19г. студентка 0876427471

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
dddsss
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Юли 21, 2021 1:30 pm

19г. студентка 0876427471

Мнение от dddsss »

https://www.alo.bg/6154647
доста стабилна греда :x :x
пътува по градовете
оставям и двата телефони номера които имам:
Телефон за контакт 087 642 7471
0878667255
записал съм ги не защото смятам да се виждам с нея, а за да съм сигурен че с тоя боклук повече никога няма да се срещна !
Надявам се да предпазя някой колега от тоя боклук
за трети път се нахендрям на нея майката си ебало :idea:
от не знам колко години е в занаята но това момиче не остарява винаги е на 19 хахахахахаха :lol:
последния път беше просто страхотно чух прословутата фраза която убеден съм сте я чували и вие ,, идва ли ти '' :shock: :shock: :shock: всеки който я е чувал знае че в следващите три месеца няма как да ти стане хуя
т.е. ти казва аре стига си ме ебал ако може да си ходиш :shock: :shock:
то беше голямо мънкане припиране да свършим по бързо и да си ходя и като си тръгнах от там видях че съм стоял точно 20 мин от момента в който съм и звъннал да ми отвори :x
А защо казах че се нахендрям 3 пъти на нея. Пътува по градовете и си сменя снимките. Очевидно за толкова години.
Последния път като се видях с нея осъзнах че това е тоя същия боклук от преди няколко години. Вече и бях дал парите и на свалени гащи.
Другото което ще отбележа знам че е любимо на много хора , слага ти кондома на мек хуй винаги. Няма време да го вдига трябва да си ходиш по бързо. Единия път я някарах да ми бие чекии щото то няма да се изпразня като го иба тоя миндил и ми биеше чикии с кондома че не можела да го свали :o :o :o :o :o пълен потрес е тая :(
Ще ви разкажа и за второто нахрендряне на тоя умрял боклук.
Пуснала си обява в Стара Загора. За това казах че пътува по градовете, да не се нахендрите и вие. Виждал съм и обявата и в Бургас. Сега се подвизава последно май в Плевен.
В Стара Загора беше най-отвратителна. След като вече и бях дал парите и минаха 5 мин разбрах че е ония стария боклук дето съм я мярвал преди няколко години.
Смърдеше на някакви манджички като дойде от другата стая.
Имаше някъв креват който се оказа че не може да ползваме да се ебем на него щото ,,много скърцал '' :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Трябваше да я иба прав. То по друг начин няма как да я ибеш. Това мисля че беше най-голямата тъпотия която ми се е случвала изобщо с тия миндили по сайтовете.
И добавям накрая това което казах накрая ми би чекии с кондома щото не можела без кондом :shock: :? Щото то няма нито как да го ибеш тоя боклук нито как да ти стане хуя да се изпразниш при тия условия.
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: 19г. студентка 0876427471

Мнение от FILIP »

Ужас! Тая и сега си е на 19. Три години по - късно
hitflon
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Апр 30, 2023 4:39 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: 19г. студентка 0876427471

Мнение от hitflon »

0884433370 още един номер на същата
Публикувай отговор