Компаньонки ескорт

Правила на форума
Забранява се споделянето на лична информация за непублични лица. Такива постове ще бътат редактирани или трити.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

deep написа: Вто Мар 19, 2024 6:25 pm
696969 написа: Вто Мар 19, 2024 6:11 pm
водач_на_мпс написа: Вто Мар 19, 2024 9:11 am Чукай си Титка и бъди щастлив! Защо ни я даваш на нас!? Аа трябват ви пари за дрога...

Пичове НЕ ходете при Титка и циганина ѝ, защото са долни наркомани и е опасно за вас! Не знаете в кой момент ще сменят настроението, наркозависимите стават агресивни за секунди.

Другата опасност е, че Титка може да припадне от дрогата, докато я ебете! Е тогава в какъв филм ще се вкарате...Циганинът ще каже на полицаите, че вие сте донесли дрогата, надрусали сте жена му и изнасилили. НЕ се занимавайте с наркоманки, още повече с такива, които живеят с цигани и участват в секс срещите!
Леля ти цел сериал направи бе искам втори сезон Ако това е първи
Абе сериал ти изглежда на тебе, защото си млада, леко наивна и самоуверена все още, ама като изтече достатъчно вода и се сблъскаш с достатъчно ситуации почваш да разбираш, че филмът е по действителни случаи.
Хайде да не си ги мерим че го казва този който го издържат още техните
deep
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Юли 05, 2021 8:56 am
Благодарил: 45 пъти
Благодарен: 33 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от deep »

696969 написа: Вто Мар 19, 2024 10:38 pm
deep написа: Вто Мар 19, 2024 6:25 pm
696969 написа: Вто Мар 19, 2024 6:11 pm

Леля ти цел сериал направи бе искам втори сезон Ако това е първи
Абе сериал ти изглежда на тебе, защото си млада, леко наивна и самоуверена все още, ама като изтече достатъчно вода и се сблъскаш с достатъчно ситуации почваш да разбираш, че филмът е по действителни случаи.
Хайде да не си ги мерим че го казва този който го издържат още техните
Не съм сигурен, че сред отговарящите тук специално ще откриеш много такива които още ги издържат техните, поне ако имаш за 2ст. акъл в главата де.
И това да си насереш живота сам от самото начало и после да си представяш, че това е всичкото което съставлява житейския опит не е хич далновидно. Но само времето може да ти го покаже това, нищо друго и никой друг.
Не че не съм се напивал - напивал съм се и много пъти съм падал, пак съм ставал, пак съм се напивал...
И не че не съм удрял - тупвал съм някой, естествено.
И досега някое момче, като ми ка'е абе, така и така, аз като му шибна два шамара - то се опра'и...
razputin
Мнения: 350
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 98 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

696969 написа: Вто Мар 19, 2024 4:47 pm
razputin написа: Вто Мар 19, 2024 1:14 pm
696969 написа: Вто Мар 19, 2024 12:47 pm

Ела ела Тити ше те гърби, не друг само за твоя информация не ние плащаме да не ш**** отзад айде да ти изкараме и снимките и кирливите ризи щото такива гейове като тебе Господ ще ги наказва
Ше ми плащаш да запра а ти го завирам в ушите мангал мазен друсан.
Еми ще ти платя Какво да те правя щом нямаш пари и си беден и да ти кажа само разговаряш точно с Тити не с някой гнусен м***** И само не знам кой е по-гнусен и по-прост ти който обиждаш или аз която ти обръщам внимание на простотията българска Няма значение мъжът ми дали ме пуска или не Или аз него Въпросът е че в Америка затова взимат хиляди аз ги взимам тука само че от only фенс така че ще те помоля да престанеш че явно яко съм ти влезна в очите и съм ти много интересна Щом толкова внимание получавам Мога само да ти кажа не знам кой Шмърка повече ти или другия който ме коментира по-горе
Хас ми мухар на виличос боклук
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Lamiata »

Мисля че е време и за похвала!

