Сладка и дискретна (ама цигане)

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
hamster
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Май 15, 2022 9:14 pm
Благодарен: 8 пъти

Сладка и дискретна (ама цигане)

Мнение от hamster »

https://adamieva.info/obiava-4543866/sl ... ko-dni-tuk
0885 901 376

Терен близо до мола на бул. Руски - дворче между две-три сгради, на едната веранда, а на нея прилично девойче. През това време звъня и гледам, че и тя държи телефон на ухо, викам си "йес", ама "нъц". Друга се обажда - е какво пък - бардак. Това е адресът, ама без да дочакам инструкции влизам в двора и сега накъде ? Понеже не за първи път съм в такъв коптор, викам си, ще се ориентирам. Подобно на аглийски секс турист в Тайланд поемам покрай една пролука в двора между сградите и се озовавам пред някаква затулена работилничка при един мустакат чичо, който ме пита кого търся. Ми... едно момиче смотвам и се връщам обратно в двора, значи толкова за дискретността. Звъня пак. Чичото си кове, девойчето на верандата си лафи, а аз кеся в центъра на двора все едно съм си дома и се опитвам да се свържа с курвата. Еле вдига и ми се "скарва", че съм й затворил преди да ми каже къде да вляза. Влизам в една от сградите и поемам през коридор, от който не знам дали ще се завърня нявга. Една врата се открехва и цигане с котка ме посреща на вратата. Ама все пак влизам. Вътре пак я оглеждам. Цигане, ама черно, ама едно такова... никакво. Туй не бе упоменато в отзивите, дето четох. Даже не знам дали е тя от снимките, смятай, като бих допуснал, че не е, ама нека билите там няколко пъти да кажат - момето имаше една малка татуировка на лявата ключица, каквато на снимките не виждам. Или снимките са от времето преди да е похабена от занаята. Как и да е, ловецът на крокодили ще се пробва. Сигането се съблече - цръна маца. По традиция сложи капута на мек инструмент, но бързо го вдигна с нелоша свирка. Даваше да й бъркам по долапите. После кратък процес, колкото да се отбележа, че съм боднал, че не ми се понрави физически. Циците ги е загубила на някое тепе, а дупето е нашарено с нещо подобно на стрий, все едно Асан бей я е нашарил с камшика. Иначе бе чиста, няма миризми и т.н. мизерии, изпълнителна и точна. Та поисках да ме свърши на френска, че добре й се получаваше и си тръгнах с усещането, че въпреки всичко не съм ебал, а съм се преебал, защото очаквах по-добра визия. Бях се заканил да думна още нещо тая вечер, но след това сигане, реших да думна няколко бири из центъра.
Публикувай отговор