⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 85
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 29 пъти

⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от nightmaretg »

https://www.alo.bg/6308910 - Тотална преебавка. Преживяването ми е от преди година, когато беше на 150.

Единственото хубаво нещо е визията. Номерата са безброй. Цената била само за 1 час стандартен, като всичко се доплаща по 50 лева(пипането например е екстра) и за един тек, при 2 се смята цената, която си платил + нещо си. Апатична, нагла, гледа да се скатае и целта й е да ти измъкне максимално мн кинти. :x
Изображение
Аватар
pervCity
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Юни 16, 2021 11:00 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855

Мнение от pervCity »

Много са дразнещи такива, които се пазарят за глупости. И пълната програма е без анал. Не знам какви идиоти ходят при тая. Колкото и добре да изглежда ако не може да се ебе просто не става.
slavibinev

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855

Мнение от slavibinev »

По случайност уикенда я засякох в заведение.
(не съм бил с девойката, не знам как е като компанйонка лично)

Мацката наистина е много красива и има завидно тяло... Беше с някаква доста оскъдна лятна рокличка и токчета... Надърви ме само да я гледам.

Но всичките тия простотии с всичко е екстра, а и колегата вика че е апатична...
Явно и тя е от тия дето трябва да отидеш за 2-3 часа и да хвърлиш една торба пари за да си свърши качествено работата.
Това колко е ок, всеки си преценява.

По принцип съм от хората които са ок да строшат пари, стига обаче отношенето и преживяването да е топ. (Кеф цена няма.)
ОБАЧЕ, и тук е разковничето - апатична.
Ако ще давам пари и ще и е през дедовия за мен... Пас.

Нека някой друг също да сподели опит, защото на този етап важи следния виц:

- "Ей брато, ква беше тая путка дето заби снощи? Беше брутална!"
- "Еми да, яка беше, но кво да ти кажа, като Японска Череша..."
- "В смисъл?"
- "Еми красива, ама дърво."
japcher.jpg
donvinchenzo
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юли 12, 2021 12:01 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855

Мнение от donvinchenzo »

Това са мнения който съм събрал от различни хора от 2020 Всеки може да си извади сам извод за себе си,аз лично не съм бил с нея и за това съм неутрален в мнението си!
https://www.alo.bg/6308910 - тук съм със смесени чувста. Много красива в лице и тяло, пълната и програма включва свирка без, празнене по тяло и кунилингус/ анилингус на нея. Не много издържлива на дълъг и качествен секс, даже леко мрънкаща, но за сметка на това е наистина много красива млада жена. Става по мое мнение 7/10 .
https://www.alo.bg/6308910
Здравейте, баджанаци!
Ей тук подлъган по описанието и снимките отидох с големи надежди, но........както и се очакваше след прочетените коментари останах крайно разочарован. Никаква красавица не е, обикновенно момиче, което по никакъв начин не би могло да ти направи впечатление на улицата. Голямо увъртане с адреса, най накрая го намирам. " Изчакай, че ми излези работа ама не пред входа а някъде се разходи ще ти презваня, като стана готова" След 10 мин все пак се чуваме...... Посреща те по бельо, токчета, чиста хавлия. Снимките страшно подлъгват, завишават сексапила десетократно. 250 лв пълна програма. Френска без, пипане по тялото и целувки пълен смях. Лигави го малко седна отгоре, обърнах я на задна и си бих камшика. Не бих я повторил ама никога.
Върти яко номера, по тел едно – на място друго, сега ако не си редовен е кой предвари, по тела вика 2 тека на пълна програма, на място стана еди, други колеги бяха споделили, че всяйчески бави време и се мотае. С нея бях на хотел, като нямаше терен тогава се раздаде, помня 300 кинта пълна програма анал френска без целувки, абе държа се гфе 2 тека. Иначе наскоро се пробвах пак и мина през всички курвенски номера още по телефона, дава адрес само 20-тина мин преди срещатата, иначе ти си звъниш като ненормален... Ако имаш яко кинти за трошене отивай, яко пиче е, но ако си цениш парите – пропускай смело.


