Mature45+

Публикувай отговор
AkwardPenguin
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Май 19, 2024 11:49 am

Re: Mature45+

Мнение от AkwardPenguin »

bonovox написа: Пон Май 20, 2024 9:10 am
AkwardPenguin написа: Нед Май 19, 2024 11:51 am
trexxx написа: Нед Авг 20, 2023 4:02 pm Здравейте, новобранец съм тук във форума но определено има с какво да допренеса. Страшен фен съм на жените 50+. Само не разбирам защо са тези разменки на профили, на лични съобщения. По платени не ходя, харесвам да има тръпка и вълнение от това накарам една жена да ме желае.
https://www.elmaz.com/zapoznanstva/scre ... id=5660493
Доста апетитна и сочна жена но не и дебела. Харесва доброто отношение и се изисква време и търпение, обаче си струва. Вълнуват я момчета но в началото не го показва и малко дръпната. Те всички са така на тази възраст де. Който го кефи за без пари и му се отделя време, да действа.

Росица от София, нещо не можах да я намеря в елмаз а във фейсбук ме блокира. Мисля, че трябва да е 62 годишна, една идея спортна фигура абе бива. Там нещата станаха по лесно ама не се стигна до секс. Все нямаше време и се разминах с една свирка в колата. Обаче в чата е скандална, такова перверзно държание не бях срещал, да се снима и да праща също не и беше проблем. Пак се изисква добро държание. Дори и при възрастните е наплив от такива като мен и си подбират. Също предпочита момчета, че дъртите и миришели. Хайде успех
И аз съм много фен на 50+ годишните, но рядко имам добри попадения. Можеш ли да споделиш повече информация? Ще се радвам да науча нови :)
Колега, как и е профила във фейсбук на тая Росица. Благодаря предварително.
Нямам представа, аз за това пиша и търся информация. :)
Публикувай отговор