Cr

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
korkolan
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юни 17, 2026 2:45 pm

Re: Cr

Мнение от korkolan »

Чекиджията написа: Пон Юни 15, 2026 9:39 am Горе съм писал и че не ме интересуват такива услуги - аз съм там само за Строга Господарка.
При коя ходиш за господарка? Доволен ли си? Пълна трагедия е с тази услуга...
Публикувай отговор