4-те екстри са френска без пипане и целуване по тяло и май взаимна френска, нещото такова, ама колкото пъти се обадиш все различни неща казва....
По същество:
1во, това наистина едно невероятно красиво девойче. Ако ще и като мъртва да ми беше стояла пак нямаше да съжалявам.
Но мога да кажа, че се постара :)
Свирка, доста добра и в секса се старае, не е да е дърво.
Като цяло съм доволен и ще се повтаря, по моя преценка трябва редовен да и станеш и може да се извлече още по добро отношение, но...
Минусите: пак е минала, дори на пълната програма на тек час, което преди, поне по обява не беше така.
Накара ме, като 1во ходене, номера със звънни ми 30 мин преди срещата за адреса. Свързах се едва 10 мин преди срещата и ако не бях наблизо нз как очакваше да стигна.
Отношението е някак дистанцирано, но не и напълно служебно, някак нещо средно е постигнала, но смятам че това при редовен клиент и подходящо отношение би могло да се изглади, разбира се който смята че си струва. Но пак казвам, за мен е невероятно красива и ще вложа някой лев да видя дали от "добро преживяване" може да се превърне в "супер изживяване".
Golden Iva ( https://www.alo.bg/6308910 ). Тук нещата са доста различни и определено има какво да се желае. На визия е добре, особено в тяло – супер стегнати крака и дупе, очевидно бивша спортистка. Тук обаче не мога да кажа същото и за бюста – доста е малък, почти липсва такъв, за разлика от Нанси. В лице е добре, без да е някаква смайваща красавица, но лично на мен ми харесва.

Проблемите обаче идват от другаде. Момичето се държи дръпнато, чувства се една студенина и дистанция, което мен не ме радва никак. В началото прави всичи уточнения, което е добре, но се оказва например че не може да я лижеш или пипаш по путката – това второто вече не го разбирам!

Като процес: прави добра свирка като цяло, доста стегната уста, силно стиска и кура с ръката. Поязди ме малко, симулира удоволствие, но през цялото време чувстваш дистанцията. С две думи, GFE моменти – нулеви, което за мен е от значение.
Здравейте, може ли мнение за https://www.alo.bg/6308910
Здрасти,имаш два варианта.Прочети предишните страници,но моят съвет,ако решиш да прахосваш 150 лева на вятъра за добър ден и след това се превръща в калкулатор за всяка една екстра - усмивка 50 лева , целувки по зърната 50 лева.
1.Както казах по горе,приготви си 700 лева и бъди като путилан,спонсирирай алчните курви,напиши добро мнение за тях,за да подведеш още хора и после влизай в путилански обяснителен режим.
2.Пропусни смело и отиди при някоя доказана курва.
Бях при нея преди около месец.
Визия, отношение, секс и пиша максимална оценка че и отгоре, изглежда много по добре на живо отколкото на снимките, заслужава си на 100 % за това как излгежда и как се държи.
Сега негативното платих и 300 лв. за два часа но започна да ми иска допълнително пари за щяло и нещяло след това, дадох и ги защото е страхотна но изрично я питах преди да отида дали ще иска допълнително пари за разни "екстри", каза ми не но се отметна, това е причината да не съм я посетил отново.
Аз бях – стой надалеч! Дойде едно доста хубаво момиче, на което дадох парите още в началото – голяма грешка! Тя поиска да изпуши една цигара, съгласих се, след което тя почна да дърдори разни врели некипели – явно искаше да мине време. Това ме ядоса, но пустото ми (грешно) възпитание – не ѝ казах, спри с приказките, да караме по същество. Не след дълго (някъде около половин час) тя ми казва, че ако искам да правим секс, ще трябва да доплатя за още 1 час!?!
Тук вече не се сдържах – питах я "Ти сериозно ли..."
Тя – "Да".
Аз ѝ казах – "Не мога да ти плащам още, ние нищо не сме направили"
Тя заяви, че това не я интересува и че аз ѝ плащам за компанията.
Супер нагло. Казах ѝ – върни ми половината пари, тя – не.
Изправен бях пред гадна дилема – да скоча и да ѝ взема парите насила от чантата или... да ѝ тегля една майна.
Придружих я до долу, където казах какво се е случило на тоя, дето дойде да я вземе, мисля, че и е сводник. Естествено той заяви, че ѝ е само шофьор и не иска да има нищо общо. Много ясно! Казах му, че това няма да го оставя така – той само сви рамене равнодушно и двамата отлетяха.
Абсолютна жалка измамница, но не ми даде сърце да почна да ѝ дърпам чантата, да правя циркове. Постъпих наивно, знам.
С две думи реши дали искаш да каниш такова момиче.
donvinchenzo
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юли 12, 2021 12:01 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855