И ето сега в този момент специални поздравления за ТИТКА със прекрасното излагане предоставено от нейно превъзходителство и бай мангал полиглот. Бурни аплодисменти !!!
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

Lamiata написа: Пон Мар 18, 2024 11:24 pm Понеже си и много редовен и много я хвалиш и гледам че за три дни три пъти и сменяш описанието и снимките ще я отразя да я знаем и ако пак има промяна в телефоните и обявата ще се знае коя е полиглотчо.
0877117989
0877478049
9390732_128641060_big.jpg9390732_128640755_medium.jpg9390732_128626861_medium.jpg9390732_128639355_medium.jpg9390732_128640791_medium.jpg9390732_128640825_medium.jpg
И внимавай да не реша да звънна по обявата че почвам с бухалка да ходя по курви
Еми да ето и сега си сменям сладурче https://www.alo.bg/9390732
Колоритна съм🥰🥰❤❤😍😍😍
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

razputin написа: Сря Мар 20, 2024 12:23 am
696969 написа: Вто Мар 19, 2024 4:47 pm
razputin написа: Вто Мар 19, 2024 1:14 pm
Ше ми плащаш да запра а ти го завирам в ушите мангал мазен друсан.
Еми ще ти платя Какво да те правя щом нямаш пари и си беден и да ти кажа само разговаряш точно с Тити не с някой гнусен м***** И само не знам кой е по-гнусен и по-прост ти който обиждаш или аз която ти обръщам внимание на простотията българска Няма значение мъжът ми дали ме пуска или не Или аз него Въпросът е че в Америка затова взимат хиляди аз ги взимам тука само че от only фенс така че ще те помоля да престанеш че явно яко съм ти влезна в очите и съм ти много интересна Щом толкова внимание получавам Мога само да ти кажа не знам кой Шмърка повече ти или другия който ме коментира по-горе
Хас ми мухар на виличос боклук

А...
Тука въобще не мешай моя мъж, приятел,
както искаш го наречи...
тоя цигански си го пази там за твоята мангасарка
Ако знаеш руски,
Ако знаеш български,
ако знаеш арабски говори шлюха
Ако не от тука и вляво...
razputin
Мнения: 350
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 98 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

Да ехай нахуй блядь лихорадная к чертовой матери чпокаться в жопу с твоим циганским петухом.
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

Lamiata написа: Пон Мар 18, 2024 11:24 pm Понеже си и много редовен и много я хвалиш и гледам че за три дни три пъти и сменяш описанието и снимките ще я отразя да я знаем и ако пак има промяна в телефоните и обявата ще се знае коя е полиглотчо.
0877117989
0877478049
9390732_128641060_big.jpg9390732_128640755_medium.jpg9390732_128626861_medium.jpg9390732_128639355_medium.jpg9390732_128640791_medium.jpg9390732_128640825_medium.jpg
И внимавай да не реша да звънна по обявата че почвам с бухалка да ходя по курви
Нещо много ме дразниш и много съм ти Навитак педераст нещастен че и пари да ми дават не бихте да ти изчукала искам да ми звъннеш и да те видя как ще дойдеш с бухалка Ще влезеш през вратата и лично аз ще ти отрежа пишката и ще изхвърля през терасата щото ми омръзна от педераси като тебе където не мога да чукат и не могат нищо да правят Защото ако си толкова качествен няма да си търсиш по сайтовете момиче за секс и да плащаш разбра ли плащат такива като вас дето са отчаяни и не мога да си намерят жена за такива отношения аз мога да ти кажа че имам хиляди мъже които тебе могат да те изчукат и няма да дам нито един лев копеле шибано
Ss1488
Мнения: 62
Регистриран на: Пон Май 23, 2022 11:48 am
Благодарил: 63 пъти
Благодарен: 40 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Ss1488 »

