масаж на адрес

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
koloyanivanov
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Май 17, 2024 3:44 pm

масаж на адрес

Мнение от koloyanivanov »

Здравейте,
Някой ходил ли е тука https://www.alo.bg/searchq/?q=9471610
Jo99
Мнения: 167
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 9 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Jo99 »

koloyanivanov написа: Пет Май 17, 2024 3:45 pm Здравейте,
Някой ходил ли е тука https://www.alo.bg/searchq/?q=9471610
Отдавна бях.
Не ми хареса, прекалено виснала и дебела беше
С огромни виснали цицки
Бачкаше до женския пазар

Явно е тръгнала по адреси, сега
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Здравейте препоръчаха ми Злати за масаж по домовете, може ли мнения и подробности времетраене и цена актуална?
Pizza&chips
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Дек 08, 2023 2:31 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pizza&chips »

.
Последно промяна от Pizza&chips на Вто Юни 11, 2024 3:09 pm, променено общо 1 път.
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Pizza&chips написа: Сря Май 22, 2024 1:53 pm
DonJuan92 написа: Сря Май 22, 2024 12:56 am Здравейте препоръчаха ми Злати за масаж по домовете, може ли мнения и подробности времетраене и цена актуална?
Пиши на лично и ще ти кажа за нея
Последно промяна от DonJuan92 на Съб Юни 01, 2024 4:20 pm, променено общо 1 път.
Minchopraznikov
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 31, 2024 3:01 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Minchopraznikov »

DonJuan92 написа: Чет Май 23, 2024 9:28 am
Pizza&chips написа: Сря Май 22, 2024 1:53 pm
DonJuan92 написа: Сря Май 22, 2024 12:56 am Здравейте препоръчаха ми Злати за масаж по домовете, може ли мнения и подробности времетраене и цена актуална?
Пиши на лично и ще ти кажа за нея
Казаха ми, че преди 5-6 години още като студентка много обичала да и лижат а не само заради парите затова ме интересува актуално още ли е така и парите още ли са 50 лв за час голям фетеш ми е но повечето го правят срещу голяма сума и не се кефят истински
Колеги можете ли да ми пишете на лично подробнности, защото много съм ѝ навит.
Iwailo
Мнения: 192
Регистриран на: Нед Окт 24, 2021 4:31 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 24 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Iwailo »

Може ли линк към обявата и?
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Моля ВСЕКИ който е получил екстри от нея да ми пише на лично !!!!
Maniqka
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Яну 20, 2022 3:00 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Maniqka »

DonJuan92 написа: Пон Юни 03, 2024 2:27 pm Моля ВСЕКИ който е получил екстри от нея да ми пише на лично !!!!
Да не си лепнал нещо от нея ?
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Maniqka написа: Вто Юни 04, 2024 3:33 pm
DonJuan92 написа: Пон Юни 03, 2024 2:27 pm Моля ВСЕКИ който е получил екстри от нея да ми пише на лично !!!!
Да не си лепнал нещо от нея ?
Не брат не си вдига телефона на тежка го раздава
БатеБончо
Мнения: 137
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 44 пъти
Благодарен: 41 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от БатеБончо »

DonJuan92 написа: Вто Юни 04, 2024 3:52 pm
Maniqka написа: Вто Юни 04, 2024 3:33 pm
DonJuan92 написа: Пон Юни 03, 2024 2:27 pm Моля ВСЕКИ който е получил екстри от нея да ми пише на лично !!!!
Да не си лепнал нещо от нея ?
Не брат не си вдига телефона на тежка го раздава
Щом на Дон Жуан не вдига телефона, значи няма никаква надежда.
Pizza&chips
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Дек 08, 2023 2:31 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pizza&chips »

DonJuan92 написа: Вто Юни 04, 2024 3:52 pm
Maniqka написа: Вто Юни 04, 2024 3:33 pm
DonJuan92 написа: Пон Юни 03, 2024 2:27 pm Моля ВСЕКИ който е получил екстри от нея да ми пише на лично !!!!
Да не си лепнал нещо от нея ?
Не брат не си вдига телефона на тежка го раздава
Последно промяна от Pizza&chips на Вто Юни 11, 2024 3:11 pm, променено общо 1 път.
Minchopraznikov
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 31, 2024 3:01 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Minchopraznikov »

