Моля за мнение

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Harmony1357
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 1:32 pm
Благодарил: 2 пъти

Моля за мнение

Мнение от Harmony1357 »

https://adamieva.info/obiava-4773084/seks-zabavlenie
Ако някой я е посещавал моля да каже как е и има ли смисъл да се ходи. Годините дали отговарят не ме интересува. Мисля, че снимките са нейни. Ако греша ми кажете. Искам такъв тип мадама друго не ме интересува.
Аватар
razputin
Мнения: 549
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 100 пъти
Благодарен: 156 пъти
Обратна връзка:

Re: Моля за мнение

Мнение от razputin »

Harmony1357 написа: Нед Ное 19, 2023 1:52 pm https://adamieva.info/obiava-4773084/seks-zabavlenie
Ако някой я е посещавал моля да каже как е и има ли смисъл да се ходи. Годините дали отговарят не ме интересува. Мисля, че снимките са нейни. Ако греша ми кажете. Искам такъв тип мадама друго не ме интересува.
Тва с филтъра "мастодонти" ли го намери с търсачката, бахси.
Не вярвам някой да е толкова корав, да се прежали, че ще трябва да му повдига месищата на тва с телфер или мотокар.
Последно промяна от razputin на Пон Ное 20, 2023 6:35 pm, променено общо 1 път.
Harmony1357
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Юни 28, 2023 1:32 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Моля за мнение

Мнение от Harmony1357 »

razputin написа: Пон Ное 20, 2023 11:16 am
Harmony1357 написа: Нед Ное 19, 2023 1:52 pm https://adamieva.info/obiava-4773084/seks-zabavlenie
Ако някой я е посещавал моля да каже как е и има ли смисъл да се ходи. Годините дали отговарят не ме интересува. Мисля, че снимките са нейни. Ако греша ми кажете. Искам такъв тип мадама друго не ме интересува.
Тва с филтъра "мастодонти" ли го намери с търсачката, бахси.
Не вярвам някой да е толкова корав, да се прежали, че ще трябва да му повдига месищата с телфер или мотокар.
Всеки има право да харесва каквото иска. Лично не съм искал мнение на някого дали му харесва или не. Искам да зная някой дали е ходил при нея и дали става. Другото мнение си го запазете за себе си.
Последно промяна от Harmony1357 на Пон Май 20, 2024 1:18 pm, променено общо 1 път.
Аватар
razputin
Мнения: 549
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 100 пъти
Благодарен: 156 пъти
Обратна връзка:

Re: Моля за мнение

Мнение от razputin »

А, извинявай, тогава, не съм те разбрал.
Според мен става за противотежест на строителен кран и за котва на нефтопревозен шлеп.

А и снимките 100 процента са истински, просто няма как някоя нарочно да се се докара до тва състояние с фотошоп или с корекции. Брутално автентични са, гарантирам.

Айде, успех и пусни едно ревю тука след това, ако въобще можеш да се сглобиш след тежкотоварните дейности. Не за друго,
ма да те знаеме, че поне си останал жив.
Ander
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Фев 23, 2023 10:25 pm
Благодарен: 4 пъти

Re: Моля за мнение

Мнение от Ander »

Тази е сравнително нова и затова няма още отзиви от колеги .
Но ако ти харесват BBW мацки мога да ти предложа няколко добре познати палавници .
Rudeboy
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Май 05, 2024 1:01 am

Re: Моля за мнение

Мнение от Rudeboy »

Моля предложи bbw палавници!
Публикувай отговор