696969 написа: Сря Мар 20, 2024 6:20 pm
Lamiata написа: Пон Мар 18, 2024 11:24 pm Понеже си и много редовен и много я хвалиш и гледам че за три дни три пъти и сменяш описанието и снимките ще я отразя да я знаем и ако пак има промяна в телефоните и обявата ще се знае коя е полиглотчо.
0877117989
0877478049
9390732_128641060_big.jpg9390732_128640755_medium.jpg9390732_128626861_medium.jpg9390732_128639355_medium.jpg9390732_128640791_medium.jpg9390732_128640825_medium.jpg
И внимавай да не реша да звънна по обявата че почвам с бухалка да ходя по курви
Нещо много ме дразниш и много съм ти Навитак педераст нещастен че и пари да ми дават не бихте да ти изчукала искам да ми звъннеш и да те видя как ще дойдеш с бухалка Ще влезеш през вратата и лично аз ще ти отрежа пишката и ще изхвърля през терасата щото ми омръзна от педераси като тебе където не мога да чукат и не могат нищо да правят Защото ако си толкова качествен няма да си търсиш по сайтовете момиче за секс и да плащаш разбра ли плащат такива като вас дето са отчаяни и не мога да си намерят жена за такива отношения аз мога да ти кажа че имам хиляди мъже които тебе могат да те изчукат и няма да дам нито един лев копеле шибано
Абе , спинозен миндил. Даваш да ти пръскат говнярника за жълти стотинки и си мислиш ,че си голямата работа. Щом опря да влизаш тук и да пишеш от името на клиент си ясна , не можеш да изкараш и за грам херца. Тъпия мангал вместо да те мъчи , да хване да те продаде на шиптърите за 5 евра и да ти пръскат анала без да взимаш нищо
razputin
Мнения: 350
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 98 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

696969 написа: Сря Мар 20, 2024 3:21 pm
razputin написа: Сря Мар 20, 2024 12:23 am
696969 написа: Вто Мар 19, 2024 4:47 pm

Еми ще ти платя Какво да те правя щом нямаш пари и си беден и да ти кажа само разговаряш точно с Тити не с някой гнусен м***** И само не знам кой е по-гнусен и по-прост ти който обиждаш или аз която ти обръщам внимание на простотията българска Няма значение мъжът ми дали ме пуска или не Или аз него Въпросът е че в Америка затова взимат хиляди аз ги взимам тука само че от only фенс така че ще те помоля да престанеш че явно яко съм ти влезна в очите и съм ти много интересна Щом толкова внимание получавам Мога само да ти кажа не знам кой Шмърка повече ти или другия който ме коментира по-горе
Хас ми мухар на виличос боклук

А...
Тука въобще не мешай моя мъж, приятел,
както искаш го наречи...
тоя цигански си го пази там за твоята мангасарка
Ако знаеш руски,
Ако знаеш български,
ако знаеш арабски говори шлюха
Ако не от тука и вляво...
Хас мукари сукари минджаки буляки курволяк.
Kurtizankata
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Мар 10, 2024 3:37 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Kurtizankata »

Какво се случва тук? Агресия, обиди, псувни?! Нищо градивно и полезно няма да излезе от това. Ще си позволя да изкажа мнение, макар че цял ден се спирах! Не съм съгласна, че мъжете, които си "плащат", са " некачествени", или пък не могат да си намерят жена. Убедена съм, че голяма част от тях си имат половинки, настъпила е някаква рутина и искат адреналин. И поради липса на време прибягват към такива услуги.
Не е ок и да бъдат хейтвани толкова момичетата, които се занимават с това. Накрая всеки се озлобява.
Не съм от никоя страна на бариерата и говоря през собствения си поглед. Който иска може и да ме нахрани тук!
razputin
Мнения: 350
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 98 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

Kurtizankata написа: Сря Мар 20, 2024 8:08 pm Какво се случва тук? Агресия, обиди, псувни?! Нищо градивно и полезно няма да излезе от това. Ще си позволя да изкажа мнение, макар че цял ден се спирах! Не съм съгласна, че мъжете, които си "плащат", са " некачествени", или пък не могат да си намерят жена. Убедена съм, че голяма част от тях си имат половинки, настъпила е някаква рутина и искат адреналин. И поради липса на време прибягват към такива услуги.
Не е ок и да бъдат хейтвани толкова момичетата, които се занимават с това. Накрая всеки се озлобява.
Не съм от никоя страна на бариерата и говоря през собствения си поглед. Който иска може и да ме нахрани тук!
Докато се пробват курвите и сводниците им с некви тъпи мангасарски методи да се навличат тука и да държат обиден тон ше бъдат не само хейтвани.
Kurtizankata
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Мар 10, 2024 3:37 pm
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Kurtizankata »

