масаж на адрес

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Pokemon
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юни 09, 2024 3:37 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pokemon »

Дон Жуане вип-аджия нали си не можеш ли да си позволиш поне някоя да те източи щото ти явно не умееш и тава барем тогава се успокоиш
DonJuan92
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Ако всеки може да я има аз такава не искам
Искам за мен само да дава бонус не за всички да съм единствен и специално за мен да е всичко не само източване на Каубоя ами и аз да и отворя портите на Рая
Не всяка а тази за която почна темата
Ivosickmind
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Окт 06, 2023 1:59 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Ivosickmind »

тая тема стана ТОП АКТУАЛНА срещу теб да тичам няма да мога да те стигна по бисери
Да се чуди човек да ебе Злати ли или да чете темата ахаха
Само че сега е архивирана https://www.alo.bg/masaj-bul-al-stambol ... ut-9321412
Аватар
pizdec
Мнения: 64
Регистриран на: Вто Юли 20, 2021 12:02 am
Местоположение: София
Благодарил: 29 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от pizdec »

Само да ви кажа, че за възрастта на Донжуана може и да бъркате - има разни квартални лъвове, дето цял живот ей-така си изкарват със съзнанието, че са ВИП-ове, само защото имат вила и беенве. И че "всеки ги знае", защото веднъж в репортаж по телевизията са ги спрели на улицата да ги питат какво мислят по даден въпрос.
Иначе се забавлявах добре от високоинтелектуалния дебат тука.
masaja
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 35 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от masaja »

DonJuan92 написа: Сря Юни 12, 2024 8:57 pm
masaja написа: Сря Юни 12, 2024 8:04 pm Дон чикибоец, ти си бил голем нарцис бе шматарок. Света и без теб ще съществува, не се върти около теб, да си знаеш, смешник.
Ти па си мноо убав Мишко. Кво всички се хвърляте срещу мен? Видяхте един известен човек на Балканския полуостров и айде да ви правя реклами де поне пари ми превеждайте
Ей пикливец, ела да ти разтрия простатата, бастун недоклатен. Известен бил на Балканския полуостров.......дейба и плъха ти дейба.
Liverpool
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Юни 21, 2024 3:03 pm
Благодарил: 1 път

Re: масаж на адрес

Мнение от Liverpool »

Minchopraznikov написа: Пет Май 31, 2024 4:18 pm
DonJuan92 написа: Чет Май 23, 2024 9:28 am
Pizza&chips написа: Сря Май 22, 2024 1:53 pm

Пиши на лично и ще ти кажа за нея
Казаха ми, че преди 5-6 години още като студентка много обичала да и лижат а не само заради парите затова ме интересува актуално още ли е така и парите още ли са 50 лв за час голям фетеш ми е но повечето го правят срещу голяма сума и не се кефят истински
Колеги можете ли да ми пишете на лично подробнности, защото много съм ѝ навит.
Пишете ми ЛС ше ви кажа и за двете Златита
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

masaja написа: Чет Юни 20, 2024 7:02 pm
DonJuan92 написа: Сря Юни 12, 2024 8:57 pm
masaja написа: Сря Юни 12, 2024 8:04 pm Дон чикибоец, ти си бил голем нарцис бе шматарок. Света и без теб ще съществува, не се върти около теб, да си знаеш, смешник.
Ти па си мноо убав Мишко. Кво всички се хвърляте срещу мен? Видяхте един известен човек на Балканския полуостров и айде да ви правя реклами де поне пари ми превеждайте
Ей пикливец, ела да ти разтрия простатата, бастун недоклатен. Известен бил на Балканския полуостров.......дейба и плъха ти дейба.
Мани го малкия зелен сопол, той сега са учи да си бърка в дупето с твърди предмети докато си дърпа малкото късо и тънко пишленце пред огледалото в банята, че ако го набарат техните кви ги върши ше го спукат от бой.
Zlati Relax chilout
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юни 23, 2024 10:31 am
Благодарен: 3 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Zlati Relax chilout »

Мили момчета и мъже ! Искренно ви моля да разграничавате масажистките една от друга ,досега лично аз не съм посещавала адрес за масаж ,не слагайте обявата ми под грешно заглавие-тъй като хората ми звънят за масаж по домовете . Хубав и успешен ден!
DonJuan92
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Не става въпрос за теб . Не знам кой сложи твоя обява тук става въпрос за другото Злати дето ходи само по домовете за масаж
masaja
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 35 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от masaja »

DonJuan92 написа: Нед Юни 23, 2024 5:08 pm Не става въпрос за теб . Не знам кой сложи твоя обява тук става въпрос за другото Злати дето ходи само по домовете за масаж
Кое е това другото Злати, дай обявата да я опердаша, а ти да мечтаеш, бастун.
Makokral95
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юни 23, 2024 5:23 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Makokral95 »

За тази става въпрос:
https://www.alo.bg/rehabilitaciya-vav-v ... #mainicons
masaja
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Яну 10, 2022 11:57 am
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 35 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от masaja »