Мнение от donvinchenzo »

Имаше няколко хвалебствени коментара който не съм качил по обясними за всеки причини,като например съмнения те да са писани от....
changel
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юли 19, 2021 9:19 pm

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855

Мнение от changel »

Аз за момента съм нямал проблеми с тази. Преди даже ходих редовно, сега напоследък не мога да я открия, все свободно си дава телефона и това е. Номера с адреса и на мен ми го направи първият път, но после явно ме записа и уговорките са ставали лесно. За мен е една от най-красивите компаньонки, без никакви корекции по нея, с тренирано тяло и всеки път много ме дърви. Да, малко е като калкулатор, аз затова преминах само на пълната програма, която беше 250 лв. преди (анален с курви така или иначе не правя).
Аватар
pervCity
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Юни 16, 2021 11:00 pm
Благодарил: 16 пъти
Благодарен: 14 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855

Мнение от pervCity »

Тази е с нова обява и телефон - https://www.alo.bg/7775041 087 729 7462

Да не се излъже някой.
Mani_87
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Яну 19, 2022 1:08 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от Mani_87 »

Някой бил ли е скоро на пълната програма за 300?

Мацката е бивша спортистка, доколкото знам, тренирала е лека атлетика някога, затова е с много добро тяло. Въпросът е има ли как да си прекара човек добре при нея :)
Zoomer
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Авг 07, 2021 5:15 pm

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от Zoomer »

Какви са 5 те екстри?
spartan
Мнения: 118
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 43 пъти
Благодарен: 19 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от spartan »

Пипане и цункане на цицки, галене на дупенце, гледане на путенце от близо и такива работи. И един тек. Тъпи путки.
Mani_87
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Яну 19, 2022 1:08 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от Mani_87 »

Няма ли френска без и взаимна в в тея 5 екстри?

Доста тъпо ако е само 1 свършване...
denis
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Авг 25, 2021 8:21 am
Благодарен: 7 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от denis »

Тази е тотална греда. Не се лъжете.
ass_loverr
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Авг 18, 2021 10:18 pm
Благодарил: 7 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от ass_loverr »

Бил съм с нея, екстрите са смешни, не могат да се нарекат екстри.
Терена на който беше преди, беше страшна отврът, сега не знам къде е.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 85
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 32 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от nightmaretg »

Съдейки по снимките - завръщането на гредата - https://www.alo.bg/8519752
Изображение
M4ogot
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 01, 2022 10:34 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от M4ogot »

spartan написа: Пет Фев 25, 2022 9:50 am Пипане и цункане на цицки, галене на дупенце, гледане на путенце от близо и такива работи. И един тек. Тъпи путки.
Хаха брей циганките ще и завидят на номерата
Mani_87
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Яну 19, 2022 1:08 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от Mani_87 »

Здравейте колеги, тя ли е наистина на последната обява и работи ли в момента?
Vpv
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Окт 17, 2023 2:21 am

Re: ⚜️ Golden Iva ⚜️ - 0878360855 - 0877297462

Мнение от Vpv »

Собствен терен има ли?
Публикувай отговор