razputin написа: Сря Мар 20, 2024 8:48 pm
Kurtizankata написа: Сря Мар 20, 2024 8:08 pm Какво се случва тук? Агресия, обиди, псувни?! Нищо градивно и полезно няма да излезе от това. Ще си позволя да изкажа мнение, макар че цял ден се спирах! Не съм съгласна, че мъжете, които си "плащат", са " некачествени", или пък не могат да си намерят жена. Убедена съм, че голяма част от тях си имат половинки, настъпила е някаква рутина и искат адреналин. И поради липса на време прибягват към такива услуги.
Не е ок и да бъдат хейтвани толкова момичетата, които се занимават с това. Накрая всеки се озлобява.
Не съм от никоя страна на бариерата и говоря през собствения си поглед. Който иска може и да ме нахрани тук!
Докато се пробват курвите и сводниците им с некви тъпи мангасарски методи да се навличат тука и да държат обиден тон ше бъдат не само хейтвани.
razputin, аз те разбирам и това, което описваш, че някои го правят, е долно и некоректно. Само че в същото време и част от читавите момичета може да се "сепнат" от страх, че може да бъдат оплюти....Макар че ако са наистина читави, не би следвало да има от какво да ги шубе, де! Не знам дали има практика в сайта ако някой е фалшив, да бъде баннат перманентно, включително и IP адреса му, защото наистина рекламите от сводници, или саморекламите може да залъгват много.
Както и да е! Дано такива случаи да са по-редки!
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

Ss1488 написа: Сря Мар 20, 2024 7:59 pm
696969 написа: Сря Мар 20, 2024 6:20 pm
Lamiata написа: Пон Мар 18, 2024 11:24 pm Понеже си и много редовен и много я хвалиш и гледам че за три дни три пъти и сменяш описанието и снимките ще я отразя да я знаем и ако пак има промяна в телефоните и обявата ще се знае коя е полиглотчо.
0877117989
0877478049
9390732_128641060_big.jpg9390732_128640755_medium.jpg9390732_128626861_medium.jpg9390732_128639355_medium.jpg9390732_128640791_medium.jpg9390732_128640825_medium.jpg
И внимавай да не реша да звънна по обявата че почвам с бухалка да ходя по курви
Нещо много ме дразниш и много съм ти Навитак педераст нещастен че и пари да ми дават не бихте да ти изчукала искам да ми звъннеш и да те видя как ще дойдеш с бухалка Ще влезеш през вратата и лично аз ще ти отрежа пишката и ще изхвърля през терасата щото ми омръзна от педераси като тебе където не мога да чукат и не могат нищо да правят Защото ако си толкова качествен няма да си търсиш по сайтовете момиче за секс и да плащаш разбра ли плащат такива като вас дето са отчаяни и не мога да си намерят жена за такива отношения аз мога да ти кажа че имам хиляди мъже които тебе могат да те изчукат и няма да дам нито един лев копеле шибано
Абе , спинозен миндил. Даваш да ти пръскат говнярника за жълти стотинки и си мислиш ,че си голямата работа. Щом опря да влизаш тук и да пишеш от името на клиент си ясна , не можеш да изкараш и за грам херца. Тъпия мангал вместо да те мъчи , да хване да те продаде на шиптърите за 5 евра и да ти пръскат анала без да взимаш нищо
Явно си много глупав а не си чувал за onlyfans PayPal Twitter account telegram Просто обичам да обиждам жалки нещастници от тебе или имам възможност да си позволя някой да го прави от мое име така че внимавай с кой пишеш
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

