Ревю за масажи

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
spartan
Мнения: 120
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:35 am
Благодарил: 46 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Ревю за масажи

Мнение от spartan »

Незнам.
Bobo30
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 04, 2024 6:20 pm
Благодарил: 1 път

Re: Ревю за масажи

Мнение от Bobo30 »

Jedel написа: Чет Яну 04, 2024 7:01 pm
Bobo30 написа: Чет Яну 04, 2024 6:25 pm Тази от хиподрума, чисто студио , добър масаж, но докато си вземате душ ви преджобва и си прибира по преценка. От опит и като я хванеш не било така ... Да си имате едно на ум.
Ако говориш за тази https://www.alo.bg/7260990
Нещо си се объркал, никакъв шанс тя да тръгне да те преджобва и да дърпа кинти, ам никакъв.
Ходил съм над 10пъти при нея, просто защото ми харесва масажа, не съм получавал никакви екстри
Никога не е имало случай нещо да ми липсва. Жената е супер сериозна, това е и причината да не бара кура, пази се. Пък какво остава да ти краде парите...
Отделно по моя преценка си има доста доволно работа и клиенти, та няма логика да Джони...
Точно за нея говоря, и на мен не ми се повярва, че е възможно, НО ФАКТ. Още повече, че предварително си бях оставил парите в колата и си бях взел конкретна сума. Като я питах, беше много гузна и неадекватна. Не съм казал, че е лош масажа и, не съм ходил за екстри или искал, даже не съм питал, само масаж. Крадлата си е крадла, каквато и да се прави. Имайте си го наум.
Jedel
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 16, 2022 1:32 pm
Благодарил: 2 пъти
Благодарен: 6 пъти

Re: Ревю за масажи

Мнение от Jedel »

Bobo30 написа: Пет Яну 05, 2024 4:35 pm
Jedel написа: Чет Яну 04, 2024 7:01 pm
Bobo30 написа: Чет Яну 04, 2024 6:25 pm Тази от хиподрума, чисто студио , добър масаж, но докато си вземате душ ви преджобва и си прибира по преценка. От опит и като я хванеш не било така ... Да си имате едно на ум.
Ако говориш за тази https://www.alo.bg/7260990
Нещо си се объркал, никакъв шанс тя да тръгне да те преджобва и да дърпа кинти, ам никакъв.
Ходил съм над 10пъти при нея, просто защото ми харесва масажа, не съм получавал никакви екстри
Никога не е имало случай нещо да ми липсва. Жената е супер сериозна, това е и причината да не бара кура, пази се. Пък какво остава да ти краде парите...
Отделно по моя преценка си има доста доволно работа и клиенти, та няма логика да Джони...
Точно за нея говоря, и на мен не ми се повярва, че е възможно, НО ФАКТ. Още повече, че предварително си бях оставил парите в колата и си бях взел конкретна сума. Като я питах, беше много гузна и неадекватна. Не съм казал, че е лош масажа и, не съм ходил за екстри или искал, даже не съм питал, само масаж. Крадлата си е крадла, каквато и да се прави. Имайте си го наум.
Баси, много странно. Щом си сигурен че е станало при нея, това е кофти.
Каква сума е взела, ако не е тайна
Чекиджията
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Окт 20, 2022 6:55 pm
Благодарил: 3 пъти
Благодарен: 26 пъти

Re: Ревю за масажи

Мнение от Чекиджията »

Bashta ti написа: Пон Окт 30, 2023 4:55 pm колко съм бил глупав и заблуден дори да я попитам такова нещо. Разсмях се и си тръгнах с малко страх да не ми направи неква магия тая откачалка.

https://www.alo.bg/7810357
Масажа е на земята в стаята в която явно живее.
Слаб масаж. Прави се на рехабилитатор и физиотерапевт, но няма никаква идея къде какво се раздвижва и разтяга.
Студено отношение и ми уби желанието да я питам за каквото и да било допълнително. Много слабо телосложение + в лицето е като баба Яга. Определено не е мой тип.

https://www.alo.bg/7836071
Злати още докаго беше в Relax Chillout. Ходих и още от вратата си ме попита какво допълнително ще искам към масажа. 120 лв за "масаж" чисто гола, дава да й пипаш пичето без да бъркаш вътре. Масажа слаб, но ппсле и казах да легне на кушетката и си я обарвах цялата, дпкато ми лъскаше. Накрая й се източих като кон на лицето. Каза че предлагала и свирка и по адреси ходила. Според мен си бръмчи и като курва.

https://www.alo.bg/7944427
Тая мърша ме разкара до "студиото" и не си вдигаше телефона като стигнах. Чаках 15 мин. и си бегах. Внимавайте с нея, некоректна е. Работи на улица Зайчар по нейни думи, така и не успях да разбера дали е истина.

Това е от мен за сега. Пичове, пишете във форума впечатления относно мадамите, а не на лично. Затова е създаден тоя форум, ако сте влюбени в някоя "масажистка" и ви е страх да не ви разпознае ако си напишете коментара и да не ви връзва, моля сменете хаповете. Това е като във форумите за коли. Всеки пише впечатления, за да могат другите да са наясно и да се отсее на пазара за масажи мършата от тези които наистина си струват парите и времето което ще отделиш. Поздрави!
Относно последната - писано е за нея в друга тема. Работи в гараж на ул.Зайчар, ходи и по адреси, закъснява винаги, вози я някакъв. Гаража дето работи не е проветрявано с дни, а пуши в него, има прах и малко кислород. Прави добра чекия, ако е в настроение, но почна много да лъже и като отидеш на адреса и се измориш от чакане, докато дойде и те посреща като ти надига цената - дори двойно, че и повече. Това било екстра, онова било екстра. Имам чувството и че не сменя винаги чаршафа на кушетката - хигиена нула, под всякаква критика. Може и да е закъсняла и за това да си тръгнал, но може да са те оглеждали с нейния , дето я кара и да са преценили, че си опасен. Казвала ми е че е отказвала определени адреси. Но по вероятно е да не и се е идвало, тя винаги си закъснява. Добре че си тръгнал, та не си видял колко задушно и нехигиенично е в гаража, дето приема и не се проветрява, а и да ти скъса нервите с нейните пазарлъци, да ти иска още и още пари. По обява за 40 лв. съм и дал към 100 лв. само за чекия по цици.
Bobo30
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 04, 2024 6:20 pm
Благодарил: 1 път

Re: Ревю за масажи

Мнение от Bobo30 »

Jedel написа: Пет Яну 05, 2024 4:57 pm
Bobo30 написа: Пет Яну 05, 2024 4:35 pm
Jedel написа: Чет Яну 04, 2024 7:01 pm

Ако говориш за тази https://www.alo.bg/7260990
Нещо си се объркал, никакъв шанс тя да тръгне да те преджобва и да дърпа кинти, ам никакъв.
Ходил съм над 10пъти при нея, просто защото ми харесва масажа, не съм получавал никакви екстри
Никога не е имало случай нещо да ми липсва. Жената е супер сериозна, това е и причината да не бара кура, пази се. Пък какво остава да ти краде парите...
Отделно по моя преценка си има доста доволно работа и клиенти, та няма логика да Джони...
Точно за нея говоря, и на мен не ми се повярва, че е възможно, НО ФАКТ. Още повече, че предварително си бях оставил парите в колата и си бях взел конкретна сума. Като я питах, беше много гузна и неадекватна. Не съм казал, че е лош масажа и, не съм ходил за екстри или искал, даже не съм питал, само масаж. Крадлата си е крадла, каквато и да се прави. Имайте си го наум.
Баси, много странно. Щом си сигурен че е станало при нея, това е кофти.
Каква сума е взела, ако не е тайна
50 лв. Преди да вляза за часа си оставих парите в колата, имах доста по голяма сума в мен, бяха ми платили една поръчка.Та си виках да се поглезя с един масаж, Взех с мен 80 за масажа и 100 за всеки случай. Гледам да имам точно за масажа, че ако не съм доволен и дам повече, се правят на ударени да развалят едри или да връщат ресто. Та тази пача , след масажа като и платих гледам само 50 в джоба. Викам объркал съм нещо, отивам до колата, правя си ревизия и все едно излиза 50 липсват.
Точно това, че е хубаво, луксозно и си викаш тук е точно и понеже не очакваш, но Мършата си е Мърша.
Ronaldd
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Ревю за масажи

Мнение от Ronaldd »

Тази кака, за която говорите, че е щипнала 50 лева от колегата, но не прави ръчки, не беше ли в бизнеса преди десетина години, не биеше ли чекии? Много перверзна физиономия има, ако и сега са се прави на светица. ..
Публикувай отговор