Леле майко....тоя пъпчив чикибоец за тая ли реве като хималайска мечка на чукурлийски баир?
Даже няма и да и се обадя, ама въпрос на вкус, казало кученцето и си облизало дупенцето.
DonJuan92
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

masaja написа: Нед Юни 23, 2024 5:48 pm Леле майко....тоя пъпчив чикибоец за тая ли реве като хималайска мечка на чукурлийски баир?
Даже няма и да и се обадя, ама въпрос на вкус, казало кученцето и си облизало дупенцето.
То не е въпрос коя е каква е важното е че няма жена която на мен да ми отказва. Аз не съм кой да е всеки ме знае в моите среди няма как при това че при мев идват 5 масажистки и всяка една е съгласна на ръчка а тая ми се прави няя как да стане
Имам си най секси жената за секс не ми трябват толкова оборотни масажистки ама някоя да ми откаже ръчка при това че плащам щедро няя да стане
Минчо Празния ми пише на лично че получавал какви ли не екстри що за едни да може а за други не
Pokemon
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юни 09, 2024 3:37 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Pokemon »

Makokral95 написа: Нед Юни 23, 2024 5:46 pm За тази става въпрос:
https://www.alo.bg/rehabilitaciya-vav-v ... #mainicons
Момичето, не предлага екстри, не е в раздела еротика.
Темата е масаж на адрес , тя прави масаж. Дон Жуане като имаш 5 масажистки нека те да те празнят какво си се разписал по форумите?
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

DonJuan92 написа: Нед Юни 23, 2024 8:27 pm
masaja написа: Нед Юни 23, 2024 5:48 pm Леле майко....тоя пъпчив чикибоец за тая ли реве като хималайска мечка на чукурлийски баир?
Даже няма и да и се обадя, ама въпрос на вкус, казало кученцето и си облизало дупенцето.
То не е въпрос коя е каква е важното е че няма жена която на мен да ми отказва. Аз не съм кой да е всеки ме знае в моите среди няма как при това че при мев идват 5 масажистки и всяка една е съгласна на ръчка а тая ми се прави няя как да стане
Имам си най секси жената за секс не ми трябват толкова оборотни масажистки ама някоя да ми откаже ръчка при това че плащам щедро няя да стане
Минчо Празния ми пише на лично че получавал какви ли не екстри що за едни да може а за други не
Щото майка ти като е пуснала екстра без капут един път на баща ти и не му е отказала по милост си се родил ти. И ше съжелява сега женицата цел живот.
Последно промяна от razputin на Пон Юни 24, 2024 12:36 pm, променено общо 1 път.
Ss1488
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 44 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от Ss1488 »

По принцип не харесвам педали , ама за теб ще се прежаля и ще те тресна , да станеш доня хоакина. Такива вълкодави ,ако ти откажат , режи вените по дължина
DonJuan92
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

Ss1488 написа: Пон Юни 24, 2024 10:25 am По принцип не харесвам педали
Брат не знам що всички по мен почнахте да хейтвате ама нали когато лисицата не може да хване гроздето вика че е кисело та и вие така такъв съм бил няма проблем на мен цялото алобг ми е пускало няма масажистка дето като ме види какъв съм известен и стегнат да откаже даже с кеф си ме пипат и тук се появява една дето уж не е такава не правила това и онова и вместо всички по нея да тръгнете да пишете вие с мен се заяждате
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

Ss1488 написа: Пон Юни 24, 2024 10:25 am ще те тресна , да станеш доня хоакина.
:mrgreen: :twisted: :P
Made my day !
И язе бих го изшил та да откаже чекиите па и да влиза тука въобще, ама кат го гледам 100 процента ша земе да са насере зеления сопол, докато му разширявам сфинкера, та не ми се цапа уя с него.
Последно промяна от razputin на Сря Юни 26, 2024 4:29 pm, променено общо 3 пъти.
razputin
Мнения: 414
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 75 пъти
Благодарен: 117 пъти
Обратна връзка:

Re: масаж на адрес

Мнение от razputin »

DonJuan92 написа:
Брат не знам що всички по мен почнахте да хейтвате
Щото си прокиснал сперматозоид и не ти е тука мястото, а в кучи гъз където е било правилно да те втъкне баща ти навремето, че да не разваляш сега гена на хомо сапиенс.
Ма се успокоявам поне, че така кат гледам нема опасност да изчукаш некоя жена въобще, че никоя нема да ти пусне, колко и да е грозна и проста
DonJuan92
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Май 22, 2024 12:55 am
Благодарил: 2 пъти

Re: масаж на адрес

Мнение от DonJuan92 »

razputin написа: Пон Юни 24, 2024 12:30 pm
DonJuan92 написа:
Брат не знам що всички по мен почнахте да хейтвате
Щото си прокиснал сперматозоид и не ти е тука мястото, а в кучи гъз където е било правилно да те втъкне баща ти навремето, че да не разваляш сега гена на хомо сапиенс.
Ма се успокоявам поне, че така кат гледам нема опасност да изчукаш некоя жена въобще, че никоя нема да ти пусне, колко и да е грозна и проста
Ей мишок аз ако съм прокиснал сперматозоид ти си скиснал спермояд ти си развалил гена хомос еректос щото нямаш ерекция
И 100 пъти ти казах че си имам секси жена модел дето си я чукам без спирка това че няма право никой масажистка да ми отказва ръчна си е едно на ръка както казваш ти нямат право колкото и грозни и прости да са те
Публикувай отговор