Холистични масажи

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
axmaxm
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Яну 28, 2022 10:02 am

Холистични масажи

Мнение от axmaxm »

Привет Пичове,
попаднах на тази обява и честно казано ме заинтригува.
https://www.alo.bg/7494442

Моля за реални коментари!За пръв път ще ходя на подобна вид услуга.
Glen_Moray
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 13, 2022 1:19 am
Благодарил: 1 път
Благодарен: 1 път

Re: Холистични масажи

Мнение от Glen_Moray »

Ходил съм няколко пъти при Зоя. Последно преди около година.
Питал съм за екстри (френска / секс) - отказва.
Най-много съм получавал освобождаване с гърди.
А като цяло има много странен начин на освобождаване - ляга в/у теб и някакси се търка с корема си. Аз и затова престанах да ходя при нея.
Иначе съм чел в други форуми, че си е била пеперудка едно време.
axmaxm
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Яну 28, 2022 10:02 am

Re: Холистични масажи

Мнение от axmaxm »

Благодаря за информацията! Очаквам и други мнения.
Nikolaj
Мнения: 346
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2021 8:47 pm
Благодарил: 36 пъти
Благодарен: 72 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Nikolaj »

Glen_Moray написа: Вто Яну 17, 2023 7:49 pm Ходил съм няколко пъти при Зоя. Последно преди около година.
Питал съм за екстри (френска / секс) - отказва.
Най-много съм получавал освобождаване с гърди.
А като цяло има много странен начин на освобождаване - ляга в/у теб и някакси се търка с корема си. Аз и затова престанах да ходя при нея.
Иначе съм чел в други форуми, че си е била пеперудка едно време.
Потвърждавам, беше си компаньонка преди години.С по-малко кг. от сега и фит.външност.И тогава услугата и не блестеше с нещо запомнящо се. Разчиташе предимно на външноста си за да привлича клиенти.Поне за мен беше така но инфото ми е старо.Сега какви масажи прави и струват ли си не знам.
Lccc
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Фев 17, 2022 4:28 pm

Re: Холистични масажи

Мнение от Lccc »

Много ме е яд за тая.. Ебаси яката пичка, а такова слабо изпълнение.. Нямам думи.. :(
Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ronaldd »

Защо “слабо”? Какво прави/ не прави?
Pizzetti
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 10:04 am
Благодарил: 11 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Pizzetti »

Пусни номера на обявата й (7494442) в търсачката на kovri.info и виж коментарите. Повечето са отрицателни. Била е добре преди години, когато си е била компаньонка, даже е имала приятелки за тройки и т.н. Сега е зле - не може да масажира изобщо, качила е 15-20 кг спрямо снимките, които гледаш, отделно и самите снимки са пипнати.
Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ronaldd »

Ясно, да.
За снимките и аз бях чувал, че са пипнати, но за тая цена….
axmaxm
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Яну 28, 2022 10:02 am

Re: Холистични масажи

Мнение от axmaxm »

Благодаря на всички! Темата може да бъде изтрита.

P.S. Ходих при лелката - става за един път.
Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ronaldd »

Дай отзиви, де. И защо да трием темата?
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Anionimen »

Здравейте сладурковци,
Включвам се и аз с лично мнение за въпросната „убавица“.
За тези, които се възхищават на хубостта и съблазънта на горепосочената – недейте! Жената е леко прегърбена, гърдите й не са така огромни като на снимките; дребничка и бих казал напълно безлична. Но, може би аз така я виждам. Има нещо по-притеснително при госпожицата, а именно отношението – отвратително човече, заядливо и сприхаво. Сякаш не си отишъл да се отпуснеш и насладиш на момента, а да се напрегнеш и си изтровиш нервите, че даже пък и пари й даваш… Съвет: Пропускайте смело!

Поздрави!
Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ronaldd »

Не разбирам, пичове, все пишете, че е заядлива, но как точно, да не е някаква роля, фетиш? Отиваш, плащаш й 100-150 или колкото струва масажът при нея, не знам, и почва да ти се заяжда? Но как….малко повече инфо може ли, че всеки в пестелив….
Anionimen
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Дек 04, 2022 3:12 pm
Благодарил: 40 пъти
Благодарен: 16 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Anionimen »

Ronaldd написа: Съб Яну 28, 2023 6:09 am Не разбирам, пичове, все пишете, че е заядлива, но как точно, да не е някаква роля, фетиш? Отиваш, плащаш й 100-150 или колкото струва масажът при нея, не знам, и почва да ти се заяжда? Но как….малко повече инфо може ли, че всеки в пестелив….
Добър ден, бивши, настоящи и бъдещи гласоподаватели, в задаващите се поредните безсмислени парламентарни избори, :roll:
Изпитвам дълбоки съмнения, че конкретното процесно поведение, на тази иначе толкова изтънчена мома, е плод на режисиран фетиш, с цел самоналагане на някакъв собствен стил, с който същата да бъде запомнена. В Пиринския край има един хубав израз за хора като нея – „Епа шо да я напрáва, като она си е крива глава“. Просто си е такава - „крива глава“. , :D
Още преди да отидеш и да ѝ дадеш тези 100-150 лв. получаваш едно пренебрежително и досадно отношение, сякаш целият свят ѝ дължи по 50 стотинки.
На място вече разбираш, че си се „преебал“ меко казано, ама пуст сексуален нагон и надежда, че с напредването на минутните, в които сте заедно „кралицата на масажите“ ще се поразчупи и започне да общува нормално…
Пич, отиди, опитай, може пък да те лъжем и да ни опровергаеш! :P
Приятно и вълшебно прекарване!
Поздрави!

П.С. – Теренът ѝ е с прекрасна локация е обаче.
Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ronaldd »

Не бе, вярвам, ама никой не обяснява малко по-детайлно….,затуй ми се вижда странно, да не го играе нещо строга господарка, пък като я шляпнеш по дупето да вземе да омекне -;)
ple6iv4i4ka
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2022 12:51 pm
Благодарил: 1 път
Благодарен: 57 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от ple6iv4i4ka »

Ronaldd написа: Съб Яну 28, 2023 9:47 pm Не бе, вярвам, ама никой не обяснява малко по-детайлно….,затуй ми се вижда странно, да не го играе нещо строга господарка, пък като я шляпнеш по дупето да вземе да омекне -;)
минала е покрай ХОЛИСТИЧНИ масажи :D Преди двайсе минути написах,че ме е МНОГО яд на еромасажистки и компаньонки,дето са се преквалифицирали на" честттттни масажистки"...Мацката беше преди 4-5 години върла секс бомба и строга господарка,ама се светна,че и така ,без нищо ще ви точи парите.Процедурата-лек "лолистичен",а не холистичен масаж-пипане,галене пощипване и евентуално чикия с кандърми и допълнително натоварване...
Ronaldd
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Юли 29, 2021 5:46 am
Благодарил: 80 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ronaldd »

Е, ти пък? Чекията не се ли подразбира?
jo9
Мнения: 539
Регистриран на: Чет Апр 28, 2022 11:56 am
Благодарил: 37 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от jo9 »

Ronaldd написа: Пет Фев 24, 2023 5:50 pm Е, ти пък? Чекията не се ли подразбира?
Добре е каката.
Малко е дръпната но отначало само.
После се разтича шундата ако те хареса
Ero1313
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Мар 24, 2023 1:54 am
Благодарен: 2 пъти

Re: Холистични масажи

Мнение от Ero1313 »

Навремето имаше и цена за нощ.
Публикувай отговор