Елегантно сексапилна - 0878 218 060

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
hamster
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Май 15, 2022 9:14 pm
Благодарен: 8 пъти

Елегантно сексапилна - 0878 218 060

Мнение от hamster »

https://adamieva.info/obiava-4660294/el ... seksapilna
0878218060
Терен Фондови жилища, ул. Й. Щросмайер. Дискретност по-скоро няма, в апартамента имаше още някой, ама аз съм свикнал и не ми дреме. Стаята просторна, затъменна, с едно голямо легло и мирис на кисело, с който скоро свикваш. Събличам се, идва момичето и то се съблича. Мега слаба, няма цици, няма дупе. И все пак, по-хубава е от снимките, но хубаво като за 40 лв. за половинка, т.е. по-скоро приемливо. Има много хубава устни, долната е изпъкнала, уви, не знае как да ги ползва. Свирка, таман да ми хареса, и ми каза, че много ми бил голям и се уморила (за това вече бях предупреден от някой от форумите). Е, хубу, скачай отгоре - не давала. Аха... както не дава и бъркане долу и целувки по тялото. Ама така объркано ми го съобщи, че първом погрешка й наврях пръсти в путето и забих нос в циците, че изврека. Добре де, не иска да язди, аз ще я обяздя тогава. Сложих я първо по гръб. Тясно пиче. После на задна. Така десет минути, в които издаваше звуци и ми бе гот, ама после изведнъж някой натиска мутето (според мен се устети, че няма да свърша скоро) и загуби всякакъв интерес. Па и пресъхна дейба, навирам, а то трие, та се нетрае - ще скъсам кондома. Лубиракант йок. Бяхме на мисионерска. Ама така триеше повече, пък и като й гледах безразличото лице, което само чака да си идеш, я обърках пак на задна, визуализирах пържола със соев сос на мултикукър, респективно изпълних се със слюнка, плюх и яко на мармозетката и я напънах подобаващо дорде свърша. Който иска тясно пиче на млада жена (около 33 г.) за никви пари, колкото да олаби жилата - става. Аз не бих повторил. Дочува се, че дава и без, та е и рискова, ако е вярно.
Аватар
nightmaretg
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Юли 07, 2021 11:27 pm
Благодарил: 35 пъти
Благодарен: 29 пъти

Re: Елегантно сексапилна - 0878 218 060

Мнение от nightmaretg »

Колега, тази циганка ли е? Аз търся жени с такова телосложение.
Изображение
veteran
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 1:06 am
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 8 пъти

Re: Елегантно сексапилна - 0878 218 060

Мнение от veteran »

На този терен всичките са хероинови наркоманки от Захарна Фабрика и Фондовите, просто сутеньора е от там и си ги събира.
Бачи Кико 91
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Ное 07, 2023 8:47 pm
Благодарил: 1 път

Re: Елегантно сексапилна - 0878 218 060

Мнение от Бачи Кико 91 »

Тц тц
Публикувай отговор