Молба за препоръка

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
lastidiot
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Окт 29, 2021 10:36 am
Благодарил: 1 път

Молба за препоръка

Мнение от lastidiot »

Здравейте, можете ли да ми дадете препоръка за някой готин силиконов милф с добра френска?
Adblue
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Дек 12, 2021 1:35 pm

Re: Молба за препоръка

Мнение от Adblue »

lastidiot написа: Нед Яну 30, 2022 9:09 am Здравейте, можете ли да ми дадете препоръка за някой готин силиконов милф с добра френска?
https://www.alo.bg/6691694
Мия човече-лапа го дълбоко,яко лигавене,въобще знае какво да го прави:))Ама май е спряла да работи за съжаление-архивирана и е обявата от 5-6 дни.Дано се върне.Но ако си падаш по силиконови милфчета-там е мястото
lastidiot
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Окт 29, 2021 10:36 am
Благодарил: 1 път

Re: Молба за препоръка

Мнение от lastidiot »

Adblue написа: Нед Яну 30, 2022 10:17 am
lastidiot написа: Нед Яну 30, 2022 9:09 am Здравейте, можете ли да ми дадете препоръка за някой готин силиконов милф с добра френска?
https://www.alo.bg/6691694
Мия човече-лапа го дълбоко,яко лигавене,въобще знае какво да го прави:))Ама май е спряла да работи за съжаление-архивирана и е обявата от 5-6 дни.Дано се върне.Но ако си падаш по силиконови милфчета-там е мястото
Супер, много благодаря за препоръката, колега! ;)
denis
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Авг 25, 2021 8:21 am
Благодарен: 7 пъти

Re: Молба за препоръка

Мнение от denis »

Не ти трябва да ходиш там. Не мога да разбера как може да препоръчвате жена на 52 години за 150лв. Айде стига, има далеч по добри варианти. И имай на предвид че на живо изглежда доста по зле отколкото на тия снимки.
Adblue
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Дек 12, 2021 1:35 pm

Re: Молба за препоръка

Мнение от Adblue »

denis написа: Нед Яну 30, 2022 11:33 am Не ти трябва да ходиш там. Не мога да разбера как може да препоръчвате жена на 52 години за 150лв. Айде стига, има далеч по добри варианти. И имай на предвид че на живо изглежда доста по зле отколкото на тия снимки.
Човека пита за милф все пак.А че от по младите има по добри варианти-факт…а,и Мия е на 57 не на 52:)))))
lastidiot
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Окт 29, 2021 10:36 am
Благодарил: 1 път

Re: Молба за препоръка

Мнение от lastidiot »

Adblue написа: Нед Яну 30, 2022 11:53 am
denis написа: Нед Яну 30, 2022 11:33 am Не ти трябва да ходиш там. Не мога да разбера как може да препоръчвате жена на 52 години за 150лв. Айде стига, има далеч по добри варианти. И имай на предвид че на живо изглежда доста по зле отколкото на тия снимки.
Човека пита за милф все пак.А че от по младите има по добри варианти-факт…а,и Мия е на 57 не на 52:)))))
Информацията и от двамата колеги ми е полезна и нова за мен, така че благодаря и на двамата. Добре, така и така като е станало дума, от по-младите кои силиконки бихте посочили като по-добри варианти?
Публикувай отговор