[quote=Kurtizankata post_id=11988 time=1710958133 user_id=2308]
Какво се случва тук? Агресия, обиди, псувни?! Нищо градивно и полезно няма да излезе от това. Ще си позволя да изкажа мнение, макар че цял ден се спирах! Не съм съгласна, че мъжете, които си "плащат", са " некачествени", или пък не могат да си намерят жена. Убедена съм, че голяма част от тях си имат половинки, настъпила е някаква рутина и искат адреналин. И поради липса на време прибягват към такива услуги.
Не е ок и да бъдат хейтвани толкова момичетата, които се занимават с това. Накрая всеки се озлобява.
Не съм от никоя страна на бариерата и говоря през собствения си поглед. Който иска може и да ме нахрани тук!
[/quote]

О не аз не съм тука да храня просто говорят някакви невярни неща и отговарям по същия начин за да видя докъде може да изтегля простотията българска ама такъв сериал и в Русия не съм виждала в крайна сметка човек се обижда от истината,
аз не се обиждам просто искам да видя докъде може да стигнат
е реално погледнато всеки се държи огледално
Ако те не бяха почнали нямаше и аз да почна
Все пак естеството на простотията българска опира до там
Да не опираме до темата с наркотици защото тези с които в момента водя тази дилема зареждат да не си мислят че не ги знам и най-малкото което е
аз НЕ употребявам просто не съм от хората които ще ги следят ще ги чакат пред входната им врата ще ги бият и така нататък хем съм жена А СЕ ДЪРЖА ПО МЪЖКИ
Тъпото е че скачат с бухалки скачат не знам си какво ей такива разбираш ли само през телефона и те мацка не заслужават да живеят Това е моята гледна точка е затова такива аз ги копая и после никой не ги намира Защо не са ме осъдили точно това е интересното че никой не ги намира няма как да го докаже😄😁
И това са агресията за наркоманите е нещо изтъркано всеки знае че дори наркомана когато е провокиран тогава отвръща Това са бабини деветини и отиваме вече в друга тема та да не губя повече време лека вечер
Последно промяна от 696969 на Сря Мар 20, 2024 9:25 pm, променено общо 1 път.
razputin
Мнения: 350
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 98 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

696969 написа: Сря Мар 20, 2024 9:13 pm
Ss1488 написа: Сря Мар 20, 2024 7:59 pm
696969 написа: Сря Мар 20, 2024 6:20 pm

Нещо много ме дразниш и много съм ти Навитак педераст нещастен че и пари да ми дават не бихте да ти изчукала искам да ми звъннеш и да те видя как ще дойдеш с бухалка Ще влезеш през вратата и лично аз ще ти отрежа пишката и ще изхвърля през терасата щото ми омръзна от педераси като тебе където не мога да чукат и не могат нищо да правят Защото ако си толкова качествен няма да си търсиш по сайтовете момиче за секс и да плащаш разбра ли плащат такива като вас дето са отчаяни и не мога да си намерят жена за такива отношения аз мога да ти кажа че имам хиляди мъже които тебе могат да те изчукат и няма да дам нито един лев копеле шибано
Абе , спинозен миндил. Даваш да ти пръскат говнярника за жълти стотинки и си мислиш ,че си голямата работа. Щом опря да влизаш тук и да пишеш от името на клиент си ясна , не можеш да изкараш и за грам херца. Тъпия мангал вместо да те мъчи , да хване да те продаде на шиптърите за 5 евра и да ти пръскат анала без да взимаш нищо
Явно си много глупав а не си чувал за onlyfans PayPal Twitter account telegram Просто обичам да обиждам жалки нещастници от тебе или имам възможност да си позволя някой да го прави от мое име така че внимавай с кой пишеш
Имаш възможност да си позволиш да те шиба бай мангал в гъзъ смръдлив и да те пуска на аверите в махалата като некоя мечка да ти го навират в грозната зурла та да имате за пиенье.
Немаш възможност да изкарваш пари от нас щото си долен прост боклук и циганските ви номера дето са едни и същи не минават, ашундян ?
Аре пръждосвай се да те плющат в гетото с немити черни пишки или излизайте през комина завинаги заедно с мангала под формата на гъст черен пушек ташар мухар пикиде !
Последно промяна от razputin на Сря Мар 20, 2024 10:26 pm, променено общо 2 пъти.
Lamiata
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Фев 08, 2024 8:34 am
Благодарил: 6 пъти
Благодарен: 21 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Lamiata »

