Дени секси маце - 0893990728

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
sex.addicted
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Яну 21, 2022 4:20 pm

Дени секси маце - 0893990728

Мнение от sex.addicted »

Ето обявата: https://www.alo.bg/6771792
Мацката е готина и разбрана за анален секс е добре ако се съгласи разбира се понеже е слабичка и ако ти е малко по-голям или ти отказва или те спира на 1вата минута! Френската не става много само го лигави не го засмуква здраво :D пичето преди години беше супер тясно и секса зарбира се беше добре но последните няколко пъти като я посещавах беше доста широка вече и няма свършване 2 пъти си тръгвам след 1 час клатене без да свърша! Въпреки това пак казвам мацката е добра, разбрана и не отказва пози в секса който си пада по по-широки може да пробва :roll:
Buki buki buki
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Дек 05, 2022 10:01 am
Благодарил: 5 пъти

Re: Дени секси маце - 0893990728

Мнение от Buki buki buki »

Ели е доста добра пичка,не отказва почти нищо, чистоплътна е и се чука страхотно.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Дени секси маце - 0893990728

Мнение от Nikolaj »

Като ви чета коментарите за това цигане Дени https://www.alo.bg/6771792 ме избива на смях честно казано. :). Колкото и коментара да съм срещал и чел в другия форум за нея никой не е оставал доволен от нея. Доказана греда от всякъде. И тук изведнъж хоп "супер мацка" била :) Забавни сте ми,честно.
Minko
Мнения: 234
Регистриран на: Пон Дек 13, 2021 12:55 pm
Местоположение: София
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 23 пъти

Re: Дени секси маце - 0893990728

Мнение от Minko »

Минавал съм и тук (преди сигурно 2 години).
На снимките е тя (само че доста са фотошопнати). Малко, дребно слабо цигане (от Монтана). Симпатична е то се вижда от снимките. Теренът тогава беше някъде около панаира. На първи етаж в кооперация, една стая, затоплена, с цветомузика, но мирише на цигари (явно пуши вътре). Като влезеш звъни по телефона (явно на сутеньора) за да каже за колко време си дошъл. Служебно отношение, не помня свирката със или без беше (значи не е била кой знае какво). Бях за половинка анален. Като го втвърди я надупих да и го вкарам отзад. Тесен и беше гъзът тогава, малко трудно го пое, но все пак си го пое. Даде ми да снимам клип как я еба в гъза (с уговорка да не и снимам лицето). Тогава беше 80 лв половинка анал. И според мен си струваше, защото е симпатяга, миньонче с малко тясно дупе. Сега как е не зная.
Nikos vertis
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Яну 13, 2023 3:44 pm
Благодарен: 1 път

Re: Дени секси маце - 0893990728

Мнение от Nikos vertis »

Преди 2 години беше Мелиса ходил съм става но като е отгоре повече от пет минути и краката и се схващат и почва да мрънка хахаха
Buki buki buki
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Дек 05, 2022 10:01 am
Благодарил: 5 пъти

Re: Дени секси маце - 0893990728

Мнение от Buki buki buki »

Ненормално готина мацка уникална е, адски готина е, жалко че не идва да работи и в София,има сладка почка и сладко дупенце.
Публикувай отговор