Pizza&chips написа: Вто Юни 04, 2024 3:56 pm
DonJuan92 написа: Вто Юни 04, 2024 3:52 pm
Maniqka написа: Вто Юни 04, 2024 3:33 pm

Да не си лепнал нещо от нея ?
Не брат не си вдига телефона на тежка го раздава
Стига си досаждал на потребителите тук дечко
" Благодаря, че спазвате указаното работно време в обявата.
Блокирам номера при некоректно отношение и не спазване на уговорката! Нека уважаваме труда си взаимно. "
Това й го пише в обявата само тролиш някакви момичета дето нямат интерес към теб и едва ли биха ти предложили екстра
Не мога да се сдържа вече. Не искам да падам на такова ниво, но съм длъжен да се към мнението другите колеги.
Дон Жуан ли си, ВИП ли си (така ми се хвали на ЛС) не те знам ама ако така си се държал с нея не случайно те е блокирала. Страшно ограничен тип си честно, като не получиш нещо си и си мислиш, че някой ще ти е длъжен докато не го получиш. Това поведение прилича на пъпчасал тийнеджър, а не мъж.
Писал съм си с колега Pizza&Chips и сме разбрали нещо, но подобни спамове като твоите са абсурдни.
Колеги и Вас ли моли да лъжете жената, че звъни от други номера ?
Pizza&chips
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Дек 08, 2023 2:31 pm
Благодарил: 6 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pizza&chips »

.
Последно промяна от Pizza&chips на Вто Юни 11, 2024 3:11 pm, променено общо 1 път.
Minchopraznikov
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 31, 2024 3:01 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Minchopraznikov »

Pizza&chips написа: Вто Юни 04, 2024 4:19 pm Личи му че е загорял дечко имам поне 10 съобщения на ден от него и сигурно тя затова и моя номер блокира заради такива хлапаци дето не знаят да си го държат в гащите когато получават хубав масаж
Какво да ти кажа колега. Всички ще прекара този младеж. Явно е единствено дете и не търпи отказ и оттам е получил подобен комплекс.
Хвали ми се, че бил някакъв си ВИП, а ние обикновени хора без да знае кой какъв е ама имал и айфон 15 про макс типични дечковски писания. Не вярвам този профил да е на сериозен мъж с дете/деца.
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Minchopraznikov написа: Вто Юни 04, 2024 4:54 pm
Pizza&chips написа: Вто Юни 04, 2024 4:19 pm Личи му че е загорял дечко имам поне 10 съобщения на ден от него и сигурно тя затова и моя номер блокира заради такива хлапаци дето не знаят да си го държат в гащите когато получават хубав масаж
Какво да ти кажа колега. Всички ще прекара този младеж. Явно е единствено дете и не търпи отказ и оттам е получил подобен комплекс.
Хвали ми се, че бил някакъв си ВИП, а ние обикновени хора без да знае кой какъв е ама имал и айфон 15 про макс типични дечковски писания. Не вярвам този профил да е на сериозен мъж с дете/деца.
Мишкар кво издаваш лична информация комплексарче поне на всички ше им стане ясно че лъжеш яко пишеш какви ли не неща на лично че секс си получавал и си ебал цялото ало.бг ама с многото ти профили се издаде
Ivosickmind
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Ivosickmind »

