тукашна, а тя гастролирала. Даже гледам сега пак е забегнала по морето. Четох добри отзиви откъм изпълнение и лоши за визия. Ама 50 кинта къде ли не отишли. Терен този път в Редута. Без кола се пада некде на майната си. Хубаво затъмнено партерче. Лелката си е точно такава, каквито са ми и съседките на тая възраст. Няма подобрения, гърдите малки и гравитиращи, следите по корема, за които е писано, бяха прикрити с дантелено поясче. И все пак има общо със снимките, доколкото бедрата и дупето ми се видяха доста запазени откъм стегнатост и кожа. Вече навиквам да свалям гащи и да се захващам по същество, така че и тука не губих време в запознанство и общи приказки. Кратка френска, колкото да даде старт на мишока и тупа-лупа. Само ми каза да действам „по-плитко“. Абе, какво по-плитко, кой не види дънце, да не види слънце. Пък и за кога да я пазя, предвид годинките. Мишокът, набрал скорост, не ще да свършва, а лелята издава „еротични“ звуци (нещо като леко ръмжене), все едно чешеш Врачански глиган по корема. Свърши ме с орално-мануална терапия. Като цяло изпълнителна и чиста, добра за бързо клатене, но, ако търсите милф маце, няма да е тука.
Напълно съгласен с това мнение. Описал си го абсолютно точно. Аз си доплатих за френска без и свършване в уста. Посрещна ме с къса кожена рокличка по тялото. Честно да си призная, каките са ми слабост и ми хареса.
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от jultokanarche »

PublicEnemy написа: Чет Окт 26, 2023 4:14 pm Напълно съгласен с това мнение. Описал си го абсолютно точно. Аз си доплатих за френска без и свършване в уста. Посрещна ме с къса кожена рокличка по тялото. Честно да си призная, каките са ми слабост и ми хареса.
Би ли споделил къде приблизително се намира адреса, писала се е, че е в Редута а там трябва да внимавам къде мърсувам?
PublicEnemy
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Окт 26, 2023 3:59 pm
Благодарил: 9 пъти
Благодарен: 1 път

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от PublicEnemy »

jultokanarche написа: Пет Окт 27, 2023 12:54 am
PublicEnemy написа: Чет Окт 26, 2023 4:14 pm Напълно съгласен с това мнение. Описал си го абсолютно точно. Аз си доплатих за френска без и свършване в уста. Посрещна ме с къса кожена рокличка по тялото. Честно да си призная, каките са ми слабост и ми хареса.
Би ли споделил къде приблизително се намира адреса, писала се е, че е в Редута а там трябва да внимавам къде мърсувам?
Не мисля, че е удачно да и споделям локацията. След като ходих ми каза, че излиза в почивка и няма да е в София. За терена мога да кажа, че е приятен, под блок на партер. Иначе можеш да и се обадиш когато е тук, жената е отзивчива и вече ще си прецениш дали за теб е достатъчно дискретен терена
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от jultokanarche »

PublicEnemy написа: Нед Окт 29, 2023 10:51 am Не мисля, че е удачно да и споделям локацията. След като ходих ми каза, че излиза в почивка и няма да е в София. За терена мога да кажа, че е приятен, под блок на партер. Иначе можеш да и се обадиш когато е тук, жената е отзивчива и вече ще си прецениш дали за теб е достатъчно дискретен терена
Джеимс Бонд, попитах те в кой квартал е. Ако ме интересува ЕГН-то на девояка ще го намера. Здраве да е.
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от razputin »

jultokanarche написа: Нед Окт 29, 2023 11:47 pm
PublicEnemy написа: Нед Окт 29, 2023 10:51 am Не мисля, че е удачно да и споделям локацията. След като ходих ми каза, че излиза в почивка и няма да е в София. За терена мога да кажа, че е приятен, под блок на партер. Иначе можеш да и се обадиш когато е тук, жената е отзивчива и вече ще си прецениш дали за теб е достатъчно дискретен терена
Джеимс Бонд, попитах те в кой квартал е. Ако ме интересува ЕГН-то на девояка ще го намера. Здраве да е.
Квартала го пише в обявата, умник.
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от jultokanarche »

razputin написа: Вто Окт 31, 2023 7:46 am Квартала го пише в обявата, умник.
Зная.Кварталите в темата са 2, умник.
razputin
Мнения: 326
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Благодарил: 58 пъти
Благодарен: 96 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град

Мнение от razputin »

jultokanarche написа: Вто Окт 31, 2023 9:34 pm
razputin написа: Вто Окт 31, 2023 7:46 am Квартала го пише в обявата, умник.
Зная.Кварталите в темата са 2, умник.
Мъ вярну ли, умньо ? Чалнат ли си или си прост ?
Питаш по-нагоре "къде е в Редута" да не мърсуваш там и сега вече ни разправяш, че кварталите в Редута всъщност били два. В Редута- З или Редута -Г си имал предвид да не мърсуваш с "гениалните" си форумни въпроси местен "хитрец" :mrgreen:
jultokanarche
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Дек 25, 2021 1:47 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: MILF, 46, Студентски град 0886066043

Мнение от jultokanarche »

Аз съм чалнат, но май ти си прост.
Публикувай отговор