087 787 9956 - marie

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
Jo99
Мнения: 170
Регистриран на: Сря Окт 11, 2023 11:45 pm
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 9 пъти

087 787 9956 - marie

Мнение от Jo99 »

Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: 087 787 9956 - marie

Мнение от Ronaldd »

Абе, от белите брези редовно пускат някакви обяви. Предният път имаше една, дето я изпуснах ...странни снимки, дали не са фейк?
БатеБончо
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 11:14 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 45 пъти

Re: 087 787 9956 - marie

Мнение от БатеБончо »

Тази обява се появи в "Ало"-то някъде през месец октомври. Масажистката беше една и снимката наподобяваше тази, която е актуалната към датата на този пост (снимката е в кола). И онази снимка беше в кола, но беше неясна, а жената беше със шапка тип "кенефка".
По въпроса на Роналд. Снимката е истинска. И онази и тази и тази от вчера (в днешната обява е от колата, във вчерашната с розовата униформа). На тях е една от съща жена - Мария. Така ми се представи. Отидох още при появата на обявата. Ходил съм няколко пъти. Действително е много красива жена. На живо даже повече от видимото от снимката. Не е учила за това в НСА (да не се бърка с НАСА :D )или МУ, но е минала курсове и се справя добре. Салонът е луксозен. Там ходят предимно жени. Винаги, когато го правя заварвам някакви жени. Някой е финансирал бизнеса на Мария, тъй като са вложени доста пари. Ако се вгледате в тапицерията на автомобила, то ще ви направи впечатление, че тя е скъпа. Вероятно кара луксозна кола и определено не е за нашите 40 или 100 лв. отгоре за чикия . Иначе като бизнес стратегия всичко е точно. Коректно и безупречно отношение. Като обстановка и хигиена. Часът се спазва. Масажът е много добър. Комуникацията - отлична. Усмихната жена, приказката върви.

Защо пиша толкова обстойно. За да изясня, че там няма еротика. Минал съм оттам. Беше ми подсказано дискретно. Защо ходя там? Защото е много приятно красива жена да те масажира докато си гол в ръцете й. Това тя го е усетила и поради това си е сложила снимка в лице. Маркетингов трик. Да привлече нас, дъртите чикиджий, които имаме само една радост в живота - хвърчащото от кура ни чорабе. Такъв е подходът и на Елена от студиото "Хелена Спа", макар да се носят слухове, че и там се бият чекий в подземието. Мария има здрав финансов гръб и не е паднала до ниво да бие чекий, но ми се струва, че ако си млад, красив и добре сложен можеш да получиш нещо отгоре. Всичко в масаж + е до симпатия и финансова нужда на масажистката. Ако си мислите, че това е място, където ще получите чикия за 40 лв. отгоре или пък свирка, сте в заблуда. Ако отивате само заради това, ще получите масаж.
Публикувай отговор