Голяма тема отворихте ама колегите се чудех за коя Злати говорите, онази от Надежда или тази от по домовете дето ходи, че за лепване на нещо от масаж не съм чувал , ама съм получавал секс и свирка от тая дето беше в Релаксчилаут в Надежда и там пълна програма 😁😁😁
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Ivosickmind написа: Вто Юни 04, 2024 8:27 pm Голяма тема отворихте ама колегите се чудех за коя Злати говорите, онази от Надежда или тази от по домовете дето ходи, че за лепване на нещо от масаж не съм чувал , ама съм получавал секс и свирка от тая дето беше в Релаксчилаут в Надежда и там пълна програма 😁😁😁
Не брат тая от Relax chill out ми е много странно да отида аз не съм кой да е и да легна на тая гнусна маса там тогава верно може да се лепне нещо а всички ние искаме дискретност предпочитам да получавам релакс в нас и да съм на чисто и комфортно място ама явно парите са и малко и само ме върти и отказва това беше тъпо без да каже дума да ме блокира а масажа ми харесваше
Minchopraznikov
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Май 31, 2024 3:01 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 3 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Minchopraznikov »

DonJuan92 написа: Вто Юни 04, 2024 8:14 pm
Minchopraznikov написа: Вто Юни 04, 2024 4:54 pm
Pizza&chips написа: Вто Юни 04, 2024 4:19 pm Личи му че е загорял дечко имам поне 10 съобщения на ден от него и сигурно тя затова и моя номер блокира заради такива хлапаци дето не знаят да си го държат в гащите когато получават хубав масаж
Какво да ти кажа колега. Всички ще прекара този младеж. Явно е единствено дете и не търпи отказ и оттам е получил подобен комплекс.
Хвали ми се, че бил някакъв си ВИП, а ние обикновени хора без да знае кой какъв е ама имал и айфон 15 про макс типични дечковски писания. Не вярвам този профил да е на сериозен мъж с дете/деца.
Мишкар кво издаваш лична информация комплексарче поне на всички ше им стане ясно че лъжеш яко пишеш какви ли не неща на лично че секс си получавал и си ебал цялото ало.бг ама с многото ти профили се издаде
Като гледам какъв капацитет сте ми е жалко, че съществуват такива хора като Вас. На такива им казвам спукан презерватив, защото са някаква грешка на природата. Нито съм Ви казвал, че съм ебал някой нито нищо. Позволявам да качите всички лични съобщения тук. Ако не го направите Вие аз ще го направя. Така нека всички видят кой лъже и кой се прави на голямата работа. Спирам да се занимавам с Вас.
А това, че в последното съобщение псувате допълнително показва и затвърждава колко плосък ама със самочувствие.
DonJuan92
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Minchopraznikov написа: Сря Юни 05, 2024 9:24 am
DonJuan92 написа: Вто Юни 04, 2024 8:14 pm
Minchopraznikov написа: Вто Юни 04, 2024 4:54 pm

Какво да ти кажа колега. Всички ще прекара този младеж. Явно е единствено дете и не търпи отказ и оттам е получил подобен комплекс.
Хвали ми се, че бил някакъв си ВИП, а ние обикновени хора без да знае кой какъв е ама имал и айфон 15 про макс типични дечковски писания. Не вярвам този профил да е на сериозен мъж с дете/деца.
Мишкар кво издаваш лична информация комплексарче поне на всички ше им стане ясно че лъжеш яко пишеш какви ли не неща на лично че секс си получавал и си ебал цялото ало.бг ама с многото ти профили се издаде
Като гледам какъв капацитет сте ми е жалко, че съществуват такива хора като Вас. На такива им казвам спукан презерватив, защото са някаква грешка на природата. Нито съм Ви казвал, че съм ебал някой нито нищо. Позволявам да качите всички лични съобщения тук. Ако не го направите Вие аз ще го направя. Така нека всички видят кой лъже и кой се прави на голямата работа. Спирам да се занимавам с Вас.
А това, че в последното съобщение псувате допълнително показва и затвърждава колко плосък ама със самочувствие.
Мишкарче радвам се че на ВИЕ ми говориш нормално е като се има предвид колко Ниш плъх може да се хвали насам и там че ебе ама наебан остава
Типично в стил българи гледат мач пред телевизора с бира и чипс и плюет играчите ама на тяхно място не могат да са никога
Кат гроздето е високо лисицата казва че е кисело пхахахах така и с масажистките не можете да ги надупите ама се хвалите
Публикувай отговор