Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
1g1-master
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Фев 21, 2022 1:59 pm
Благодарен: 1 път

Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Мнение от 1g1-master »

Тотална греда.
Трена е зад църквата срещу румънското посолство.
Реших да я пробвам, защото си падам по милфки, освен това на снимките много ми заприлича ан една позната кака, която от години искам да прасна.
На живо обаче се оказа пълна трагедия. Нищо общо със снимките.
Още като ми отвори, се зачудих дали да не си тръгна, но реших, че истинския мъж трябва да може да наебе всичко, което мърда.
Почна да ми се хвали че правила най-яките свирки, та реших да я оставя поне една свирка да ми направи. Голяма грешка.
Нямам спомен жена да ми е правила по слаба свирка. Лапа само главата с два пръста, като шевна машина го дърпа нагоре надолу. Не спира да говори и да умува нещо.. Стана ми с 300 зора, ама вече толкова се бях изнервил, че реших да не я еба и си тръгнах с мръсна газ.
Не знам как каката практикува тази професия , но според мен, тя трябва да плаща за да я ебат.
Dum69
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2021 7:12 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Мнение от Dum69 »

1g1-master написа: Сря Апр 27, 2022 3:34 pm Тотална греда.
Трена е зад църквата срещу румънското посолство.
Реших да я пробвам, защото си падам по милфки, освен това на снимките много ми заприлича ан една позната кака, която от години искам да прасна.
На живо обаче се оказа пълна трагедия. Нищо общо със снимките.
Още като ми отвори, се зачудих дали да не си тръгна, но реших, че истинския мъж трябва да може да наебе всичко, което мърда.
Почна да ми се хвали че правила най-яките свирки, та реших да я оставя поне една свирка да ми направи. Голяма грешка.
Нямам спомен жена да ми е правила по слаба свирка. Лапа само главата с два пръста, като шевна машина го дърпа нагоре надолу. Не спира да говори и да умува нещо.. Стана ми с 300 зора, ама вече толкова се бях изнервил, че реших да не я еба и си тръгнах с мръсна газ.
Не знам как каката практикува тази професия , но според мен, тя трябва да плаща за да я ебат.
Пусни линк на обявата
Zazoveca
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 8:36 pm

Re: Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Мнение от Zazoveca »

Добре,че не се излъгах.И аз бях много навит.
peterhof77
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 12:12 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 3 пъти

Re: Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Мнение от peterhof77 »

Мисля, че това е линка
https://www.alo.bg/7589719#highlight=%D ... 0%BD%D0%B8
trol55
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Фев 05, 2022 11:43 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Мнение от trol55 »

Ква милвка бе...това е бабичка :o. Баси при какви ходите.
unnameddd
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Яну 30, 2022 11:47 pm

Re: Разпусни с моята компания, Крисия - 0879978839

Мнение от unnameddd »

trol55и аз им се чудя при избора който има да отидеш при тоя динозавър.. Ама хора всякакви
Публикувай отговор