" Пей си Пенкеле... Кой ли те слуша!!!
Продължаваме с бурните аплодисменти.
Не можа да се впишеш в категорията готини пички.
Факт!
Говедо
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Дек 11, 2022 10:45 am
Благодарил: 23 пъти
Благодарен: 49 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от Говедо »

696969 написа: Пон Мар 18, 2024 4:19 pm Така понеже виждам, че нямат никаква култура, някои от вас, се регистрирах заради въпросното момиче тъй като съм редовен клиент https://www.alo.bg/9390732 препоръчвам горещо, страшен пиърсинг с хубаво дълбоко, секса е 8/10 тъй като обичам секс играчки, а тя още няма на задна къртиш и отгоре държи много супер палава, няма скруполи
За комари моври само едно не е ЦИГАНКА А ДОКАЗАН МЕЛЕС ...
РУСКО+БГ НЕ Е ЦИГАНКА
НЕ ВЗИМА ОПИЯТИ
ВЪЗПИТАНА ЗНАЕ КАК ДА СЪБЛАЗНИ ЕДИН МЪЖ
МЪЖЪТ и е гостоприемен обгрижват те, спокойно+музика да се чувстваш като във филм,
Измива те преди да започнете и най-важното говори 2 езика, мъжа и 3/4 турски немски гръцки и още един беше, силно препоръчвам и ще остана редовен
Поредната огладняла наркоманка :mrgreen: С това трупчесто тяло, малки цицки и дебел безформен гъз тръгнала с цени от 200 нагоре? :?
Лепилото ли привърши или се взе за звезда с ипотека у Лозенец? Поне не се представяй за клиент, тоя курвенски трик се изтърка по форумите.
Бааах и мръшлите самозабравили се
От Дупница до Сливница са само 2 пръста, но пътя е кален и хлъзгав :D
696969
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Мар 18, 2024 4:11 pm
Благодарил: 2 пъти

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от 696969 »

