Азиатка

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
mish0n
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Яну 16, 2024 10:35 pm
Благодарен: 1 път

Re: Азиатка

Мнение от mish0n »

Говедо написа: Съб Фев 03, 2024 11:13 am
mish0n написа: Сря Яну 31, 2024 1:51 pm Колеги, да повдигна темата, нещо ново на пазара ?
То не е за в тоя раздел, но след като скоро една кукерка се самоизрекламира :D направих справка в раздела с траверсите кой е по-най грозен и останах много впечатлен от това същество https://www.alo.bg/9103633
Ся, аз на тоя етап не мога да се прежаля да еба негър в пърделника, ама ако нашите калкулатори с вагини продължат да се помпат с ботукса и силикона в гаража на Бай Киро гумаджията може и да размисля. Ако е толкова зор за азиатка, това е компромис между Азис и азиатка :D :D :D
:D :D Мерси колега, такъв хибрид не бях виждал, сигурно и аз трябва да се извратя още малко и ще тествам всякакви , а за тия нашите си прав , все пак ако някой знае нещо "оригинално азиатско" да сподели . :)
razputin
Мнения: 416
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 76 пъти
Благодарен: 118 пъти
Обратна връзка:

Re: Азиатка

Мнение от razputin »

mish0n написа: Съб Фев 03, 2024 8:13 pm
Говедо написа: Съб Фев 03, 2024 11:13 am
mish0n написа: Сря Яну 31, 2024 1:51 pm Колеги, да повдигна темата, нещо ново на пазара ?
То не е за в тоя раздел, но след като скоро една кукерка се самоизрекламира :D направих справка в раздела с траверсите кой е по-най грозен и останах много впечатлен от това същество https://www.alo.bg/9103633
Ся, аз на тоя етап не мога да се прежаля да еба негър в пърделника, ама ако нашите калкулатори с вагини продължат да се помпат с ботукса и силикона в гаража на Бай Киро гумаджията може и да размисля. Ако е толкова зор за азиатка, това е компромис между Азис и азиатка :D :D :D
:D :D Мерси колега, такъв хибрид не бях виждал, сигурно и аз трябва да се извратя още малко и ще тествам всякакви , а за тия нашите си прав , все пак ако някой знае нещо "оригинално азиатско" да сподели . :)
Ми то ква е разликата даже тва даже изглежда доста по-естетично и по-екзотично от таа Деси/Вики дето скоро я изтресках в ауспуха и немаше грам емоция при нея.
marto1
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Юли 11, 2021 10:49 am
Благодарил: 5 пъти
Благодарен: 17 пъти

Re: Азиатка

Мнение от marto1 »

sexdream написа: Съб Апр 29, 2023 8:10 pm
neo.bg написа: Съб Апр 29, 2023 7:21 pm Имаше една много вървежна виетнамка в Бар 10 преди да го затворят, сега доколкото знам е само стриптизьорка във Велвет под Хепито с/у Пирогов.
Мисля че Алекс й беше името
Алекса от бар Мадрид беше супер пиче, чукаше се с желание и се подмокряше яко. Половин виетнамка е. Взимаше 60лв за 30м. и 100 за час. Последно бръмчеше преди 2-3г и ходеше по адреси. Не съм ходил скоро в Велвет но ако някой колега е бил, нека да каже там ли е?
Тая, Алекс, си я викнах в нас и така свърши, че течеше яко вода от сливата и. :P Искаше даже и да пие вода понеже беше пресъхнала. Платих и общо 120 за 1 час и я залях със сперма по лицето. Яко викаше докато я еба та чак ме беше страх съседите да не чуят. Хубава свирка без презерватив. Направо беше без пари .Имаше си самостоятелна обява за кратко време и вече бар 10 не работеше. Мисля, че я ебах по ковида и после си махна обявата. МИслех да я викам 2-ри път след 2- седимици някъде, но вече не вдигаше номера.
guru
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Юли 08, 2021 1:48 pm
Благодарил: 4 пъти
Благодарен: 5 пъти

Re: Азиатка

Мнение от guru »

Една от малкото който съм повтарял. В бар 10 , голяма дупка, но много се раздаваше , шпагати, чупки в кръстта , яздене, даже леглото счупихме в тази пробита дупка , тоагава една от колежките и беша тази дъртата рускиня където слагаше по 1 кило кит, забравих как се казваше. И по двата инстаграма я натисках, ама зачезна безвъзмездно
Аватар
водач_на_мпс
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Дек 17, 2023 2:13 pm
Местоположение: София
Благодарил: 69 пъти
Благодарен: 30 пъти

Re: Азиатка

Мнение от водач_на_мпс »

И аз ходих при Шанел - https://www.alo.bg/8290744
Теренът е до Т маркет. Коректна, без номера. Симпатяга е. Постара се да ми хареса. Циците стоят по-добре от на снимките, меки и приятни на пипане са.
Публикувай отговор