Измама

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
unlucky4747
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 5:14 pm
Благодарен: 1 път

Измама

Мнение от unlucky4747 »

https://m.adamieva.info/obiava-4757737/ ... bez-kondom
Пълна измама отидох и взе парите вика ще ти дам кърпа за банята и влезе някакъв вика къв си ти. Не си търсих парите защото не съм за някакви си 100 лева ама не е ок. Та да си знаете тя така или иначе е подозрителна обявата и аз не знам защо се излъгах. Ако знаете други такива измамни схеми или подобни ще се радвам да кажете че да се пазим от такива.
Nikolaj
Мнения: 338
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 33 пъти
Благодарен: 71 пъти

Re: Измама

Мнение от Nikolaj »

unlucky4747 написа: Нед Фев 12, 2023 5:19 pm https://m.adamieva.info/obiava-4757737/ ... bez-kondom
Пълна измама отидох и взе парите вика ще ти дам кърпа за банята и влезе някакъв вика къв си ти. Не си търсих парите защото не съм за някакви си 100 лева ама не е ок. Та да си знаете тя така или иначе е подозрителна обявата и аз не знам защо се излъгах. Ако знаете други такива измамни схеми или подобни ще се радвам да кажете че да се пазим от такива.
Приятел,пиши повече подробности както за жената така и за терена и където са те извикали. Опиши и сутеньора който е влязъл. Номера който е в обявата е 0876 279049. Ти на същия номер ли звъня който е посочен.? Колкото повече подробности се сетиш за тях толкова по-малко хора ще се прецакат с Тея измамници. Преди години в Бургас пак имаше такива случаи. Възможно е сутеньора да е един и същ,момичето може да му е ново и още да не са толкова "известни" с тези номера.
unlucky4747
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 5:14 pm
Благодарен: 1 път

Re: Измама

Мнение от unlucky4747 »

+359879474927 това е номера, а за терена ме извикаха в Меден Рудник 312 блок те даже са трима един на средна възраст мисля че беше с цайси седеше отвън на стълбите , а за този вътре беше едър и гологлав не можеше да говори особено ясно дали заекваше или просто говореше тихо не мога да се сетя. И благодаря за съвета.
yamaha696
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Мар 04, 2023 11:21 pm

Re: Измама

Мнение от yamaha696 »

там има 2 момичета едната много дребна казава се дида - машинкажиика и друса . последно 20лв и дадах за една свирка . другата е няква дебелана и уш масажи праила и са плющи но нямат сводник .странно защо е станало така ... те си живеят там доста време . сегашният номер на тая дребната е 0885353667 дида трола и викаха едно време :) с черна коса .скоро гледах имаше обява в адам и ева .
Glarus_
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Дек 20, 2022 10:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Измама

Мнение от Glarus_ »

+359879474927 Измамата е още там, в блок.312 Меден рудник на измамничката и имам снимка ако някой иска подробности или снимка да ми пише на лични. Имаше още две жени едната както каза колегата дребничка а другата дърта, казах им че ще извикам полиция и тази дребничката излезе като тапа надолу по стълбите а извамничката повече не ми вдигна телефона. ПАЗЕТЕ СЕ КОЛЕГИ!!!
Glarus_
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Дек 20, 2022 10:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Измама

Мнение от Glarus_ »

Nikolaj написа: Нед Фев 12, 2023 5:33 pm
unlucky4747 написа: Нед Фев 12, 2023 5:19 pm https://m.adamieva.info/obiava-4757737/ ... bez-kondom
Пълна измама отидох и взе парите вика ще ти дам кърпа за банята и влезе някакъв вика къв си ти. Не си търсих парите защото не съм за някакви си 100 лева ама не е ок. Та да си знаете тя така или иначе е подозрителна обявата и аз не знам защо се излъгах. Ако знаете други такива измамни схеми или подобни ще се радвам да кажете че да се пазим от такива.
Приятел,пиши повече подробности както за жената така и за терена и където са те извикали. Опиши и сутеньора който е влязъл. Номера който е в обявата е 0876 279049. Ти на същия номер ли звъня който е посочен.? Колкото повече подробности се сетиш за тях толкова по-малко хора ще се прецакат с Тея измамници. Преди години в Бургас пак имаше такива случаи. Възможно е сутеньора да е един и същ,момичето може да му е ново и още да не са толкова "известни" с тези номера.
Този номер е на същият адрес, комбина са
Glarus_
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Дек 20, 2022 10:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Измама

Мнение от Glarus_ »

Glarus_ написа: Вто Апр 11, 2023 11:24 pm +359879474927 Измамата е още там, в блок.312 Меден рудник на измамничката и имам снимка ако някой иска подробности или снимка да ми пише на лични. Имаше още две жени едната както каза колегата дребничка а другата дърта, казах им че ще извикам полиция и тази дребничката излезе като тапа надолу по стълбите а извамничката повече не ми вдигна телефона. ПАЗЕТЕ СЕ КОЛЕГИ!!!
Ето я
unlucky4747
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 12, 2023 5:14 pm
Благодарен: 1 път

Re: Измама

Мнение от unlucky4747 »

Точно тя е. Препоръчвам ви като видите за адрес Меден Рудник зона Б да не ходите. А този номер +359878691747 е на една друга май от доста време е в сайта нищо общо със снимките. Аз лично предпочитам ало бг по достоверни са им обявите.
Glarus_
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Дек 20, 2022 10:47 pm
Благодарен: 3 пъти

Re: Измама

Мнение от Glarus_ »

:D
Публикувай отговор