Говедо написа: Сря Мар 20, 2024 10:35 pm
696969 написа: Пон Мар 18, 2024 4:19 pm Така понеже виждам, че нямат никаква култура, някои от вас, се регистрирах заради въпросното момиче тъй като съм редовен клиент https://www.alo.bg/9390732 препоръчвам горещо, страшен пиърсинг с хубаво дълбоко, секса е 8/10 тъй като обичам секс играчки, а тя още няма на задна къртиш и отгоре държи много супер палава, няма скруполи
За комари моври само едно не е ЦИГАНКА А ДОКАЗАН МЕЛЕС ...
РУСКО+БГ НЕ Е ЦИГАНКА
НЕ ВЗИМА ОПИЯТИ
ВЪЗПИТАНА ЗНАЕ КАК ДА СЪБЛАЗНИ ЕДИН МЪЖ
МЪЖЪТ и е гостоприемен обгрижват те, спокойно+музика да се чувстваш като във филм,
Измива те преди да започнете и най-важното говори 2 езика, мъжа и 3/4 турски немски гръцки и още един беше, силно препоръчвам и ще остана редовен
Поредната огладняла наркоманка :mrgreen: С това трупчесто тяло, малки цицки и дебел безформен гъз тръгнала с цени от 200 нагоре? :?
Лепилото ли привърши или се взе за звезда с ипотека у Лозенец? Поне не се представяй за клиент, тоя курвенски трик се изтърка по форумите.
Бааах и мръшлите самозабравили се
Благодаря за чудесното представяне и сега аз да ти обясня нещо
Тялото ми не е "ТРУПЧЕСТО" (въпреки, че няма такава дума което го оставям назад),а стегнато ,
гърдите ми не са малки,а стегнати( и ако си толкова натис форумите ще видиш какво е мнението за така наречените лисичи муцунки стегнати малки гърди а не цицки както ги наричаш селянче И какво е мнението за силиконите и големите гърди) не са някои увиснали бомби дето ще се тресат като бабичките които гледам и които посещавате в алото, другото което е не работя ипотеки или нещо под наем като някоя панелка в която вие живеете не работя нормална работа не работя за някого Не работя в алото толкова често махам обявите сменявам ги тъй като имам собствени имоти другото което е аз го работя за кеф защото изкарвам достатъчно от onlyfans, цената която съм поставила не е оценка върху самата мен, а просто за когото желае а с рейтинг на гона тъй като никоя от тези мадами честно да си го кажем не знае и половината от нещата които пише дали е gangband pising брутал доминейшън садизъм е мазоххизъм още нещо не работя с всеки тъй като аз не бих приела всеки приемам тези които ми харесат клиентите ги избирам АЗ не те мен
Имам достатъчно за да харча работейки като еротичен модел в ред велвет моделинг агенция може да я провериш и това го правя само за моя удоволствие разбра ли? Или да го кажа на жена ти?
най-малкото което е тук в България това го няма защото такива семейства ги има само в Америка,
но ти си толкова жалък толкова ограничен ще седиш на бални как цял живот ще си викаш проститутки Ще си даваш парите които не стават за нищо и никога няма да стигнеш до тия форуми в които съм аз никога няма да ми стъпиш и на малкия пръст докато не остарееш не обреж и цялото ти не се разложи в ковчега цял живот ще правиш едно и също но трябва да вкъщи от вкъщи на работа от време на време ще си викаш Проститутки като останалите и животът ти ще е еднакъв сив скучен никога като останалите българи няма да разбереш красотата на еротиката красотата на в кавички слагам морала и красотата на секса и истинското удоволствие
Вие като повечето мъже не разбирате това което моят мъж разбира...
нещо което повечето хора в България не разбирате и затова се оплаквате че няма пари...
Затова аз не ви задължавам да ходите по моята обява но поне не пишете неща които не са верни аз не задължавам никого аз не се конкурирам с моите колежки обявата е направена за забавление цената е сложена просто ей така от лигавщина и така и мисля да си остане докато Вие работите за някои за шибани 800 лв аз ги взимам във всяка една минута и секунда
Докато останат с това си мислене българите ще западнете още повече и България ще е западне затова хората в Америка си живеят живот Защото никой не ги съди защото при тях няма морална граница и да има никой няма правото да ти казва как да живееш Как да работиш и как да го правиш всеки гледа себе си но вие Явно сте свикнали да гледате по-интересния живот на другите хора тоест моя и сте решили да ме нападате че съм наркоманка или там други ваши филми измишльотини, защото искате да ме съсипете, но знаете ли какво правите
Правите ме по-известна в Onlyfans... 😆😆😆
благодарение на вас искам да ви кажа такъв филм ви спретнах в страницата си,
че хората плащат за да им пращам снимки на форума линк и така нататък
Благодарение на вас вчера съм изкарала 1 500 долара
Благодарение на вас ....
Аз съм първата сигурно след Диана Габровска,
първата която ще има честта да работи и то не с коя да е порно актриса а със Аса Акира
Затова нямам....😊😊😊
Нямам търпение да видя още какво ще напишете на мен ми дадохте точно това което искам драма удоволствие чрез което Аз изкарах пари докато вие седите и си трупате нерви
Вие така ми оправихте живота с тези 3000 лв че ако ви видя някъде по пътя ще ви хвърля ей така по 200 долара да си имате😘😍🤩
Ембрион сбъркан и излязъл от някоя мършава п***а вместо да е изплют От свирка!!!🙃
Внимавай защото ще ви намеря всичките един по един и ще ми се извинявате на колене докато аз ви се смея Разбрахте ли
razputin
Мнения: 350
Регистриран на: Съб Юли 01, 2023 1:05 am
Местоположение: Горно Уино
Благодарил: 62 пъти
Благодарен: 98 пъти
Обратна връзка:

Re: Компаньонки ескорт

Мнение от razputin »

Таа верно не е наред - сигурно родителите й са двама братя врачански цигани иначе такъв грозен и откачен киликендзер нема как да се роди.
Щела да работи в ред велвет - сигурно амс като чистачка на кенефи на гара Подуене щото тва само става да пикаят връз него докат лиже плочките :mrgreen:
Последно промяна от razputin на Чет Мар 21, 2024 7:00 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор