Тази ми е интересна

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Тази ми е интересна

Мнение от FILIP »

Здравейте колеги тая ми е интересна. Прави всичко без кондом буквално всичко за 100 лева. Някой работел ли е там и имате ли представа
здрава ли е тази или е заразена с нещо и сега си отмъщава на балъци?
Ще ми бъде интересно някой да сподели.

https://adamieva.info/obiava-4792103/1c ... izkushenie
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: Тази ми е интересна

Мнение от FILIP »

Никой ли не я е минавал тази или само мишоци четат тука
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Тази ми е интересна

Мнение от Nikolaj »

FILIP написа: Съб Яну 20, 2024 10:10 pm Никой ли не я е минавал тази или само мишоци четат тука
Какво да я минаваш тази бе брат..? Ти не виждаш ли какво е писала в обявата си...ВСИЧКО БЕЗ КОНДОМ :D Кой ще е тоя ненормалния който да и се натресе..? Айде ти нали не си мишок, отиди пробвай и се похвали.Нали много питаш за нея..!
ChipiChapa
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Дек 11, 2023 12:08 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 5 пъти

Re: Тази ми е интересна

Мнение от ChipiChapa »

Nikolaj написа: Нед Яну 21, 2024 8:21 am
FILIP написа: Съб Яну 20, 2024 10:10 pm Никой ли не я е минавал тази или само мишоци четат тука
Какво да я минаваш тази бе брат..? Ти не виждаш ли какво е писала в обявата си...ВСИЧКО БЕЗ КОНДОМ :D Кой ще е тоя ненормалния който да и се натресе..? Айде ти нали не си мишок, отиди пробвай и се похвали.Нали много питаш за нея..!
Не съм от вашия град, ама Филип като се прави на големия тук да иде да я изплеска да му лепне некой вирус. Дейби утайките, само питат а не пробват щото толкова ми е акъла
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: Тази ми е интересна

Мнение от FILIP »

Гледам че нещо не сте ме разбрали. И аз не съм от Варна тогава бях там. Мишоци казах,защото бях задал въпрос - двеста преглеждания и нито едно мнение. За тия мишоци става дума.Нали този сайт е за това,ако някой нещо знае да каже не да се правим на големи играчи. Иначе никой не карам да ебе заразна жена.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Тази ми е интересна

Мнение от Nikolaj »

FILIP написа: Сря Яну 31, 2024 1:53 pm Гледам че нещо не сте ме разбрали. И аз не съм от Варна тогава бях там. Мишоци казах,защото бях задал въпрос - двеста преглеждания и нито едно мнение. За тия мишоци става дума.Нали този сайт е за това,ако някой нещо знае да каже не да се правим на големи играчи. Иначе никой не карам да ебе заразна жена.
Ами ако искаш по-бързо и що годе адекватно инфо потърси го в другия форум. Ако искаш да се "забавляваш" с писатели-псевдо разбирачи чети си тук и се забавлявай. :D Това мога да те посъветвам.
FILIP
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 10:21 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 11 пъти

Re: Тази ми е интересна

Мнение от FILIP »

Nikolaj написа: Сря Яну 31, 2024 6:25 pm
FILIP написа: Сря Яну 31, 2024 1:53 pm Гледам че нещо не сте ме разбрали. И аз не съм от Варна тогава бях там. Мишоци казах,защото бях задал въпрос - двеста преглеждания и нито едно мнение. За тия мишоци става дума.Нали този сайт е за това,ако някой нещо знае да каже не да се правим на големи играчи. Иначе никой не карам да ебе заразна жена.
Ами ако искаш по-бързо и що годе адекватно инфо потърси го в другия форум. Ако искаш да се "забавляваш" с писатели-псевдо разбирачи чети си тук и се забавлявай. :D Това мога да те посъветвам.
[/quote

Кой е другия форум?
Публикувай отговор